Dviguba pergalė

/image/29/6/peugeot-par-2018-019-fr.471296.jpg

„Peugeot“ sąskaitoje – dviguba pergalė „Parkers“ automobilių apdovanojimuose

Jungtinės Karalystės automobilių pirkimo konsultantų „Parkers“ naujų automobilių apdovanojimuose „Peugeot“ šiais metais triumfavo net du kartus. Prancūzijos gamintojo komerciniai modeliai nugalėjo „Geriausio nedidelio furgono“ ir „Geriausio elektrinio furgono“ kategorijose.
Už gausią saugumo įrangą ir nedideles eksploatacijos išlaidas „Peugeot Partner“ paskelbtas geriausiu nedideliu furgonu, o nustebinti naujo „e-Expert“ viena įkrova nuvažiuojamo atstumo ir keliamosios galios komisijos nariai šį modelį paskelbė geriausiu elektriniu furgonu.

Neįveikiamas praktiškumas

Parkers.co.uk portalo furgonų ir pikapų skyriaus redaktorius CJ Hubbardas atkreipė dėmesį, kad nepaisant kompaktiškų gabaritų „Peugeot Partner“ suteikia įspūdingas krovumo galimybes, kurios kartu su mažomis eksploatacijos sąnaudomis, komfortiško vairavimo patirtimi ir gausiomis šiuolaikinėmis technologijos daro šį modelį vertą apdovanojimo.

„Geriausio nedidelio furgono“ apdovanojimą „Peugeot Partner“ dėl nedidelių degalų sąnaudų ir plataus pagalbinių sistemų sąrašo „Parkers“ konkurse pelno antrus metus iš eilės. 2019 metais debiutavęs modelis taip pat yra pelnęs geriausio nedidelio furgono prizą praėjusių metų „Company Car and Van“ rinkimuose ir lengvojo furgono titulą „What Van?“ konkurse.

„Peugeot“ padalinio Jungtinėje Karalystėje vykdantysis direktorius Davidas Peelas pažymėjo, kad kompanijai yra garbė „Parkers“ rinkimuose gauti ne vieną, o iš karto du lengvųjų komercinių automobilių gamos apdovanojimus.

„Peugeot Partner“ išsiskiria itin konkurencingame segmente, tuo metu naujasis vien elektra varomas „e-Expert“ pratęsia klientams suteikiamos pasirinkimo laisvės koncepciją. Iki 2023 metų elektrinės versijos bus siūlomos visos mūsų gamos modeliams“, – kalbėjo gamintojo atstovas.

Unikalus elektrinis furgonas

„Parkers“ yra viena seniausiai Jungtinėje Karalystėje veikiančių naujų ir naudotų automobilių pirkimo konsultacijų įmonių. Ketvirtus metus iš eilės rengiami geriausių automobilių apdovanojimai apima visus svarbiausius segmentus.

Įvertinus didėjančią elektrifikuotų lengvųjų komercinių automobilių svarbą šiais metais pirmą kartą atsirado ir papildoma „Geriausio elektrinio furgono“ kategorija.

2020 metų gegužę rinkoje pasirodęs „Peugeot e-Expert“ geriausiu elektriniu furgonu išrinktas dėl universalumo, talpaus krovinių skyriaus ir su nulinės emisijos jėgaine suderintų šiuolaikinių technologijų.

„Iki šiol nebuvo vidutinio dydžio elektrinio furgono, kuris galėtų vežti tiek daug krovinių ir viena įkrova nuvažiuoti tokį didelį atstumą. „Peugeot e-Expert“ klientai gali būti užtikrinti, kad su šiuo furgonu nuveiks viską, ką planavo. Taip pat stebina patraukli kaina ir priekabos tempimo galimybės“, – komentavo „Parkers“ atstovas CJ Hubbardas.

„Peugeot e-Expert“ leistina apkrova siekia 1 275 kilogramus, o su užpildyta baterija šis furgonas gali nuvažiuoti iki 330 kilometrų atstumą (WLTP).