SKIP TO CONTENT
NAUJOVĖS IR TECHNOLOGIJOS

NAUJOVĖS IR TECHNOLOGIJOS

NAUJOVĖS IR TECHNOLOGIJOS

#Unboring TheFuture

ATEITIS YRA DABAR TAI

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT

Pasaulis keičiasi... ir PEUGEOT žengia koja kojon su permainomis. Mūsų kelionės ateities link priešakyje – PEUGEOT INCEPTION CONCEPT automobilis, pristatantis naują tik elektrinių automobilių kartą, kuri jau 2025-aisiais išriedės į kelius.
„PEUGEOT PLUG-IN HYBRID“

Mūsų įkraunamų hibridų gama atitinka kiekvieno poreikius, novatoriškas jų dizainas suderintas su ekologišku vairavimu ir naujausiomis technologijomis be jokių kompromisų.
„PEUGEOT ELEKTROMOBILIAI“


Pereikite prie nulinių emisijų su „Peugeot“ elektromobiliais. Mūsų elektrinių automobilių gama gali patenkinti visus Jūsų poreikius: joje yra kompaktiškas miesto automobilis, penkiavietis šeimyninis automobilis, funkcionalus komercinis automobilis...
PEUGEOT I-COCKPIT®

„PEUGEOT i-Cockpit®“ iš pagrindų pakeičia jūsų supratimą apie vairavimą. Šiame, ergonomiškame ir stilingame vairuotojo poste, yra nedidelis vairo ratas, integruotas ekranas akių lygyje ir didelis jutiklinis ekranas. Visa tai vairuotojui suteikia intuityvią prieigą prie visų valdymo įrenginių, padidinančių pojūčių intensyvumą.
VAIRAVIMO POTYRIAI


Būdami savo „Peugeot“, jūs galite intuityviai naudoti aukščiausio lygio technologijas, kurios specialiai sukurtos jūsų vairavimo malonumui.


Pagerinkite savo automobilio sukibimą ir valdomumą ir būkite saugūs kelyje, mėgaukitės lengvu pajudėjimu ir manevrais įkalnėje, išmėginkite lengvesnį parkavimą... „Peugeot“ parodo visą puokštę naujovių, kurios užtikrins jūsų pačius geriausius vairavimo potyrius.

RYŠYS


Sužinokite apie pačias pažangiausias, „Peugeot“ sukurtas ypatybes ir programas, kurios tobulai integruojasi į jūsų vairavimo pojūčius, suteikdamos dar daugiau malonumo ir saugumo. Tiek laisvalaikiui, tiek informacijai ar saugumui – šie interneto prieigą naudojantys įrankiai prisitaiko prie visų jūsų poreikių.
EFEKTYVUMAS

„Peugeot“ automobiliai siūlomi su „PureTech“ arba „BlueHDi“ varikliais, kurie didelį pajėgumą suderina su nedidele aplinkos tarša. Sužinokite apie EAT6(i) 6 laipsnių efektyvią automatinę transmisiją   , EAT8 (i) 8 laipsnių efektyvią automatinę transmisiją   sukurtą jūsų degalų sąnaudų optimizavimui ir jūsų vairavimo potyrių pagerinimui.