SKIP TO CONTENT
PEUGEOT PAGALBA KELYJE

PEUGEOT PAGALBA KELYJE

 

+ 370 5261 0208

 

Pasinaudokite PEUGEOT pagalbos kelyje paslauga, jei Jūsų automobilis negali važiuoti (dėl gedimo ar avarijos). Jumis bus pasirūpinta gedimo atveju arba jei Jūsų automobilį reikės nutempti, todėl galėsite tęsti kelionę – jei reikės, iki pat Jūsų namų durų. Visiems PEUGEOT automobiliams suteikiama PEUGEOT pagalba kelyje visu jų naudojimo laikotarpiu (i) Jei kasmet atliekate savo automobilio techninę priežiūrą PEUGEOT servisų tinkle.  .

 

 

PEUGEOT ASSISTANCE

Nemokamas telefono numeris + 370 5261 0208

 

+ 370 526 10208 

 

PEUGEOT pagalba kelyje suteikiama:

 

• Sugedus automobiliui

• Nelaimingo įvykio atveju

• Pametus raktus

• Užrakinus raktus automobilio viduje

• Papildžius netinkamais degalais

• Išsikrovus baterijai (24/7) (i) Elektromobiliams, jei yra sudarytas aptarnavimo planas 

 

PEUGEOT padarys viską, kad vėl galėtumėte tęsti kelionę – suteiks pagalbą kelyje arba nutemps į PEUGEOT įgaliotąjį servisą.

 

Jei teks laukti visą dieną, Jums bus pasiūlyta pagalba suteikiant transportą ar apgyvendinant. 

KELIONĖ BE RŪPESČIŲ


Su PEUGEOT Assistance Jūs galite keliauti visiškai ramiai: pagalba kelyje galioja visoje Europos Sąjungoje ir 15 kitų valstybių bei teritorijų. Prancūzijoje yra beveik 2 000 PEUGEOT aptarnavimo centrų. PEUGEOT Assistance garantijos galioja vairuotojui ir keleiviams, naujam ir naudotam automobiliui.

 

PAGALBOS IŠKVIETIMAS IŠ JŪSŲ AUTOMOBILIO

Įvykus avarijai, gedimui ar nelaimingam įvykiui, pasinaudokite automatiniu, susietu su Jūsų buvimo vieta avariniu pranešimu, kad Jums pagalba būtų suteikta greitai ir veiksmingai.

 

Susidūrimo atveju Jūsų automobilis automatiškai paskambins pagalbos telefonu be jokių Jūsų veiksmų. Gedimo ar nelaimingo įvykio atveju galite susisiekti su „PEUGEOT Connect Assistance“ naudodamiesi prietaisų skydelyje esančiu mygtuku su liūto atvaizdu.

MYPEUGEOT PROGRAMĖLĖ

MyPeugeot programėlė suteikia galimybę bet kada susisiekti su „Peugeot Assistance“.

Stebėkite pas jus atvykstančio pagalbos sunkvežimio maršrutą.