SKIP TO CONTENT
DUK APIE ELEKTRINIUS IR HIBRIDINIUS PEUGEOT

 
 
DUK APIE ELEKTROMOBILIUS

Turite klausimų apie elektromobilius ir įkraunamus hibridus?
Raskite visus atsakymus dabar peržiūrėję PEUGEOT DUK.
 
 
DUK APIE ELEKTROMOBILIUS

Turite klausimų apie elektromobilius ir įkraunamus hibridus?

Raskite visus atsakymus dabar peržiūrėję PEUGEOT DUK.

 
 
PRIVALUMAI


Kodėl verta įsigyti elektromobilį vietoj benzininio ar dyzelinio automobilio?

Be to, kad PEUGEOT elektromobiliai neišskiria CO2 emisijų ir daro nedidelį poveikį aplinkai, jie turi daug kitų privalumų:

 

- Sklandus važiavimas su 0 triukšmo, 0 vibracijų, 0 pavarų perjungimų, 0 degalų, 0 C02 emisijų važiuojant, 0 kvapo;

- Sutaupoma degalam ir priežiūrai;

- Valstybės skiriamos subsidijos;

- Jokių eismo apribojimų dėl taršos.


100 % elektromobilis ar įkraunamas hibridas – kurį pasirinkti?

Elektromobilis nenaudoja degalų, nes yra varomas elektros baterijomis. Tai visiškai netarši nulinės emisijos transporto priemonė (ZEV). Jei per dieną įveikiate mažiau nei 50 km, jos nuvažiuojamo atstumo (iki 362 km) pakaks ramiai naudotis tik vieną kartą pilnai įkrovus per savaitę.

 

Hibridinė transporto priemonė dalį galios gauna iš benzininio variklio. Hibridas važiuodamas įkrauna akumuliatorius, naudodamas benzininį variklį. Įkraunamas hibridas turi būti prijungtas prie elektros lizdo, kad būtų galima įkrauti bateriją, ir gali elektriniu režimu nuvažiuoti keliasdešimt kilometrų. Įkraunamas hibridas elektriniu režimu gali važiuoti toliau nei visiškai hibridinė transporto priemonė, o vairuotojas gali lengvai įjungti 100 % elektrinį režimą. Priklausomai nuo kelionės pobūdžio, galite pasirinkti tinkamiausią elektrinį režimą.

 
 
IŠLAIDOS


Kokią paramą galima gauti perkant 100 % elektromobilį?

Įsigydami savo elektrinį PEUGEOT galite pasinaudoti valstybės skiriamomis subsidijomis.

 

1/ EKOLOGINĖ SUBSIDIJA

Nuo 2022 m. sausio 1 d. ir pratęsta iki 2022 m. gruodžio 31 d., skirta privatiems asmenims, įsigyjantiems 100 % elektrines transporto priemones ir įkraunamus hibridus. Ekologinių subsidijų skyrimo tvarka:

- 6 000 eurų subsidija skiriama perkant 100 % elektromobilį iki 47 000 eurų;

- 2000 eurų subsidija skiriama perkant 100% elektromobilį nuo 47 000 iki 60 000 eurų;

- 1000 eurų subsidija skiriama perkant įkraunamą hibridą, kurio įsigyjimo kaina mažesnė nei 50 000 eurų, CO2 emisija mažesnė nei 50 g/km, o elektra nuvažiuojamas atstumas didesnis nei 50 km.

 

2/ KONVERSIJOS SUBSIDIJA

Konversijos subsidija – tai programa, skirta padėti asmenims įsigyti naują arba naudotą transporto priemonę, kuri pakeis seną dyzelinę transporto priemonę, registruotą iki 2011 m., ir benzininę transporto priemonę, registruotą iki 2006 m.

Išmokos dydis gali siekti iki 5000 eurų perkant automobilį iš PEUGEOT elektrinių ar įkraunamų hibridų gamos.


Kokią paramą galima gauti perkant įkraunamą hibridą?

Įsigydami savo PEUGEOT įkraunamą hibridą, galite pasinaudoti valstybės subsidijomis.

 

1/ EKOLOGINĖ SUBSIDIJA

Nuo 2023 m. sausio 1 d. ir pratęsta iki 2023 m. gruodžio 31 d., skiriama 1 000 eurų subsidija įsigyjantiems įkraunamą hibridą, kurio CO2 emisija mažesnė nei 50 g/km, o elektra nuvažiuojamas atstumas didesnis nei 50 km.

 

2/ KONVERSIJOS SUBSIDIJA

Konversijos subsidija – tai programa, skirta padėti asmenims įsigyti naują arba naudotą transporto priemonę, kuri pakeis seną dyzelinę transporto priemonę, registruotą iki 2011 m., ir benzininę transporto priemonę, registruotą iki 2006 m.

Išmokos dydis gali siekti iki 5000 eurų perkant automobilį iš PEUGEOT elektrinių ar įkraunamų hibridų gamos.


Ar už naudotas elektrines transporto priemones galima gauti valstybės subsidiją?

Naudotoms transporto priemonėms taip pat gali būti suteikta ekologinė subsidija, valstybė skiria 1000 eurų paramą naudotam elektromobiliui ar furgonui, kurio CO2 emisija yra 0 g/km, įsigijimui ar nuomai (dvejiems metams ir ilgiau).

Kiek kainuoja įkrauti elektromobilį namuose?

Elektromobilio įkrovimo kaina apskaičiuojama pagal elektros energijos kilovatvalandės (kWh) kainą. Elektromobilio sąnaudos skiriasi priklausomai nuo modelio (vidutiniškai 15 kWh/100 km) ir gali svyruoti priklausomai nuo kelionės tipo ir oro sąlygų. Namuose įkraunant elektromobilį, jo nuvažiuojamo kilometro kaina yra apie 4 kartus mažesnė nei benzininio ar dyzelinio automobilio. Pavyzdžiui, elektromobilio su 50 kWh baterija įkrovimo kaina yra nuo 8 iki 11 €.

Kas yra ekologinė subsidija?

Siekdama skatinti atsakingesnės transporto priemonės įsigijimą, valstybė sukūrė finansinės paramos schemą, kuri taikoma visiems, nepriklausomai nuo gaunamų pajamų.

 

Subsidija išmokama kaip dotacija naujai arba naudotai elektrifikuotai transporto priemonei įsigyti ir gali siekti iki 6000 eurų (priklausomai nuo transporto priemonės išmetamo C02 kiekio). Ši subsidija taip pat gali būti derinama su sunaikinti skirtų transporto priemonių konversijos subsidija.


Kas yra konversijos subsidija?

Konversijos subsidija yra finansinė pagalba, kurią skiria valstybė perkant ar išsinuomojus atsakingesnį naują ar naudotą automobilį mainais už senos transporto priemonės atidavimą į metalo laužą. Ši konversijos subsidija gali būti derinama su ekologine subsidija ir suteikia galimybę gauti iki 5000 eurų perkant naują arba naudotą elektrinę ar įkraunamą hibridinę transporto priemonę.

Kurioms transporto priemonėms 2023 m. bus taikoma ekologinė subsidija?

Peržiūrėkite sąrašą transporto priemonių, kurioms gali būti taikoma 1000 eurų ekologinė subsidija perkant ar išsinuomojus 2 ar daugiau metų ir pagal CO2 emisijos normą:

 

- Nauji elektriniai furgonai ar lengvieji automobiliai (CO2 emisija = 0 g/km);

- Naujos vandeniliu varomos transporto priemonės (CO2 emisija = 0 g/km);

- Įkraunamos hibridinės transporto priemonės (CO2 emisija nuo 21 iki 50 g/km);

- Taip pat galioja naudotiems automobiliams.


Ar naudotiems elektromobiliams skiriama ekologinė subsidija?

Naudotoms transporto priemonėms taip pat gali būti skiriama ekologinė subsidija, o valstybė skiria 1000 eurų subsidiją naudotam elektromobiliui ar furgonui, kurio CO2 emisija yra 0 g/km, įsigijimui arba nuomai (dvejiems metams ir daugiau).

Kaip pasinaudoti konversijos subsidija 2023 m.?

To benefit from the conversion bonus, your scrapped vehicle must have been registered before 2006 for a petrol-engined vehicle and before 2011 for a diesel-engined vehicle. For this, you must have owned the scrapped vehicle for at least one year.

 
 
BATERIJOS


Kokia garantija suteikiama PEUGEOT elektromobilio baterijai?

Jūsų PEUGEOT elektriniam arba įkraunamam hibridiniam automobiliui suteikiama pratęsta baterijos garantija: 8 metai arba 160 000 km, garantuojant, kad baterijos maksimali talpa sieks ne mažiau 70 % naujos baterijos talpos. Visus per šį laikotarpį atliktus su tuo susijusius techninės priežiūros darbus padengia PEUGEOT.

Ar galima pakeisti mano elektromobilio bateriją?

Perkant elektrinę ar įkraunamą hibridinę transporto priemonę, patariame užsisakyti Paslaugų planą: į jį įtraukta viskas, kas garantuoja ramybę naudojant ir vėliau parduodant automobilį už geriausią kainą:

 

- Baterijos talpos sertifikatas;

- Sugedusių dalių (pvz., baterijos) keitimas arba remontas;

- Susidėvinčių dalių keitimas (pvz., stabdžių trinkelės, valytuvų šluotelės ir kt.);

- Periodinis aptarnavimas;

- Pagalba kelyje (įskaitant atvejus, kai išsikrauna baterija).

 

Pastaba: mūsų baterijoms suteikiama 8 metų arba 160 000 km garantija.

Note: our traction batteries are guaranteed for 8 years or 160,000 km.


Kaip perdirbamos PEUGEOT elektromobilių baterijos?
Baterijų surinkimą ir perdirbimą nuo 2015 metų vykdo SNAM. Šiuo metu perdirbimų baterijų dalis, kuri yra 70 %, viršija reikalavimais nustatytą 50 %. Mūsų nebenaudojamos baterijos taip pat pakartotinai naudojamos privačių namų ir daugiabučių energijos kaupimo sistemose.

 
 
NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS


Koks yra mano elektromobilio nuvažiuojamas atstumas?

Naudojant 50 kWh bateriją (75 kWh baterija taip pat yra montuojama PEUGEOT e-Traveller, priklausomai nuo versijos), PEUGEOT galima įkrauti maksimalia 100 kW galia, o pilnai įkrovus bateriją, elektra nuvažiuojamas atstumas siekia iki 362 km (pagal WLTP*).

 

* Nurodytas nuvažiuojamas atstumas ir elektros sąnaudų vertės atitinka WLTP bandymo procedūrą, pagal kurią nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. bandomos naujos transporto priemonės. Jos gali skirtis atsižvelgiant į faktines naudojimo sąlygas ir įvairius veiksnius, tokius kaip greitis, šiluminis komfortas transporto priemonėje, vairavimo stilius ir lauko temperatūra.


Kaip galiu optimizuoti savo automobilio nuvažiuojamą atstumą?

Jūsų elektromobilio nuvažiuojamas atstumas, visų pirma, priklauso nuo baterijos įkrovos lygio, tačiau tam įtakos gali turėti ir per greitas važiavimas, dažnas greitėjimas, vežamo krovinio svoris ir kelio konfigūracija. Rekomenduojame važiuoti tolygiai arba pasirinkti ekologišką vairavimo stilių, kad elektromobilio nuvažiuojamas atstumas būtų maksimalus.

Kodėl šaltuoju metu elektromobilio nuvažiuojamas atstumas mažesnis?

PEUGEOT elektrinėse ir hibridinėse transporto priemonėse sumontuotos ličio jonų baterijos, kurias reikia laikyti teigiamoje temperatūroje, kad būtų išsaugomas jų efektyvumas. Baterijas šildyti reikalinga galia gaunama iš variklio, o tai turi įtakos transporto priemonės nuvažiuojamam atstumui.

Kas sertifikuoja elektromobilio nuvažiuojamą atstumą?

WLTP („Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure“) yra transporto priemonių sertifikavimo protokolas, naudojamas Europos Sąjungoje, skirtas matuoti degalų sąnaudas, išmetamų teršalų kiekį ir elektromobilių nuvažiuojamą atstumą.

 
 
ĮKROVIMAS


Kaip įkrauti savo elektromobilį?

Yra keletas įkrovimo sprendimų, kurie palengvins Jūsų kasdienį gyvenimą naudojant elektromobilį:

 

- Įkrovimas namuose arba naudojant privačią įkrovimo stotelę: galite įkrauti savo automobilį tiesiai iš namų, pasirinkę buitinį, didelės galios lizdą arba „Wall Box“ įkroviklį;

- Viešasis įkrovimas: galite įkrauti savo automobilį naudodamiesi daugiau nei 47 000 įkrovimo stotelių Prancūzijoje ir beveik 250 000 įkrovimo stotelių Europoje, kurios yra suderinamos su PEUGEOT elektromobiliais.


Kiek laiko užtruks mano elektromobilio įkrovimas?

Įkrovimo laikas negali būti tiksliai nurodytas, nes jis priklauso nuo kelių parametrų:

 

- Įkrovimo stotelės galios ir naudojamo įkrovimo kabelio;

- Oro sąlygų;

- Jūsų baterijos įkrovos lygio. Kuo žemesnis baterijos įkrovos lygis, tuo ilgiau užtrunka įkrovimas.

 

Siekiant optimizuoti šį laiką, „Wall Box“ įkroviklio įrengimas namuose leidžia sutaupyti daug laiko.

Kelyje, kur tik įmanoma, naudokite greitojo įkrovimo stoteles ir per 30 minučių įkraukite energijos, kurios pakaks 80 % elektromobilio maksimalaus nuvažiuojamo atstumo. „MyPeugeot“ programėlė padeda akimirksniu jas rasti.


Kaip nuotoliniu būdu stebėti savo elektromobilio įkrovimą?

„IOS“ ir „Android“ įrenginiuose nemokamai įdiegiama „MyPeugeot“ programėlė ir jos nuotolinė „e-Command“ paslauga leidžia pradėti įkrovimą nuotoliniu būdu arba suplanuoti jį pasirinktu laiku, kad išnaudotumėte tam palankiausią laiką. Taip pat galite realiuoju laiku stebėti automobilio įkrovimo greitį ir likusį įkrovimo laiką. Nenumatytai nutrūkus įkrovimui arba kai Jūsų automobilis visiškai įkraunamas, per programėlę būsite įspėjami.

 

„e-Command“ paslaugai reikalingas saugus identifikavimas. Norėdami gauti šią paslaugą, galite vadovautis šiomis instrukcijomis: https://youtu.be/MxFmmHSI0yQ


Kokios yra rekomendacijos, kaip įkrauti mano elektromobilį?

Jei savo automobilį įkraunate namuose, patariame jį įkrauti ne piko valandomis (nuo 21.30 iki 7.30 val. ir 12 val. iki 16 val.), kad būtų optimizuotos įkrovimo išlaidos. 

 

Norėdami optimizuoti įkrovimo laiką, įsirenkite „Wall Box“ įkroviklį, kurio naudojimas namuose leidžia sutaupyti daug laiko (4 val., kad pasiektumėte įkrovą, kurios pakaks, kad įveiktumėte 80 % maksimalaus nuvažiuojamo atstumo, lyginant su 25 val. naudojant standartinį buitinį lizdą). Kelyje naudokite greitojo įkrovimo stoteles ir per 30 minučių įkraukite energijos, kurios pakaks 80 % maksimalaus nuvažiuojamo atstumo.

 
 
PRIEŽIŪRA


Kokios priežiūros reikia elektromobiliui?

Elektromobilio variklis yra mažiau sudėtingas ir jame mažiau mechaninių dalių nei vidaus degimo variklyje, todėl naudojant elektromobilį nebereikia atlikti keleto aptarnavimo darbų: keisti alyvos, paskirstymo diržo, uždegimo žvakių.

 

Stabdžių trinkelių ar diskų priežiūra taip pat padeda sutaupyti pinigų, nes dėl regeneracinės stabdžių sistemos jų susidėvėjimas yra mažesnis, o tai garantuoja ilgesnį jų tarnavimo laiką.


Kada turėčiau kreiptis dėl savo PEUGEOT elektromobilio techninės priežiūros darbų?

Elektromobiliui reikia mažiau priežiūros nei automobiliui su vidaus degimo varikliu: nebereikia keisti alyvos, alyvos filtro ar sankabos, tikrinti išmetamųjų teršalų kiekį. Todėl Jūsų apsilankymai dirbtuvėse yra retesni.

 

Norėdami tvarkyti savo automobilio techninę priežiūrą taip, kaip patogu Jums, programėlėje „MyPeugeot“ naudokitės virtualia techninės priežiūros knygele, kuris padės laikytis rekomenduojamo Jūsų automobilio techninės priežiūros grafiko pagal įvestą informaciją:

 

- Esama rida;

- Vidutinė metinė rida ir informacija apie automobilio naudojimą (asmeninėms ar verslo reikmėms).

 

Kad veikimas būtų nepriekaištingas, šią informaciją prašoma atnaujinti rankiniu būdu ir reguliariai pažymėti atliekamus techninės priežiūros darbus (išskyrus, kai Jūsų automobilis yra prijungtas per „Bluetooth“ arba su „ConnectPacks“ sutartimi, tokiu atveju rida atnaujinama automatiškai).

 

Be to, jei užsisakysite mūsų skaitmeninę techninės priežiūros elektroninės knygelės paslaugą, taip pat galėsite naudotis automatiniais atnaujinimais apie remontą atlikusio serviso atliktas techninės priežiūros operacijas, kurios yra techninės priežiūros plano dalis.

Ir visa tai nemokamai.

 

Norėdami užsisakyti šią paslaugą, apsilankykite PEUGEOT atstovybėje.

 
 
KELIONĖS


Ar galiu važiuoti ilgus atstumus elektromobiliu?

Visi PEUGEOT elektriniai modeliai leidžia mėgautis greitu įkrovimu kelyje ar greitkelyje.

 

Vos per 30 minučių galite įkrauti energijos, kurios pakaks nuvažiuoti iki 300 km (pagal WLTP duomenis). Kad būtų optimizuotas įkrovimas, programėlė „Free2move“ siūlo optimalų maršrutą pagal baterijos įkrovos lygį, likusį nuvažiuoti atstumą, kelio reljefą ir Jūsų kelionės maršrute esančias įkrovimo stoteles.


Kaip įsitikinti, kad baterijos energijos užteks ilgoms kelionėms?

Galite nemokamai įvertinti savo elektrinio PEUGEOT nuvažiuojamą atstumą, naudodami specialų mūsų sukurtą simuliatorių.

 

Jei ilgose kelionėse pasirinksite sklandų vairavimo stilių ir įjungsite Eco režimą, išvengsite pernelyg didelių energijos sąnaudų. Sklandus greitėjimas ir regeneracinio stabdymo naudojimas gali padidinti iki 15 % Jūsų automobilio nuvažiuojamą atstumą. Galiausiai, nepamirškite laikytis greičio ribojimų, nes važiuojant dideliu greičiu sumažėja Jūsų automobilio nuvažiuojamas atstumas.


Kaip veikia Mobility Pass?

Ruošiatės ilgai kelionei? Tiesiogiai „MyPeugeot“ programėlėje pasiekiamas „Mobility Pass“ leidžia Jums judėti bet kokiomis aplinkybėmis - nuomojantis benzininį arba dyzelinį automobilį už patrauklias kainas. „Mobility Pass“ paslaugą galite papildomai pasirinkti sudarydami savo automobilio įsigyjimo ar finansavimo sutartį. Šią paslaugą galite užsisakyti įsigiję automobilį iš PEUGEOT atstovybių tinklo.

Ar galiu važiuoti elektromobiliu lyjant ar sningant?

Transporto priemonės variklio dangtis ir įkrovimo angos sklendė užtikrina, kad elektriniai komponentai būtų nepralaidūs vandeniui, todėl galėsite mėgautis nepakartojamu elektrinio vairavimo pojūčiu lyjant ar sningant. Peržiūrėkite mūsų patarimus, kaip be rūpesčių naudoti savo elektromobilį kasdieniame gyvenime:

 

- Prieš plaunant automobilį, įkrovimo angos dangtelis turi būti tinkamai uždarytas;

- Neplaukite automobilio įkrovimo metu ir neplaukite aukšto slėgio srove variklio skyriaus ar po važiuokle;

- Neleiskite vandeniui ar dulkėms patekti į jungtį arba įkrovimo kištuką (dėl to gali atsirasti trumpo jungimo arba gaisro pavojus);

- Galiausiai, nejunkite ir neatjunkite įkrovimo kištuko šlapiomis rankomis (elektros smūgio pavojus).

 
 
ELEKTROMOBILIS


Kas yra elektromobilis?

Elektromobilis – tai automobilis, kurio variklis varomas elektra. PEUGEOT 100% elektrinių automobilių baterijos yra po grindimis, todėl jos neturi įtakos erdvei salone ar bagažinės talpai.

Kaip veikia 100% elektromobilio variklis?

Elektromobilyje nėra benzininio ar dyzelinio variklio, bet jis turi variklį, kuris kaip energijos šaltinį naudoja elektrą. Variklis šią baterijoje sukauptą energiją paverčia mechanine energija, kad automobilis galėtų judėti, kai paspaudžiate akceleratoriaus pedalą.

 
 
HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI


Kas yra įkraunamas hibridinis automobilis?

Įkraunamas hibridinis automobilis (PHEV) – tai automobilis, turintis du galios šaltinius: benzininį arba dyzelinį variklį ir elektros variklį, varomą įkraunamos baterijos. Terminas „hibridas“ reiškia dviejų tipų jėgainių derinį, o „įkraunamas“ reiškia galimybę įkrauti bateriją iš buitinio lizdo arba įkrovimo stotelėje.

Kuo skiriasi elektromobilis ir įkraunamas hibridas?

Elektromobilis, taip pat žinomas kaip elektrinė transporto priemonė (EV), yra transporto priemonė su vienu varikliu, varomu elektra, kitaip nei įkraunama hibridinė transporto priemonė arba PHEV, kuri turi elektros variklį ir vidaus degimo variklį.

Kaip veikia įkraunamas hibridinis automobilis?

Įkraunamas hibridinis automobilis veikia su elektros varikliu, vidaus degimo varikliu arba abiejų energijos šaltinių deriniu. Transporto priemonė bus varoma elektros varikliu paleidžiant ir važiuojant mažu greičiu, o vėliau – dviejų energijos šaltinių deriniu greitėjimo metu, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas. Jei transporto priemonės baterija nėra pakankamai įkrauta, automobilis važiuos naudodamas vidaus degimo variklį.

Kuo skiriasi hibridinis ir įkraunamas hibridinis automobilis?

Hibridinis automobilis energiją atgauna tik regeneracinio stabdymo metu, įkraudamas bateriją elektra, o įkraunamas hibridinis automobilis gali būti įkrautas tiek naudojant buitinį elektros lizdą ar viešą įkroviklį, tiek naudojant regeneracinį stabdymą.

Kas yra EV, BEV, HEV, PHEV ar FCEV automobilis?

Yra keletas santrumpų, naudojamų skirtingų tipų elektrinių ir įkraunamų hibridinių transporto priemonių apibūdinimui:

 

- EV arba „Elektrinė transporto priemonė“ ir BEV - „Baterija varoma elektrinė transporto priemonė“,  skirta 100% elektrinėms transporto priemonėms;

- HEV arba „Hibridinė elektrinė transporto priemonė“, skirta hibridinėms elektrinėms transporto priemonėms, turinčioms elektros variklį ir vidaus degimo variklį;

- PHEV arba „Plug-in Hybrid Vehicle“, automobilis su vidaus degimo varikliu ir įkraunama baterija elektros varikliui;

- FCEV arba „Fuel Cell Electric Vehicle“, elektrinė transporto priemonė, kurioje vietoj baterijos naudojami vandenilio kuro elementai.

 
 
BUSINESS VEHICLES 

What support is available for the purchase of a 100% electric vehicle?

For the purchase of your electric PEUGEOT, you can benefit from several government and regional grants, which can be combined and personalised. 

 

1/ ECOLOGICAL BONUS

From 1 January 2022 and extended until 31 December 2022, the ecological bonus scheme reserved for 100% electric vehicles and plug-in hybrids for business users is as follows:

  • 4,000 Euros bonus for the purchase of a 100% electric vehicle under 47,000 Euros;
  • 2,000 Euros bonus for the purchase of a 100% electric vehicle between 47,000 Euros and 60,000 Euros;
  • 1,000 Euros bonus for the purchase of a plug-in hybrid vehicle with a purchase price of less than 50,000€, CO2 emissions less than 50 g/km and an electric range of over 50 km.

 

2/ CONVERSION BONUS

The conversion bonus is a scheme aimed at helping business users to acquire a new or second-hand vehicle to replace their old diesel vehicle registered before 2011 or petrol vehicle registered before 2006.

This can be between 2,500 Euros and 5,000 Euros for the purchase of a vehicle from the PEUGEOT electric or plug-in hybrid range.


Is electric the best choice for my business?

For both the company and the driver, electric vehicles offer many advantages: 

 

  • the same dimensions and load space as a petrol or diesel version;
  • purchase subsidies, state exemptions and savings in use;
  • less maintenance and servicing;
  • a more comfortable drive: less noise, less vibration;
  • zero CO2 emissions: access to low emission zones. 
  • up to 400 km of range.

What happens to the range when I drive with a load?

The weight of your load affects the range of your electric vehicle and the number of kilometres you can drive.

 

Would you like to switch to electric? Our simulator will show you the models that will meet your mobility needs and estimate the range you need for your activity. 

 
 
MŪSŲ ELEKTRIFIKUOTI AUTOMOBILIAI LAUKIA TIK JŪSŲ

Nesvarbu, ar tai miesto automobilis, šeimos automobilis, sedanas, universalas ar SUV visureigis, suraskite savo idealų PEUGEOT ir pasinaudokite išskirtiniais pasiūlymais bei sąlygomis įsigyti 100 % elektrinį arba įkraunamą hibridinį automobilį iš plataus modelių asortimento.
 
 
MŪSŲ ELEKTRIFIKUOTI AUTOMOBILIAI LAUKIA TIK JŪSŲ
Nesvarbu, ar tai miesto automobilis, šeimos automobilis, sedanas, universalas ar SUV visureigis, suraskite savo idealų PEUGEOT ir pasinaudokite išskirtiniais pasiūlymais bei sąlygomis įsigyti 100 % elektrinį arba įkraunamą hibridinį automobilį iš plataus modelių asortimento.