SKIP TO CONTENT
 
 
 

 

2024-02-01

 

PEUGEOT šiemet siūlys 12 naujų elektromobilių

 

Bendrovė PEUGEOT pasinaudojo proga jau pirmajame 2024 metų pranešime visuomenei priminti apie savo tvarios plėtros įsipareigojimą ir pristatyti svarbias naujienas. Prancūzijos įmonė baigia formuoti naujų elektromobilių asortimentą ir šiemet siūlys 12 naujų elektromobilių, įskaitant 9 keleivinius modelius. Tai yra plačiausia iš visų pagrindinių Europos gamintojų elektra varomų transporto priemonių gama.

 

Be to, Prancūzijos įmonė pristatė precedento neturinčią programą „PEUGEOT Allure Care“, skirtą naujojo elektromobilio „PEUGEOT e-3008“ pirkėjams. Tai – 8 metų arba 160 tūkst. nuvažiuotų kilometrų garantija, apimanti visus elektrinius ir mechaninius automobilio elementus. PEUGEOT tapo pirmuoju Europos gamintoju, siūlančiu tokią ilgalaikę vieno iš savo modelių garantiją.

 

„Per „E-Lion“ projektą PEUGEOT sutelkia visas savo technologines žinias ir gamybos komandų kūrybiškumą, kad kuo plačiau paskleistų tvaraus mobilumo galimybes. Būdami lyderiai, norime visiems rodyti kelią, kuriuo verta eiti. Tai nepaprastai vertinga užduotis“, – pažymi PEUGEOT generalinė direktorė Linda Jackson.

12 elektromobilių

 

Visiškai atnaujintą bendrovės elektromobilių asortimentą dabar sudaro e-208, e-2008, e-308, e-308 SW, e-3008, „e-Rifter“, keleivinis ir komercinis „e-Partner“, „e-Expert“ ir „e-Boxer“ modeliai. 2024 metais šį asortimentą papildys dar du nauji modeliai: e-408 ir e-5008.

 

9 keleiviniai ir 3 lengvieji komerciniai elektra varomi automobiliai leidžia prekių ženklui suformuoti plačiausią elektromobilių asortimentą iš visų pagrindinių Europos gamintojų.

 

2023 m. PEUGEOT Europoje pardavė daugiausiai B segmento elektromobilių – e-208 ir e-2008 modelių. Prancūzijos bendrovė taip pat tapo Europos lydere nulinės emisijos komercinių transporto priemonių pardavimo srityje.

 

Kad patenkintų klientų poreikius, PEUGEOT yra įsipareigojusi pasiūlyti aukščiausio lygio elektromobilių viena įkrova įveikiamus nuotolius. Pavyzdžiui, naujasis e-3008 savo segmente aukštai užkels kartelę, nes jis be sustojimo nuvažiuoja iki 700 km. Savo ruožtu naujasis e-208 mieste viena įkrova nurieda iki 566 km.

Iki 8 metų garantija

 

Savo gaminių kokybe pasitikinti bendrovė PEUGEOT naujojo elektromobilio e-3008 pirkėjams siūlo „PEUGEOT Allure Care“ programą, apimančią elektros motoro, įkroviklio, jėgos pavaros ir pagrindinių elektrinių bei mechaninių komponentų iki 8 metų arba iki 160 tūkst. nuvažiuotų kilometrų garantiją. Iš pradžių ji galios Prancūzijoje, Italijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Jugtinėje Karalystėje, Austrijoje, Portugalijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Liuksemburge ir Lenkijoje parduodamiems automobiliams.

 

Ši programa padės paspartinti vairuotojų persėdimą į naujausios kartos elektromobilius, suteiks daugiau pasitikėjimo pereinant prie naujo tipo transporto priemonių. „PEUGEOT Allure Care“ yra papildoma programa greta tradicinės gamintojo garantijos, kurią jis taiko elektromobilių baterijoms. Pastaroji taip pat teikiama 8 metams arba 160 tūkst. nuvažiuotų kilometrų.

 

Programa pristatyta pagrindinėse Europos rinkose. „Allure Care“ garantija automatiškai aktyvuojama 2 metams arba 25 tūkst. kilometrų po kiekvienos „PEUGEOT“ atstovybių tinkluose atliktos techninės elektromobilio apžiūros.

 

 Į „i-Cockpit“ integruotas „ChatGPT“

 

Viena iš 5 bendrovės „E-Lion“ strategijos dalių apima klientų patirties transformaciją. Tam gamintojas visuose keleiviniuose ir komerciniuose automobiliuose diegia „ChatGPT“ technologiją (debiutas numatytas 5 atrinktose rinkose, nuo 2024-ųjų antros pusės prasidės platesnis diegimas).

 

Geriausiai pasaulyje šiuo metu žinomas generatyvinis dirbtinio intelekto modelis integruojamas į „PEUGEOT i-Cockpit“ sistemą. Per OK PEUGEOT balso asistentą jis taps tikru vairuotojo ir keleivių partneriu, galinčiu atsakyti į daugybę klausimų pačiomis įvairiausiomis temomis.

 

Suaktyvinus OK PEUGEOT balso asistentą, jums tereikės balsu pateikti užklausą, kad „ChatGPT“ išplėstai atsakytų. Generatyvinis dirbtinis intelektas gali duoti atsakymus į konkrečius klausimus, tarkime, išvardyti aplankyti vertas vietas, jas pristatyti ir parinkti tinkamiausią maršrutą, derindamas duomenis su navigacijos sistema. Šis asistentas pagyvins kelionę bendraudamas su automobilyje esančiais žmonėmis ir leisdamas pasireikšti jų kūrybiškumui.

Vaidmuo žiedinėje ekonomikoje

 

Siekis sukurti visa apimančią, koncerno STELLANTIS sprendimais paremtą ekosistemą yra dar vienas „E-Lion“ strategijos kertinis akmuo. STELLANTIS grupė plėtoja žiedinės ekonomikos verslą, pagrįstą 4 poliais: pergaminimu, taisymu, pakartotiniu naudojimu ir perdirbimu.

 

Kaip tai atsiliepia PEUGEOT veikloje? Bendrovė mažiau naudoja ir renkasi tvaresnes medžiagas, didina jų patvarumą, rūpinasi perdirbimu pasibaigus eksploatavimo laikui. Pavyzdžiui, naująjį e-3008 modelį sudaro 23 proc. perdirbtų medžiagų, įskaitant plieną ir polimerus.

 

Siekdama užtikrinti eksploatuoti netinkamų transporto priemonių perdirbimą Europoje, STELLANTIS su Europos perdirbimo lydere „Galloo“ sukūrė bendrąją įmonę „Sustainera Valorauto“. Ši bendrovė profesionalams ir privatiems asmenims siūlo pilnaverčius sprendimus, apimančius nebenaudojamų transporto priemonių išvežimą ir išmontavimą, kitur pritaikomų dalių atrinkimą ir pardavimą, atnaujinimą bei medžiagų perdirbimą.

 

Kitą bendrąją įmonę, specialiai skirtą elektromobilių akumuliatoriams perdirbti Europoje ir Šiaurės Amerikoje, STELLANTIS sukūrė su pasauliniu perdirbimo lyderiu „Orano“. Jos veikloje bus naudojama novatoriška „Orano“ mažai anglies dvideginio į aplinką išskirianti technologija, leidžianti iš ličio jonų akumuliatorių išgauti didelį kiekį medžiagų.

 

Verta paminėti ir tai, kad STELLANTIS jau daugelį metų remontuoja baterijas specialiai šiai veiklai skirtose savo dirbtuvėse.

VISOS NAUJIENOS