PRIVATUMO POLITIKA

.

DUOMENŲ APSAUGA – JŪSŲ ASMENS DUOMENYS

Esame pasiryžę atsakingai tvarkyti jūsų asmens duomenis ir saugoti jūsų privatumą.
Pagal duomenų apsaugos įstatymą duomenų valdytojas yra „Auto-Bon Baltic OÜ“.

Kokius jūsų duomenis renkame?
Kad galėtumėte naudotis tam tikromis mūsų svetainės funkcijomis, gali prireikti įvesti tam tikrus asmens duomenis. Tai gali būti: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas, automobilio registracijos numeris ir kita kontaktinė informacija. Galime rinkti ir tvarkyti tokius jūsų savanoriškai pateiktus asmens duomenis, bet tik laikydamiesi šios privatumo politikos.

Vienintelė išimtis – internetu užsisakius bandomąjį važiavimą, galime susieti kelionei įvestus asmens duomenis su analitiniais slapukais ir palyginti gautus bendrus duomenis su mūsų naujų transporto priemonių klientų duomenų baze, kad geriau suprastume naujų klientų užsisakymo internetu eigą. Taip galime optimizuoti pasiūlymą klientui. Gautus bendrus duomenis naudosime tik numatytais tikslais, visada saugosime juos pagal šią privatumo politiką ir nesidalysime bendrais duomenimis su trečiosiomis šalimis. Daugiau informacijos apie tai rasite mūsų slapukų politikoje.

Kur saugosime jūsų asmens duomenis?
Atkreipkite dėmesį, kad informacijos siuntimas internetu nėra visiškai saugus. Nors labai stengiamės apsaugoti jūsų asmens duomenis, negalime garantuoti į mūsų svetainę siunčiamų asmens duomenų saugumo, todėl už siunčiamus duomenis atsakote patys. Gavę jūsų asmens duomenis, juos užšifruosime ir saugosime saugiame mūsų įmonės serveryje, stengsimės šiuos duomenis apsaugoti nuo neleistinos prieigos. Jūsų asmens duomenys taip pat gali būti siunčiami ir saugomi už Europos ekonominės erdvės ribų, tačiau mes visada stengsimės užtikrinti, kad jie būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos.

PRIVATUMAS – MŪSŲ PAŽADAS

Ką darome su jūsų asmens duomenimis?
We may use the personal information you provided for the use of which you have given consent for Jūsų pateiktus asmens duomenis galime naudoti rinkodaros tyrimams (įskaitant dalyvavimą apklausose), produktų analizei ir plėtrai, pardavimo stebėjimui arba norėdami susisiekti su jumis rinkodaros ar reklamos tikslais. Galime susisiekti su jumis įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis, įskaitant telefonu, paštu, elektroniniu paštu, SMS ar MMS žinutėmis. Skambučiai „Peugeot“ ir mūsų platintojams ir iš jų gali būti įrašomi ir stebimi saugumo ir darbuotojų mokymo tikslais pagal mūsų kokybės kontrolės tvarką.
Galime dalytis jūsų asmens duomenimis su kitais mūsų tarptautinės įmonių grupės „Groupe PSA“ (toliau – mūsų grupė) subjektais, įmonėmis, teikiančiomis paslaugas mums ar mūsų grupei, įskaitant agentus ir subrangovus, taip pat su mūsų platintojais. Šie subjektai duomenis naudos tik pirmiau numatytais tikslais ir naudodami pirmiau nurodytus susisiekimo metodus. Trečiosios šalys gali būti įsikūrusios ne Europos ekonominėje erdvėje, tačiau, kaip jau minėta, mes visada stengsimės užtikrinti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos. Atkreipiame dėmesį, kad, išskyrus trečiąsias šalis, nurodytas šiame punkte, neatskleisime jūsų asmens duomenų jokiai kitai trečiajai šaliai ir jokiu būdu šių duomenų neparduosime.

Jei nebenorite iš mūsų gauti pranešimų taip, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje, galite bet kuriuo metu jų atsisakyti susisiekdami su mumis toliau nurodytu adresu.

AR TURITE KLAUSIMŲ?

Visus klausimus, pastabas ar prašymus, susijusius su šia privatumo politika, siųskite adresu „Auto-Bon Baltic OÜ“, Lõõtsa tn 8A, Talinas 11415 Harjuma, Estija, arba el. p. adresu info@peugeot.ee