SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

COVID-19 | Kokios paslaugos teikiamos šiuo metu

/image/71/2/peugeot-blue-box.651712.jpg

Mieli klientai, partneriai ir kolegos,

Vadovaudamiesi LR Vyriausybės priimtais sprendimais dėl karantino, taip pat rūpindamiesi savo darbuotojų, klientų ir partnerių sveikatos būkle bei saugumu, informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 16 d. visi „Peugeot“ salonai uždaromi iki kovo 30 d. Informacija teikiama atstovybių telefonais ir el. paštais. Kontaktus rasite čia.

Siekdami užtikrinti savo klientams mobilumą esant neatidėliotiniems atvejams, „Peugeot“ servisų paslaugos bus teikiamos, tačiau sumažintu pajėgumu ir laikantis visų karantino metu keliamų reikalavimų. Užtikriname, kad „Peugeot“ tinklo darbuotojai yra atsakingi ir nedirbs, jeigu susirgs ar įtars, kad gali būti užsikrėtę. Tokio paties atsakingo požiūrio tikimės ir iš jūsų. Jei keliavote rizikos zonoje arba įtariate, kad turėjote kontaktų su užsikrėtusiais asmenimis, prašome atidėti numatytą apsilankymą. Servisų kontaktus rasite čia.

Informuojame, kad atsižvelgiant į dabartinę situaciją, gamintojas leidžia planinio techninio aptarnavimo laiką viršyti 2 mėnesius arba iki 2 000 km, ir tai nebus laikoma sutartyje numatytų garantijos sąlygų pažeidimu.

Į susiklosčiusią situaciją žiūrime labai atsakingai ir ėmėmės visų atsargumo priemonių, kad apsaugotume darbuotojų ir savo klientų sveikatą. Maksimaliai sumažinome tiesioginius kontaktus, teikiame pirmenybę bendravimui telefonu ir el. laiškai, bendraudami išlaikome reikiamą atstumą.

 SAM informacija visuomenei: http://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/informacija-visuomenei

SAM informacija dėl Koronaviruso (COVID-19):   http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

 

Dėkojame už supratingumą ir linkime būti sveikiems!

„Peugeot Lietuva“ komanda