/image/86/3/1210x370-peugeot-blue-box-13-088-fr.143863.jpg

Nepralenkiamas kompetentingumas

Niekam nebus siurprizas, kad „Peugot“ yra geresnis nei bet kokios kitos bendrovės.  Žinoma, galima manyti, kad už kampo esančios dirbtuvės už mažesnę kainą suremontuos ne blogiau, bet, iš tiesų, tai ne visai taip. Todėl „Peugot“ servisas Jums garantuoja: 
 
  • Kompetentingumą
Specialiai su „Peugeot“ automobiliais dirbti apmokyti nagingi techniniai darbuotojai naudoja labai našią technologinę diagnostikos įrangą. Mūsų darbuotojai geriau nei visi žino, nes nuolat yra apmokomi ir reguliariai tikrinama jų kvalifikacija.
 
  • Originalias atsarginės „Peugot“ dalis
Tik „Peugeot“ techninės priežiūros centruose naudojamos originaliosios atsarginės „Peugeot“ dalys.
 
  • Konkurencines kainas
Mes nuolat lyginame savo kainas su vietinių remonto įmonių kainomis. Mūsų visiškai skaidrios kainos apsaugos Jus nuo nemalonių siurprizų ir joks darbas nebus atliekamas be Jūsų sutikimo.
 
Remiantis savo įgūdžiais ir patirtimi galime užtikrinti Jums gamintojo patvirtintą ir kiekvienoje „Peugeot“ atstovybėje prieinamą aptarnavimo lygį. Norime, kad Jūsų „Peugeot“ automobilis būtų tinkamos techninės būklės: pradedant varikliu ir baigiant duslintuvais ir visada mėgautumėtės nepamirštamu vairavimo malonumu.

/image/89/7/peugeot-5008-0709styp-101.156897.jpg

Peugeot garantijos

Visiems lengviesiems Peugeot automobiliams suteikiama pratęsta 5 metų gamyklinė garantija su 100 000 km apribojimu.

Naujiems komerciniams Peugeot automobiliams galioja 3 metų garantija su 100 000 km apribojimu.

/image/74/1/508gt-1407pc015.9741.jpg

Originalios atsarginės dalys

Visa mūsų technologija ir kvalifikacija sietina su idealia sumontuotų detalių harmonija. Todėl „Peugeot" gali suteikti garantijas tik nuosavoms atsarginėms dalims. 

Padangos

Jūsų transporto priemonės padangos atlieka svarbų darbą - sušvelnina kelio nelygumus, perduoda automobilio jėgą keliui, leidžia Jums jausti kelio technines sąlygas ir, jei reikia, staigiai sustoti.

Peugeot Assistance

„Peugeot“ techninė pagalba („Peugeot Assistance“) papildo „Peugeot“ automobilių sutartines garantijos sąlygas.

„Peugeot“ privilegijų kortelės taisyklės

Kortelė suteikia Jums teisę naudotis galiojančiomis privilegijomis ir nuolaidomis visuose oficialiuose įgaliotosiuose „Peugeot“ atstovybėse Lietuvoje. Kortelių turėtojams automatiškai bus taikoma minimali 10% nuolaida perkant originalias „Peugeot“ atsargines detales ir/arba remontuojant ir prižiūrint savo automobilius bet kurioje „Peugeot“ atstovybėje.

Informacija

Informacija skirta nepriklausomiems transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros įmonėms