508
508

„Peugeot“ verslo klientams

Jūsų įmonės automobiliai juda daug ir neretai lankosi skirtinguose miestuose, tad svarbu, kad naudojamų transporto priemonių įgaliotųjų techninės priežiūros ir remonto dirbtuvių pasirinkimas būtų kuo didesnis ir jos būtų kuo arčiau Jūsų.

Kai turite rinktis naują tarnybinį automobilį, galite būti tikri, kad nuolatos atnaujinamame „Peugeot“  modelių asortimente rasite savo lūkesčius ir poreikius atitinkantį automobilį.

Dėl „Peugeot“ modelių naujovių automobiliai yra dar kokybiškesni ir ekonomiškesni, dizainas – šiuolaikiškesnis, naudojimo patogumas – didesnis. Ypatingas ekonomiškumas susijęs tiek su mažomis degalų sąnaudomis, tiek su mažu CO2 lygiu. Galime tvirtai teigti, kad „Peugeot“ yra ekonomiškumo lyderis. 

Kad galėtume padėti Jūsų įmonei išanalizuoti automobilių parką ir apskaičiuoti geriausią rentabilumą, esame pasirengę bendradarbiauti – aptarti Jūsų automobilių parką ir pasiūlyti geriausią ir taupiausią sprendimą. 

„Peugeot Lietuva“

PEUGEOT PASIŪLYMAI VERSLO KLIENTAMS

LCV

VERSLO KLIENTŲ APTARNAVIMAS

/image/86/3/peugeot-508sw-2018-128-fr-crop.545863.jpg

BENDRA NUOSAVYBĖS KAINA

/image/78/6/k9-vu-detail-ecran.428786.jpg

Peugeot pasiūlymai verslo klientams

LCV

Rinkdamiesi naują automobilį galite būti tikri, kad nuolat atnaujinamame „Peugeot“ modelių asortimente rasite savo lūkesčius ir poreikius atitinkantį automobilį.

Dėl „Peugeot“ naujovių automobiliai yra kokybiškesni, jų dizainas šiuolaikiškesnis, be to, jie ekonomiškesni, bet važiavimo malonumas nuo to nenukenčia. Ekonomiškumo savybės apima mažas degalų sąnaudas ir mažą CO2 kiekį. Galima drąsiai teigti, kad „Peugeot“ yra ekonomiškumo lyderis.

Pavyzdžiui, ką tik rinkoje pasirodžiusio ypač inovatyvaus 308-ojo modelio degalų sąnaudos yra nuo 3,4 l/100 km, o CO2 kiekis – nuo 87 g/km.

„Peugeot“ modelių asortimentas ir toliau išlieka platus, nes atsižvelgiama į skirtingus skonius ir poreikius renkantis lengvąjį ar komercinį automobilius.

Mūsų asortimente tikrai rasite savo poreikius atitinkantį automobilį!

Verslo klientų aptarnavimas

/image/82/2/1280x853-peugeot-travel-2016-180-fr.img.143822.jpg

"Auto-Bon Baltic“ ir „Peugeot“ oficialieji pardavėjai ir įgaliotosios techninės priežiūros įmonės Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje didelį dėmesį skiria verslo klientų segmentui ir siūlo jiems daugybę papildomų patogumų, kad palengvintų įmonės automobilių parko administravimą ir atnaujinimą.

Galime padėti išanalizuoti įmonės automobilių parką ir rasti tinkamiausią variantą. Esame pasirengę bendradarbiauti su Jumis audituojant automobilių parką ir pasiūlyti geriausią ir taupiausią sprendimą.

Susisiekite su mumis, kad galėtume padėti rasti būtent Jūsų įmonės poreikius atitinkantį geriausią sprendimą!

"Auto-Bon Baltic

TCO – bendra nuosavybės kaina

(angl. Total Cost of Ownership)

Šiais laikais, kai verslo aplinka ir ekonomika patiria didelį spaudimą ir žiniasklaidoje mirga naujienos apie neigiamas rinkų tendencijas, ypač svarbu žinoti realias savo nuosavybės išlaikymo išlaidas. Transporto priemonės ir dideli automobilių parkai kiekvienai įmonei kainuoja nemažai pinigų. Manome, kad tiksli išlaidų apžvalga yra itin svarbi priimant strateginius sprendimus. Vienas iš labiausiai paplitusių pasaulyje nuosavybės išlaidų skaičiavimo būdų yra TCO indekso apskaičiavimas. Kalbant apie transporto priemones, dažniausiai turimos omenyje išlaidos vienam kilometrui. Padėsime Jums nustatyti svarbiausius aspektus, pagal kuriuos galėsite įvertinti savo įmonės padėtį. Pirmiausia tai reikalinga planuojant įmonės biudžetą ir išlaidas.

Apskaičiuojant TCO reikia atsižvelgti į visas išlaidas, kurios yra numatomos arba neišvengiamos naudojant ar turint automobilį. Labai svarbu ir automobilio naudojimo ypatumai bei tam tikri išoriniai veiksniai, taip pat sudėtingos naudojimo sąlygos (pavyzdžiui, didesnis, nei numatyta, detalių dėvėjimasis). Taigi turite labai gerai apgalvoti, kokioje aplinkoje Jūsų transporto priemonė bus naudojama – tai svarbu jau vien siekiant pasirinkti tinkamiausią tam tikromis sąlygomis transporto priemonę

Naujausia šios srities praktika rodo, kad jei dauguma išlaidų maksimaliai optimizuotos, tai didžiausia galimybė didinti išlaidų efektyvumą yra susijusi su vairuotojų elgsenos keitimu (tuomet bus mažiau netikėtų išlaidų, susijusių su netinkamu naudojimu, mažiau draudžiamųjų įvykių, didesnis ekonomiškumas ir pan.) – priežasčių optimizuoti TCO galima rasti visuomet.

Kokios gi yra pagrindinės išlaidos, į kurias reikėtų atsižvelgti skaičiuojant bendras išlaidas? Mūsų pateiktas sąrašas nėra išsamus ir galutinis, bet tikime, kad jis padės atlikti tikslesnius skaičiavimus. Labiausiai paplitę rodikliai, į kuriuos reikia atsižvelgti apskaičiuojant TCO:

 • Transporto priemonės įsigijimo kaina
 • Transporto priemonės amortizuojamoji kaina
 • Naudojimo laikotarpis (nuo transporto priemonės įsigijimo iki pardavimo)
 • Transporto priemonės likutinė vertė
 • Transporto priemonės degalų sąnaudos
 • Degalų kaina
 • Draudimo išlaidos
 • Garantijos sąlygos
 • Įprastinės techninės priežiūros kaina
 • Neplanuotos techninės priežiūros ir remonto kaina
 • Padangų kaina
 • Planuojami papildomi įrenginiai ir papildomos įrangos kaina
 • Transporto priemonės naudojimo praktiškumas
 • Transporto priemonės pristatymo laikas įsigyjant
 • Transporto priemonės plovimas ir laikymas garaže
 • CO² išlakos
 • Valstybinė mokesčių politika (pavyzdžiui, specialiųjų išmokų ir pan.)
 • Telematika (pozicionavimo įrenginiai, degalų išlaidų matuokliai)
 • Su transporto priemonėmis susiję specialūs leidimai ir licencijos (pavyzdžiui, naudojant šaldymo įrenginius)

Jei manote, kad galime padėti Jūsų įmonei su šiais veiksniais susijusiais klausimais, nedvejodami su mumis susisiekite!

„PEUGEOT“ GARANTIJA

Rifter

„Peugeot“ automobiliams suteikiama 5 metųi išplėstinė gamyklos garantija su 100 000 km ridos ribojimu, išskyrus „Peugeot Rifter“, kuriam taikoma 5 metųi garantija be ridos ribojimo.

Komerciniams „Peugeot“ automobiliams suteikiama sutartinė 3 metų gamintojo garantija su 100 000 km ridos ribojimu, išskyrus automobilius „Peugeot Partner“ ir „Peugeot Partner Team“, kuriems suteikiama 5 metųi garantija be ridos ribojimo.