„PEUGEOT“ ELEKTROMOBILIAI

/image/23/6/peugeot-208-1902hm101-newcrop.526236.jpg

„Peugeot“ elektromobiliai paspartina perėjimą prie anglies junginiais atmosferos neteršiančio transporto. Mūsų elektromobilių gama gali patenkinti visus jūsų poreikius: siūlome itin mažą miesto automobilį, 5 vietų šeimos automobilį, funkcionalų komercinį automobilį.

100 proc. elektra  varomi „Peugeot“ elektromobiliai suderina pažangų dizainą, išskirtines aplinką tausojančias charakteristikas ir aukščiausio lygio technologijas.

„Peugeot“ elektromobiliai: kokie privalumai?

/image/23/5/peugeot-208-1902hm103-newcrop.526235.jpg

Sužinokite apie 100 proc. elektra varomų – ekonomiškų, lengvai naudojamų ir aplinką tausojančių „Peugeot“ automobilių privalumus.

Nauji vairavimo pojūčiai

Tyliai veikiantys varikliai ir sumažinta vibracija leidžia mėgautis „Peugeot“ elektromobilių suteikiamu nauju kelionės komforto lygiu. Pajauskite kitus elektromobilio vairavimo malonumus – lengvą pajudėjimą iš vietos, akimirksniu pasiekiamą variklio trauką ir tolygų greitėjimą be pavarų jungimo būtinybės.

Dėl savo veikimo principo „Peugeot“ elektromobiliai neteršia aplinkos anglies dvideginiu (CO2). Su viena akumuliatoriaus įkrova jie gali nuvažiuoti iki 340 km atstumą (matuojant WLTP metodika).

Taupymo galimybės

Norėdami įvertinti visus automobilio naudojimo kaštus, turite skaičiuoti ne tik įsigijimo kainą, tačiau taip pat ir važiavimui reikalingos energijos (elektros arba degalų) kainą, išlaidas draudimui ir priežiūrai. Palyginti su tradiciniu, vidaus degimo varikliu varomu automobiliu, „Peugeot“ elektromobilių kelionės kaina yra 40 proc. mažesnė, o priežiūra – iki 30 proc. pigesnė.

Paprastas naudojimas

Pamirškite degalines ir palengvinkite savo gyvenimą, rinkdamiesi greitą, intuityviai atliekamą akumuliatorių įkrovimą. Kur bebūtumėte, įvairūs siūlomi sprendimai leidžia bet kuriuo metu surasti įkrovimo vietą.

„MyPeugeot App“ programa suteikia galimybę kai kurias automobilio funkcijas valdyti nuotoliniu būdu.

/image/23/2/peugeot-208-1902hm003.526232.jpg

Pažinkite naująjį miesto elektromobilį „e-208“

Sužinokite apie naują „Peugeot“ miesto elektromobilį. Naujasis „Peugeot e-208 veržliu ir moderniu siluetu jus lydės kiekviename žingsnyje. Išbandykite mūsų visiškai naują „i-Cockpit® 3D“ vairuotojo postą, kuriame kelionės duomenys pateikiami hologramų projekcijomis, taip sukuriant naują, erdvinį pojūtį.

Elektromobiliai: ekonomija, įkrovimas ir akumuliatorius

Kiek „Peugeot“ elektromobiliai gali nuvažiuoti su viena akumuliatoriaus įkrova? Kokia yra akumuliatorių naudojimo trukmė? Kaip įkraunamas elektromobilis? Šiame skyriuje rasite atsakymus į šiuos klausimus:

Kokia yra „Peugeot“ elektromobilio ekonomija?

/image/23/4/peugeot-208-2019-450-fr.526234.jpg

„Peugeot“ elektromobiliuose naudojami ličio jonų akumuliatoriai parduodami kartu su automobiliu. Jų talpa siekia 140 Wh, o su viena įkrova įveikiamas atstumas, matuojant pagal WLTP metodiką, gali siekti 340 km. Akumuliatoriai pasižymi padidintu atsparumu ilgainiui atsirandančiam talpos mažėjimui: iki 160 000 km ridos išlieka ne mažiau, nei 70% baterijų talpos.
Garantija akumuliatoriaus talpai išsaugoma ir perparduodant elektromobilį.

Kaip „Peugeot“ elektromobiliai įkraunami?

„Peugeot“ elektromobiliai gali būti įkraunami keliais, jūsų laiką taupančiais, skirtingais būdais. Be to, elektromobilio įkrovimas yra patogus ir lengvas, gali būti atliekamas greitai ir intuityviai.

/image/23/3/peugeot-208-1902hm002.526233.jpg

Privatūs įkrovikliai

Privatūs įkrovikliai leidžia jūsų elektromobilį įkrauti namuose arba jūsų darbo vietoje.
Šis įkrovimo būdas patogus dėl praktiškumo ir ekonomiškumo.

Galimi du įkrovimo tipai:

  • Jūs galite įkrauti savo elektromobilį, naudodamiesi standartiniu elektros lizdu (3,3kW, 8A įkroviklis)
  • Jūs taip pat galite naudotis didesnio pajėgumo „Green'up®“ įkrovikliu (3,3kW, 14A). Šis sprendimas užtikrina greitesnį įkrovimą iš buitinio elektros lizdo.

Įkrovimas su „Wallbox“ įrenginiu

Norėdami sumažinti įkrovimo laiką, jūs galite rinktis sieninį įkrovimo įrenginį „Wallbox“, kuris gali būti naudojamas tiek jūsų namuose, tiek darbo vietoje.
„Wallbox“ yra ant sienos montuojamas akumuliatorių įkrovimo įrenginys (6,6kW, 32A). Esant poreikiui, jį galima įrengti ir lauke, ant stulpelio. Šis sprendimas suteikia galimybę naudotis didesne įkrovimo galia, kuri savo ruožtu mažina įkrovimo laiką.
Akumuliatorius gali būti pilnai įkraunamas per 8 val., o naudojant specialiai skirtą laidą, šis laiko tarpas gali būti sumažintas iki 5 val.

Įkrovimas viešose įkrovimo stotelėse

Lygiai taip pat kaip automobiliams su vidaus degimo varikliais yra sukurtas kuro degalinių tinklas, elektromobiliams sukurtas akumuliatorių įkrovimo stotelių tinklas. Šis, ypatingai svarbus tinklas sparčiai ir pastoviai plečiamas. Šiandien Lietuvoje yra apie 42 įkrovimo stotelių ir beveik 225 000 stotelių visoje Europoje.
Siekiant pagreitinti akumuliatoriaus įkrovimą, jūs galite rinktis savo automobiliui tinkamą greitojo įkrovimo stotelę.
Viešosios greitojo įkrovimo stotelės 80% automobilio akumuliatoriaus talpos gali įkrauti per 30 minučių

Ekonominio vairavimo patarimai

Ekonominis vairavimas leidžia sumažinti kelionės kaštus ir padidinti jūsų elektromobilio su viena įkrova nuvažiuojamą atstumą.

/image/23/1/peugeot-208-1902hm102.526231.jpg

Tolygus važiavimas

Siekiant išvengti didesnių energijos sąnaudų, vairuodami venkite trūkčiojimo, dažno ir staigaus greitėjimo bei stabdymo.
Važiuodami magistralėse, sumažinkite greitį iki minimumo, nes greitis sparčiai mažina jūsų automobilio energinę autonomiją.

/image/42/5/peugeot-e-208.521425.jpg

„Brake“ režimo naudojimas

Vietoje nuolatinio stabdžių pedalo spaudymo naudokitės stabdymo varikliu funkcija, kuri leidžia lėtėjimo arba stabdymo metu regeneruoti elektros energiją, ją grąžinant į akumuliatorius.

/image/23/0/bonus-p21-inter-gtline-modele.526230.jpg

„Eco“ režimo naudojimas

Elektromobiliuose yra „eco“ režimas, kuris taupo energiją, optimaliai sumažindamas variklio galią. Šis režimas geriausiai tinkamas miestui, kai važiavimui reikia gerokai mažiau energijos, nei magistralėje.

/image/22/9/peugeot-p21-lifestlye-2-4331.526229.jpg

Išankstinio temperatūros nustatymo naudojimas

Įkraudami elektromobilį, pasinaudokite išankstinio salono temperatūros nustatymo funkcija. Ji, naudodama elektros tinklo energiją, automobilio saloną pašildo arba atvėsina, atsižvelgdama į naudotojo pasirinktus nustatymus. Tai leidžia taupyti akumuliatorių energiją kelionės metu, išvengiant intensyvaus salono šildymo arba aušinimo.

/image/45/4/peugeot-208-1902styp210.519454.jpg

Padangų priežiūra

Padangas būtina prižiūrėti, nepriklausomai nuo jūsų automobilio variklio tipo. Be saugumo užtikrinimo, elektromobiliams padangos labai svarbios dėl energijos sąnaudų, kurios gali didėti dėl netinkamų arba nepakankamai pripūstų padangų.

Tolygus važiavimas
„Brake“ režimo naudojimas
„Eco“ režimo naudojimas
temperatūros nustatymo
Padangų priežiūra

Kiti klausimai apie elektromobilius

Ar elektromobiliai yra ne tokie efektyvūs, kaip automobiliai su vidaus degimo varikliais?

Nuomonė, kad elektromobilis yra ne toks efektyvus, kaip automobilis su vidaus degimo varikliu, yra neteisinga. Nepaisant to, kad važiuoja visiškai tyliai, jie nėra mažiau efektyvūs. Jie gali važiuoti tokiu pat greičiu, kaip ir vidaus degimu varomi automobiliai, užtikrindami naują važiavimo komforto lygį, kurį suteikia tyliai veikiantis variklis ir mažesnės vibracijos. Be to, elektromobiliai greitėja ir lėtėja taip pat greitai, kaip ir vidaus degimo varikliais varomi automobiliai.

Ar elektromobiliai iš tiesų yra brangesni, nei automobiliai su vidaus degimo varikliais?

Perkant elektromobilį, jo kaina yra didesnė nei automobilio su vidaus degimo varikliu. Tačiau bendri automobilio naudojimosi kaštai apima daugiau išlaidų: reikia įvertinti išlaidas degalams, draudimui ir priežiūrai. Įvertinant visus šiuos faktorius, elektromobiliai yra ekonomiškesni nei automobiliai su vidaus degimo varikliais.
Palyginti su vidaus degimo varikliais varomais automobiliais, elektromobiliai vidutiniškai leidžia kelionės kaštus sumažinti 40 proc., o išlaidas priežiūrai – 30 proc.

Ar elektra varomi automobiliai mažiau teršia aplinką, nei automobiliai su vidaus degimo varikliais?

Pirmasis faktorius nėra nereikšmingas: elektromobiliai visiškai neteršia aplinkos anglies dvideginiu (CO2). Kitas svarbus faktorius: įvertinant automobilio ir jo akumuliatoriaus gamybos metu išskiriamą taršą, skaičiuojama, kad per 2 naudojimo metus elektromobilis kompensuoja gamybos metu išsiskiriančią CO2 emisiją.
Be to, akumuliatoriaus naudojimosi laiką ilginantys sprendimai kiekvienais metais pažengia vis toliau. Tai leidžia sumažinti gamybos metu išskiriamo anglies dvideginio kiekius.
Įvertinant visus šios faktorius, elektromobilio aplinkos tarša yra mažesnė, nei tradicinių automobilių su vidaus degimo varikliais.