Atnaujintas septynvietis PEUGEOT 5008

naujasis Peugeot 5008

2020-09.03

Daugiau negu miesto visureigis – atnaujintas septynvietis PEUGEOT 5008

Miesto visureigių segmento Europos rinkoje lyderis PEUGEOT šiais metais atnaujina visą miesto visureigių liniją, įskaitant 2017 metais pasirodžiusį PEUGEOT 5008. Erdvus ir praktiškas septynvietis miesto visureigis gaminamas nuo 2017 metų ir yra vienas iš labiausiai vertinamų šio segmento modelių, suteikiantis vairavimo malonumą daugiau kaip 300 000 vairuotojų visame pasaulyje.

Naujasis ryškus miesto visureigis įkūnija geriausius PEUGEOT naujos eros dizaino pasiekimus ir suteikia daugiau individualumo ir naujovių, tokių kaip nauji priekiniai ir galiniai šviesos diodų žibintai ir modernios kėbulo spalvos.

Naujasis pažangaus dizaino miesto visureigis taip pat išsiskiria naujos kartos technologinėmis inovacijomis. Pažangios pagalbos vairuotojui sistemos ir išmanūs interjero sprendimai su septynių vietų moduliškumo galimybėmis užtikrina saugumą, komfortą ir vairavimo malonumą.

Ryškus ir išskirtinis atnaujintas modelis

Kaip ir PEUGEOT 3008, naujasis PEUGEOT 5008 SUV įgijo ryškią, unikalią ir modernią išvaizdą, kaip ir visi kiti naujausi PEUGEOT modeliai.

Berėmės grotelės pratęsiamos po priekiniais žibintais ir sujungia automobilio priekinius dizaino elementus. Standartinės komplektacijos modelyje puikuojasi išskirtiniai, iš toli atpažįstami ir provokuojantys PEUGEOT šviesos diodų priekiniai ir galiniai žibinai. Dar labiau akį traukia aukščiausios klasės šviesos diodų priekiniai žibintai su šiam automobilio modeliui būdingais aukščiausių technologijų posūkių žibintais, kurie išplečia ir optimizuoja matomumą važiuojant iki 90 km/val. greičiu.

Modelyje pristatoma dar viena dėmesio verta inovacija – į priekinius žibintus integruota „Foggy Mode“ funkcija, pakeitusi atskirus rūko žibintus.

Naujos kartos technologijos ir atnaujinta įranga

Kaip ir neseniai pristatytame miesto visureigyje PEUGEOT 3008 SUV, automobilyje PEUGEOT 5008 integruotas išmanusis prietaisų skydelis „i-Cockpit“ su 10 colių didelės raiškos lietimui jautriu ekranu, kuris susietas su septyniais atskirais jungikliais ir trumpaisiais įvairių komforto funkcijų šaukiniais vairuotojui. Naujajame 12,3 colių skaitmeniniame ekrane rodoma informacija yra visiškai individualizuojama ir konfigūruojama, o atnaujintos ekrano technologijos užtikrina geresnį informacijos įskaitomumą.

Naujasis PEUGEOT 5008 taip pat turi atnaujintą įrangos struktūrą, kuri pirmą kartą pristatyta su naujuoju PEUGEOT 308. PEUGEOT 5008 trys baziniai įrangos lygiai ir trys juos papildantys įrangos paketai leidžia paįvairinti bei suasmeninti įrangą nekeičiant visos paketo struktūros.

Šio segmento naujovė – PEUGEOT 5008 aksesuarų sąraše atsiradusi funkcija „NightVision“, kuri tamsoje arba riboto matomumo sąlygomis atpažįsta automobilio priešakyje esančius pėsčiuosius ir gyvūnus. Sistemos veikimo atstumas – 200–250 metrų nuo tolimųjų šviesų ribos, o infraraudonųjų spindulių įspėjimas apie judantį objektą vairuotojui rodomas skaitmeniniame ekrane.

Aksesuarų sąraše taip pat yra prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema („ACC Stop & Go“), įspėjimo apie nukrypimą nuo kelio juostos sistema, naujos kartos automatinio avarinio stabdymo sistema, kuri pastebi pėsčiuosius ir dviratininkus bei įspėja apie susidūrimo pavojų, taip pat išplėsta greičio apribojimų ir kelio ženklų atpažinimo sistema (STOP ženklo, vienos krypties eismo).

Priklausomai nuo įrangos lygio ir paketo, modelį galima patobulinti tokiomis technologijomis:

 • Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema.
 • „Visiopark 1“ su 180° vaizdo kamera arba „Visiopark 2“ su 360° priekine ir atbulinės eigos vaizdo kameromis.
 • Parkavimo pagalbos ir aktyvios parkavimo pagalbos sistema parkuojant lygiagrečiai ir vertikaliai.
 • Kelio juostų pagalbos sistema su trajektorijos koregavimo funkcija.
 • Vairuotojo dėmesio stebėjimo sistema, fiksuojanti vairuotojo dėmesį ilgos kelionės metu ir važiuojant didesniu nei 65 km/val. greičiu, analizuojant vairo mikrojudesius.
 • Automatinis ilgųjų ir artimųjų šviesų perjungimas.
 • Aktyvi sistema „Blind Spot“ su trajektorijos koregavimo funkcija, įspėjanti apie objektus, esančius “aklojoje” zonoje.
 • Pažangi traukos kontrolės elektroninės pagalbos sistema „Grip Control“, reguliuojanti ratų praslydimą ir važiavimo į kalną pagalbos sistema.
 • „Laisvų rankų“ bagažinės dangčio atidarymo sistema.
 • Dvigubas stoglangio stiklas.
 • Masažuojančios priekinės sėdynės.
 • Elektinis parkavimo stabdis.
 • Galimybė naudotis „MirrorScreen“, „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ funkcijomis.
 • Aukštos kokybės HiFi garso sistema FOCAL®.

Galingi ir ekonomiški varikliai

Naujasis PEUGEOT 5008 su trijų cilindrų benzininiu varikliu gali būti 1,2 litro darbinio tūrio ir 130 AG, su 6 pakopų mechanine arba 8 pakopų automatine transmisija. Miesto visureigio galingesnis variklis yra 1,6 litrų darbinio tūrio 4 cilindrų benzininiu varikliu „PureTech“, kuris išvysto 180 AG su 8 pakopų automatine transmisija.
4 cilindrų dyzelinių variklių serijoje taip pat yra 6 pakopų mechaninės ir 8 pakopų automatinės transmisijos, 130 AG bei 1,5 litrų darbinis tūris. Galingesnis 2 litrų darbinio tūrio 4 cilindrų variklis „BlueHD“ gali būti 180 AG ir su automatine transmisija.

Neribotos moduliškumo galimybės

Naujojo PEUGEOT 5008 SUV išoriniai matmenys leidžia jį priskirti C segmento miesto visureigiams. Šio modelio išmatavimai leidžia sukurti optimalią salono erdvę su praktiškomis interjero konfigūracijomis:

 • trys identiškos, individualiai reguliuojamos sulenkiamos sėdynės antrojoje eilėje su ISOFIX tvirtinimais;
 • dvi nepriklausomos, sulenkiamos ir išimamos sėdynės trečiojoje eilėje;
 • priekinę keleivio sėdynę galima patraukti į priekį, jei reikia pervežti iki 3,2 m ilgio objektus;
 • priklausomai nuo sėdynės nustatymų, bagažo skyrius gali būti nuo 780 dm³ iki 1940 dm³ talpos.

Vairavimo malonumas yra naujojo PEUGEOT 5008 išskirtinis bruožas, o 11,2 metrų posūkio spindulys užtikrina neprilygstamą manevringumą ir malonumą teikiančią vairavimo patirtį.

Naujasis PEUGEOT 5008 SUV Baltijos šalių rinkoje pasirodys 2020 m. pabaigoje.