/image/86/8/308-r-hybrid.62483.18.167868.jpg
/image/86/8/308-r-hybrid.62483.18.167868.jpg

Subalansuotos PEUGEOT 308 proporcijos ir jo švarus, technologiškas dizainas yra idealus pagrindas tokiam radikaliam modeliui, kaip šis. „308 R HYbrid“ įspūdingai išnaudoja savo savybes dar labiau sportiškam ir dar labiau dinamiškam stiliui.“ G. Vidal

DVI SPALVOS IR TIESI LINIJA

/image/87/4/308rhybrid_1504styp_002_style1.167874.jpg

Į žemę įsirėmęs savo 235/35 R19 padangomis ir 80 mm praplatintų tarpuvėžiu „PEUGEOT 308 R HYbrid“ pasirengęs užvaldyti kelią. Jo priekinė dalis su išraiškingu kapoto nuolydžiu, aštriais kraštais ir lygiais paviršiais sukuria impozantišką įvaizdį. Žiūrint iš šono, šviesoje žaidžia tvirtais mechaninius komponentus apglėbusios linijos. „PEUGEOT 308 R HYbrid“ nudažytas įspūdingai intensyvia mėlyna spalva, kurios sukūrimui naudoti fluorescenciniai pigmentai ir stiklo dalelės. Ši spalva skirta primenti tiek hibridinę pavaros sistemą, tiek istorinius prancūzų lenktyninius automobilius. Galinėje automobilio dalyje panaudota matinė juoda spalva, suteikianti kitokią švarių automobilio linijų interpretaciją.

IŠRAIŠKINGAS STILIUS

Per šachmatų langelius primenančias radiatoriaus groteles tiekiamas oras pažangiai, 500 AG pavaros sistemai. Šoninėse oro įsiurbimo angose integruoti LED indikatoriai, o centrinėje angoje matyti reljefinė „308 R HYbrid“ emblema.

Galinė „PEUGEOT 308 R HYbrid“ dar aiškiau deklaruoja automobilio radikalumą. Plati stovėsena pabrėžia automobilio valdymo savybes, o siauras, virš bagažinės durelių esantis aptakas pagerina automobilio aerodinamiką. Galiniame buferyje matyti dvi ventiliacijos angos, reikalingos akumuliatorių aušinimui.

Oro angos ir slenksčiai papuošti keramika primenančia medžiaga, pabrėžiančia automobilio dinamišką charakterį.

DINAMIŠKAS SALONAS

/image/87/9/habitacle_sportif.167879.jpg

Pirmą kartą istorijoje „PEUGEOT 308 R HYbrid“ pritaikytas rinkinys medžiagų, iki šiol naudotų išskirtinai tik koncepciniuose modeliuose. Pavyzdžiui, prietaisų skydelis padengtas skaitmeninio audimo technologija sukurtu audeklu. Ši naujoviška medžiaga palietus atrodo minkšta ir yra lengva; ji gali būti naudojama didelių, sudėtingų dalių gamybai. Durelių skydų apdailai panaudotas skaitmeninis audeklas, jį suderinus su juoda bei patinos atspalvio odomis. Viršutinei ir stogo apdailai parinkta pilkas atspalvis.

Apgaubiančios sėdynės papuoštos rusva oda. Palaikant tikrąsias sportiškumo tradicijas, interjeras papuoštas prietaisų skydelyje, vairo rato centre ir ant centrinės konsolės matomais raudonos spalvos akcentais.