Originalios „Peugeot“ dalys

AFTERSALES

Originalios atsarginės „Peugeot“ dalys

VISKAS KĄ REIKIA ŽINOTI APIE „PEUGEOT“ ORIGINALIAS ATSARGINES DALIS

Visa mūsų technologija ir kvalifikacija sietina su idealia sumontuotų detalių harmonija. Todėl „Peugeot" gali suteikti garantijas tik nuosavoms atsarginėms dalims. 

 

JŪSŲ AUTOMOBILIO EKSPLOATAVIMO TERMINAS 

Jūsų automobilio techninė priežiūra, naudojant originalias „Peugeot" atsargines dalis, garantuoja, kad jis bus patikimai eksploatuojamas nustatytą eksploatavimo terminą. Visos Jūsų automobilio detalės (atsarginės dalys ir papildoma įranga) patvirtintos kaip originalios „Peugeot" automobilio atsarginės dalys. Tai yra Jūsų garantija, kuria galite visiškai pasikliauti. Originalios „Peugeot" atsarginės dalys kuriamos konstruojant transporto priemonę, ir visi jos komponentai užtikrina aukščiausią kokybę per visą automobilio eksploatavimo trukmę.  Todėl visada Jums rekomenduojame naudoti originalias „Peugot" atsargines dalis.

 

 LABAI GRIEŽTI REIKALAVIMAI  

Detalės, pažymėtos originaliomis „Peugeot" atsarginių dalių etiketėmis, privalo atitikti tam tikrus kriterijus ir pereiti labai griežtas kokybės kontrolės procedūras.  

 

 ORIGINALIŲ ATSARGINIŲ „PEUGEOT" DALIŲ GAMINTOJAS:  

  • „Peugeot" arba
  • jos dukterinės įmonės, kurias griežtai kontroliuoja „Peugeot" bendrovė.

Kiekviena originali „Peugeot" atsarginė dalis susieta su naujausiomis technologijomis. Naudojamos tik labai kokybiškos medžiagos, kurių savybės griežtai kontoliuojamos viso gamybinio proceso metu.

 

Originaliosios „Peugeot" atsarginės dalys privalo pereiti labai griežtus bandymus ir tyrimus: 

  • Korozijos bandymas (tik metalinės detalės)
  • Patikimumo bandymas
  • Patvarumo bandymas
  • Eksploatavimo trukmės bandymas
  • Specialieji kiekvieno gaminio bandymai (pvz.: lietų diskų bandymai:  bandymai dėl nuovargio, smūginis bandymas, pramušimo bandymai ir dažų atsparumo bandymai).

  

SPECIALIOJI PAKUOTĖ

Dauguma originaliųjų „Peugeot" atsarginių dalių pažymėtos graviruota liūto emblema. Jos įpakuotos ir pažymėtos kaip „originalios „Peugeot" atsarginės dalys" (tikrosios dalys).  

 

PLATUS PREKYBOS TINKLAS 

Originaliąsias „Peugeot" atsarginės dalis visame pasaulyje parduoda tik importuotojai ir įgaliotieji agentai. Jas labai lengva pažinti, nes jas parduoda visi „Peugeot" bendrovės prekybos tinklo agentai.  

 

„PEUGEOT" ORIGINALIŲ ATSARGINIŲ DALIŲ PREKYBOS TINKLŲ ĮSIPAREIGOJIMAI 


Nuo 2021 m. gegužės 1 d. „Peugeot" bendrovę atstovaujantis prekybos tinklas suteikia mažiausiai dviejų metų garantiją visoms „Peugeot" įgaliotų atstovų parduotoms ir jų sumontuotoms atsarginėm dalim. Taip pat tinklas yra atsakingas už gamybinius defektus ir medžiagų kokybės trūkumus. 

„Peugeot" tinkle dirbantys profesionalai garantuoja Jums aukščiausią aptarnavimo lygį. Originaliosios „Peugeot" atsarginės dalys užtikrina Jūsų transporto priemonės įrangos kokybę, nepriklausomai nuo jos eksploatavimo amžiaus ir ridos.   Jūsų „Peugeot" ne tik sukonstruotas iš dalių, o  sujungtas į vieningai ir sklandžiai veikiantį mechanizmą, kurį išbandome ir sukonstravome „Peugeot" bendrovėje, kad Jūsų automobilis būtų maksimaliai saugus ir patikimas. Dėl papildomos informacjos maloniai prašome susisiekti su artimiausiu „Peugeot" atstovu Lietuvoje, kurių kontaktus rasite čia: 

Surasti prekybos atstovą

Atrodo, nepavyksta atsisiųsti. Prašome pabandyti vėliau. Jeigu trukdžiai išlieka, susisiekite su mumis