AFTERSALES

COVID-19 | KOKIOS PASLAUGOS TEIKIAMOS ŠIUO METU

Šioje sudėtingoje situacijoje „Peugeot Service“ daro viską, kas tik įmanoma, kad užtikrintų klientų komercinių ir keleivinių automobilių priežiūrą, remontą ir pagalbą avarijų atveju.

Nepralenkiamas kompetentingumas

Niekam nebus siurprizas, kad „Peugeot“ yra geresnis nei bet kokios kitos bendrovės.  Žinoma, galima manyti, kad už kampo esančios dirbtuvės už mažesnę kainą suremontuos ne blogiau, bet, iš tiesų, tai ne visai taip. Todėl „Peugeot“ servisas Jums garantuoja: 
  • Kompetentingumą
Specialiai su „Peugeot“ automobiliais dirbti apmokyti nagingi techniniai darbuotojai naudoja labai našią technologinę diagnostikos įrangą. Mūsų darbuotojai geriau nei visi žino, nes nuolat yra apmokomi ir reguliariai tikrinama jų kvalifikacija.
  • Originalias atsarginės „Peugeot“ dalis
Tik „Peugeot“ techninės priežiūros centruose naudojamos originaliosios atsarginės „Peugeot“ dalys.
  • Konkurencines kainas
Mes nuolat lyginame savo kainas su vietinių remonto įmonių kainomis. Mūsų visiškai skaidrios kainos apsaugos Jus nuo nemalonių siurprizų ir joks darbas nebus atliekamas be Jūsų sutikimo.
 
Remiantis savo įgūdžiais ir patirtimi galime užtikrinti Jums gamintojo patvirtintą ir kiekvienoje „Peugeot“ atstovybėje prieinamą aptarnavimo lygį. Norime, kad Jūsų „Peugeot“ automobilis būtų tinkamos techninės būklės: pradedant varikliu ir baigiant duslintuvais ir visada mėgautumėtės nepamirštamu vairavimo malonumu.


AFTERSALES

Peugeot garantijos

Jei reikia atlikti įprastus automobilio priežiūros darbus arba remontą, visada rekomenduojame kreiptis į „PEUGEOT“ įgaliotąsias dirbtuves. Užtikriname, kad įgaliotose dirbtuvėse gausite patikrintos kokybės paslaugas ir atsargines dalis. Naudojantis įgaliotojų dirbtuvių paslaugomis, taip pat užtikrinamas automobilio garantinių sąlygų galiojimas visą nustatytą laikotarpį.

AFTERSALES

Originalios atsarginės dalys

Visa mūsų technologija ir kvalifikacija sietina su idealia sumontuotų detalių harmonija. Todėl „Peugeot" gali suteikti garantijas tik nuosavoms atsarginėms dalims. 

AFTERSALES

Elektromobilio priežiūra

Pirkdami elektromobilį pasitikėjote PEUGEOT dėl gamintojo patirties technologijose. Tas pats galioja ir priežiūrai: palikite tai PEUGEOT ekspertams, vieninteliams, kurie pasirūpins tobula Jūsų naujausios kartos automobilio priežiūra.


AFTERSALES

Padangos

Jūsų transporto priemonės padangos atlieka svarbų darbą - sušvelnina kelio nelygumus, perduoda automobilio jėgą keliui, leidžia Jums jausti kelio technines sąlygas ir, jei reikia, staigiai sustoti.

ASSISTANCE

Peugeot Assistance

„Peugeot“ techninė pagalba („Peugeot Assistance“) papildo „Peugeot“ automobilių sutartines garantijos sąlygas.

AFTERSALES

„Peugeot“ privilegijų kortelės taisyklės

Kortelė suteikia Jums teisę naudotis galiojančiomis privilegijomis ir nuolaidomis visuose oficialiuose įgaliotosiuose „Peugeot“ atstovybėse Lietuvoje. Kortelių turėtojams automatiškai bus taikoma minimali 10% nuolaida perkant originalias „Peugeot“ atsargines detales ir/arba remontuojant ir prižiūrint savo automobilius bet kurioje „Peugeot“ atstovybėje.

Informacija

Informacija skirta nepriklausomiems transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros įmonėms