/image/61/0/peugeot-2008-1906pc-120.598610.jpg

Nauja krosoverių šeimyna

Stilingi, praktiški krosoveriai savininkams suteikia geriausias dviejų skirtingų klasių automobilių savybes. Jie vienu metu yra ir kompaktiški, ir erdvūs. Tvirti, bet prabangūs. Malonūs pažiūrėti ir efektyvūs. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs mėgstate važinėti mieste, ar užmiestyje, „Peugeot“ krosoveriai yra automobiliai Jums ir Jūsų šeimai.

Mūsų krosoveriai yra ir elegantiški, ir galingi. Būtent šiomis savybėmis garsėja „Peugeot“ markė. Dėl talpaus salono ir bagažinės, „Multi-Flex“ sprendimų ir naujai apgalvotų dėtuvių, šie krosoveriai yra pakankamai erdvūs keleiviams su vaikais. Juose galima vežti daug bagažo ir net atostogų metu nepakeičiamus šezlongus.

Tiek „Peugeot“ modelis 2008, tiek 3008 išsiskiria gerokai aukštesne vairuotojo sėdėjimo vieta, leidžiančia visiškai kitaip pažvelgti į kelią.

Nepaisant kompaktinių matmenų, mūsų krosoveriuose panaudota daugybė aukštų technologijų įrangos. Pavyzdžiui, galinio vaizdo kamera (3008) ir automatinė parkavimo sistema „Park Assist“ (2008). Dėl „Start & Stop“ funkcijos panaudojimas HDi ir „PureTech“ varikliuose leido itin padidinti degalų naudojimo efektyvumą šiuose nedideliuose krosoveriuose. Žemiau susipažinkite su mūsų krosoverių išvaizda.