/image/66/8/peugeot-gam-2020-002-fr-small.738530.18.742668.jpg
/image/44/5/peugeot-3008phev-2009rc-008-small.738445.jpg
Įkraunami hibridai
Įkraunami hibridai

Atraskite kitokį vairavimą su PEUGEOT įkraunamais hibridais. Tai praktiški ir universalūs automobiliai, leidžiantys įveikti ilgas keliones.

Akimirksnių persijunkite į elektros režimą ir įveikite iki 59 kmi (WLTP). Mūsų įkraunamų hibridų gama atitinka kiekvieno poreikius, novatoriškas jų dizainas suderintas su ekologišku vairavimu ir naujausiomis technologijomis be jokių kompromisų.

ĮKRAUNAMO HIBRIDO PRIVALUMAI

SUSIPAŽINKITE SU ĮKRAUNAMŲ HIBRIDŲ GAMA

/image/44/5/peugeot-3008phev-2009rc-008-small.738445.jpg

Susipažinkite su naujaisiais PEUGEOT 3008 HYBRID ir HYBRID4 įkraunamais hibridais

Susipažinkite su PEUGEOT įkraunamų hibridų gama. Išradingos praktiškumo galimybės leis naująjį PEUGEOT 3008 HYBRID transformuoti taip, kad jis atitiktų Jūsų poreikius ir tuojau pat leistis į nuotykius. Siūloma ne tik dviejų, bet ir keturių varančiųjų ratų pavara, užtikrinanti tikslų automobilio valdymą važiuojant bet kokia danga.

/image/00/8/peugeot-508phev-2019-002-fr.566008.jpg

Atraskite naująjį prabangų sedaną PEUGEOT 508 HYBRID

Susipažinkite su PEUGEOT įkraunamų hibridų gamos aukščiausios klasės sedanu. Sportiškai atrodantis 508 HYBRID sedanas taps neatskiriamu kasdieninių kelionių partneriu. Važinėdami mieste pasirinkite elektros režimą, o ilgesnėse kelionėse pasinaudokite vidaus degimo variklio privalumais.

/image/20/3/peugeot-508phev-sw-1809pb-002.581203.jpg

Atraskite naująjį prabangų universalą PEUGEOT 508 SW HYBRID

Susipažinkite su PEUGEOT įkraunamų hibridų gamos aukščiausios klasės universalu. PEUGEOT 508 SW HYBRID suderintas sportiškas stilius, pavyzdingas komfortas ir erdvus interjeras lydės Jus visose kelionėse. Mėgaukitės elektros režimo ir talpios bagažinės privalumais. 

Rekomendacijos kaip efektyviai vairuoti hibridinį

ĮKRAUNAMO HIBRIDO EKSPLOATACIJA

Mėgaukitės naujais vairavimo privalumais su PEUGEOT įkraunamais hibridiniais automobiliais.

 • Kaip įkrauti hibridą?
 • Kaip veikia įkraunamas hibridas?
 • Kokie yra privalumai lyginant su benzininiu ...
 • Ar įkraunami hibridai savo savybėmis prilygsta ...
 • Kaip įsigyti įkraunamą hibridą?

Įkraukite namuose arba darbe

Įkraukite savo hibrido baterijas namuose arba darbe.

 • Hibridą galite įkrauti naudodami standartinį (8A) elektros lizdą. Pilnas baterijos įkrovimas trunka mažiau nei 7 valandas.
 • Įkraunamo hibrido bateriją galite įkrauti greičiau nei per 4 valandas pasirinkę didesnio laidumo „Green‘up®“ (14 A) elektros lizdą.
 • Galite įsirengti papildomą stotelęi. Tuomet bus naudojama didesnė krovimo galia, o įkrovimo trukmė dar sumažės. Su specialiu laidu ir automobilyje sumontuotu 7,4 kW galios krovikliui baterija įkraunama vos per 1 val. 45 min.

Įkrovimas viešose stotelėse

Hibridą taip pat galite įkrauti viešose stotelėse. Vairuotojams prieinamas tinklas yra platus ir toliau sparčiai auga. Europoje šiuo metu įrengta daugiau nei 188 000 viešo naudojimo įkrovimo stotelių.

Viešas stoteles galite rasti naudodamiesi automobilio navigacija. Norėdami gauti prieigą prie itin plataus Europoje veikiančių viešų įkrovimo stotelių tinklo, pasirinkite mūsų „Free2Move“ įkrovimo paslaugų „Charging Pass“ prenumeratą*.

Kaip veikia įkraunamas hibridas?

PEUGEOT įkraunamas hibridas viename automobilyje apjungia vidaus degimo variklio ir elektros motoro privalumus.

Hibridinis automobilis naudoja dviejų tipų energiją – vidaus degimo variklį ir vieną arba du elektros motorusi. Taip pat sumontuota baterija ir įkrovimo lizdas. Paprastas ir įkraunamas hibridai skiriasi tuo, kad pastarąjį galima prijungti prie elektros šaltinio, įkrauti bateriją ir elektros režimu nuvažiuoti 59 kmi. Palyginimui, neįkraunami hibridiniai modeliai elektros režimu gali nuvažiuoti tik 2 arba 3 km.

Vairuodami hibridinį automobilį, galite rinktis tarp elektros, hibridinio ar vidaus degimo variklio režimo. Tai leidžia lengvai prisitaikyti prie kelio sąlygų.

Hibridinė jėgainė sumažina CO2 emisijas iki 29 g/kmi (WLTP). Važiuojant elektros režimu transporto priemonė visiškai neišmeta CO2 emisijų.
*: PEUGEOT 3008 HYBRID4 modelyje.

Ekonominė nauda

Automobiliai su elektros pavaromis kainuoja daugiau nei analogiški modeliai su benzininiais ar dyzeliniais varikliais, tačiau vien įsigijimo kaina neatspindi visų transporto priemonės išlaikymo išlaidų. Taip pat reikėtų įskaičiuoti degalus, draudimą ir automobilio techninius aptarnavimus.

Vidutinės hibridinio automobilio degalų sąnaudos siekia 2,2 l/100 km (WLTP) ir yra 40 proc. mažesnės nei analogiškos benzininio ar dyzelinio modelio, todėl jo eksploatacija kainuoja mažiausiai.

Kasdieniniai privalumai

„Crit‘ Air“ lipdukas
Su hibridiniu automobiliu nuolatos galite naudotis „Crit‘ Air 1“ lipduko teikiamais privalumais. Laisvai judėsite ir tuose miestuose, kuriuose dėl užterštumo ribojamas eismas.

Mažesni registracijos mokesčiai

Įkraunami hibridai iš dalies arba visiškai atleidžiami nuo registracijos mokesčių. Įvairiose šalyse šios lengvatos yra nevienodos.

Nemokamas parkavimas

Keletas miestų Prancūzijoje paskelbė planus skatinti mažų CO2 emisijų transporto priemones. Į šią kategoriją patenka ir įkraunami hibridai. Skiriamas žalias žymėjimas leidžia nemokamai pastatyti automobilį 2 valandoms.

Žemų emisijų kortelė

Paryžiuje siūloma žemų emisijų transporto priemonės kortelė, leidžianti nemokamai pastatyti automobilį iki 6 valandų laikotarpiui.

Galimybė nuvažiuoti į miesto centrą

Naudodamiesi elektros režimu pateksite ir į tas miesto zonas, kuriose įprastų automobilių eismas yra ribojamas.

Pasirinkę „e-SAVE“ funkciją, išsaugosite elektros energijąi, kuri pravers likusioje kelionės dalyje.

Mėgaukitės smagiu vairavimu

Išvažiavę į kelią, išnaudokite visas iš elektros variklio akimirksniu gaunamo maksimalaus sukimo momento ir tolygaus greitėjimo galimybes.

Ar įkraunami hibridai savo savybėmis prilygsta benzininius ar dyzelinius variklius turintiems automobiliams?

Atraskite dvilypę vairavimo patirtį: važiavimą varant elektrai ir benzinui. PEUGEOT įkraunami hibridai suteikia keturis skirtingus važiavimo režimusi pačių įvairiausių lūkesčių patenkinimui. Pasirinkus bet kurį iš jų, stabdant ar tiesiog lėtėjant, regeneruojama energijai.

Pradinis nustatymas PEUGEOT įkraunamuose hibriduosei visuomet yra ELEKTROS režimas. Mėgaukitės jo privalumais, važiuodami tyloje ir į aplinką neišmesdami CO2 emisijų bei būdami draugiškesni aplinkai.

HYBRID režimas priklausomai nuo kelio sąlygų ir Jūsų vairavimo stiliaus aktyvuoja elektros arba benzininį variklius. Jį pasirinkus, automobilis įvertina, kuris energijos tipas konkrečioje situacijoje tinkamesnis. Naudokitės abiejų kartu, atskirai elektros arba vidaus degimo variklių privalumais bei optimaliu elektros energijos naudojimu.

SPORT režimas leidžia mėgautis įkraunamų hibridų suteikiamu maksimaliu sukimo momentu. Jis apjungia skirtingų energijos tipų variklius ir yra skirtas dinamiškam važiavimui. Bendra PEUGEOT 3008 HYBRID4 galia tuomet siekia 300 AG.

KOMFORTO režimas suderina HYBRID režimo veikimą su aktyvios pakabosi komfortu.

Aktyvioji pakaba suteikia geresnį sukibimą ir tuo pat metu užtikrina optimalų patogumą.

MYPEUGEOT® PROGRAMĖLĖ

/image/59/5/508phev.611595.png

Naudokitės realiu laiku teikiama nauda. Suasmenintos paslaugos, susinchronizuotos su jūsų paskyromis nemokamoje „MyPeugeot“ programėlėje:

 •  Stebėkite savo automobilį (vairavimo duomenys, buvimo vieta)
 • Greitas ir lengvas pagalbos iškvietimas.
 • Valdykite savo automobilio techninės priežiūros ir aptarnavimo įrašus.