NAUJOVĖS IR TECHNOLOGIJOS

/image/57/0/peugeot-e-legend-1809heme315-small.462570.jpg

Naujovės ir technologijos

„Peugeot“ vairavimas yra toks instinktyvus, kad jūs susiliejate su visu aplinkiniu pasauliu.

Susipažinkite su unikaliu ir technologišku „Peugeot i-Cockpit®“, kuris „Peugeot“ vairuotojo postą padaro geriausiu pasaulyje. Uždėkite rankas ant nedidelio vairo rato ir pajauskite unikalų potyrį – tarsi pirštų galiukais liestumėte kelią. Viskas, ką jums reikia žinoti, patogiai išdėstyta jūsų regos lauke ir parodoma akių lygyje esančiame ekrane. Jūsų akys niekada neturės atsitraukti nuo kelio.

Didelis jutiklinis ekranas ir daugybė susietų įrenginių lengvai pasiekiami, užtikrinant jūsų intuityvaus ir saugaus vairavimo potyrius.

Be to, jūsų „PureTech“ arba „BlueHDi“ varikliai užtikrina ypatingas valdymo savybes ir efektyvumą.

#UnboringTheFuture

e-LEGEND CONCEPT

Pasiruoškite susipažinti su mūsų automobilio vizija, kurią įkūnija „PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT“ ir realizuoja naujosios PEUGEOT PLUG-IN HYBRID įkraunamos hibridinės pavaros sistemos. #UnboringTheFuture

NAUJOS KARTOS PEUGEOT ĮKRAUNAMI HIBRIDAI

„PEUGEOT PLUG-IN HYBRID“

Šis naujas pasiūlymas papildo esamą PEUGEOT 3008 ir naujojo PEUGEOT 508 bei 508 SW variklių gamą. HYBRID ir HYBRID4 (su visų ratų pavara) pavaros sistemos 2019 metų antrąjį pusmetį bus atitinkamai pasiūlytos naujuosiuose PEUGEOT 508 bei PEUGEOT 3008.

/image/16/7/peugeot-2008-1906pc-117.555484.43.558479.19.561167.jpg

„PEUGEOT ELEKTROMOBILIAI“

Pereikite prie nulinių emisijų su „Peugeot“ elektromobiliais. Mūsų elektrinių automobilių gama gali patenkinti visus Jūsų poreikius: joje yra kompaktiškas miesto automobilis, penkiavietis šeimyninis automobilis, funkcionalus komercinis automobilis...

PEUGEOT e-Expert Hydrogen

su vandenilio degalų elementais

/image/43/6/peugeot-expert-hydrogen.792436.jpg

Siekdama smarkiai sumažinti naujų transporto priemonių vietinę taršą, 2021 metais PEUGEOT imasi naujų priemonių ir  tampa vienu pirmųjų gamintojų, kurie greta modelių su vidaus degimo varikliais bei elektra varomų modelių kompaktiškų krovininių furgonų segmente siūlo ir serijinės gamybos versiją su vandenilio degalų elementais

PEUGEOT i-Cockpit®

/image/94/8/peugeot-inter-e208.594948.jpg

„PEUGEOT i-Cockpit®“ iš pagrindų pakeičia jūsų supratimą apie vairavimą. Šiame, ergonomiškame ir stilingame vairuotojo poste, yra nedidelis vairo ratas, integruotas ekranas akių lygyje ir didelis jutiklinis ekranas. Visa tai vairuotojui suteikia intuityvią prieigą prie visų valdymo įrenginių, padidinančių pojūčių intensyvumą.

/image/88/2/wk3816-technologie-intuitieve-rijervaring-640x480.143882.jpg

Vairavimo potyriai

Būdami savo „Peugeot“, jūs galite intuityviai naudoti aukščiausio lygio technologijas, kurios specialiai sukurtos jūsų vairavimo malonumui.

Pagerinkite savo automobilio sukibimą ir valdomumą ir būkite saugūs kelyje, mėgaukitės lengvu pajudėjimu ir manevrais įkalnėje, išmėginkite lengvesnį parkavimą... „Peugeot“ parodo visą puokštę naujovių, kurios užtikrins jūsų pačius geriausius vairavimo potyrius.

/image/88/4/wk3816-technologie-efficiency-640x480.143884.jpg

Efektyvumas

„Peugeot“ automobiliai siūlomi su „PureTech“ arba „BlueHDi“ varikliais, kurie didelį pajėgumą suderina su nedidele aplinkos tarša. Sužinokite apie EAT6 (6 laipsnių efektyvią automatinę transmisiją), sukurtą jūsų degalų sąnaudų optimizavimui ir jūsų vairavimo potyrių pagerinimui.

/image/88/6/wk3816-technologie-prestaties-640x480.143886.jpg

Pajėgumas

„Peugeot“ artimai dirbo su PEUGEOT SPORT komandomis, sukurdami visiškai naują, galingo dizaino modelių gamą – tobulą pasirinkimą ieškantiems sportiškumo ir dinamikos pojūčių. Sužadinant jūsų pojūčius, „Peugeot“ GT ir R modeliuose buvo išskirtinai suderintas pajėgumas ir dizainas.

508

Ryšys

Sužinokite apie pačias pažangiausias, „Peugeot“ sukurtas ypatybes ir programas, kurios tobulai integruojasi į jūsų vairavimo pojūčius, suteikdamos dar daugiau malonumo ir saugumo. Tiek laisvalaikiui, tiek informacijai ar saugumui – šie interneto prieigą naudojantys įrankiai prisitaiko prie visų jūsų poreikių.