/image/81/2/quartz_main.44470.244812.jpg
/image/81/2/quartz_main.44470.244812.jpg

QUARTZ: SPORTINIS KROSOVERIS

Nuo 2009-ųjų prekių ženklas patvirtina savo lyderystę krosoverių srityje. Su Quartz koncepcija, jis atnaujina segmento viziją. Ši koncepcija suderina aštresnę naujos kartos SUV versijos išraišką ir geriausias prekių ženklo versijas.

SPORTINIS KROSOVERIS

/image/81/3/quartz-usp1.44471.244813.jpg

Itin sportiškas Peugeot Quartz krosoveris jau nuo pirmo žvilgsnio patvirtina savo sportinį – tvirtą ir galingą – stilių. Sujungus SUV ir hečbeko kėbulus skulptūriniame dizaine, dėl 2,06 metro pločio ir 305 mm plačių padangų jis atskleidžia savo išskirtines efektyvumo ir laikysenos kelyje savybes.

Tiek išorėje, tiek viduje beprecedentis sporto kodų pritaikymas įspūdingame dizaine ir naujų medžiagų pasirinkime: bazalto akmuo, skaitmeninio audimo audinys, dažyta oda.

IŠORĖS DIZAINAS

Mechanika užima ypatingą vietą su ilgu variklio dangčiu, kurio išskirtinumą pabrėžia oro tiekimo sistemos angos. Žiūrint iš profilio, ištemptos linijos atspindi Quartz dinamiškumą. Architektūra neįprasta, pašalinus vidurinę slenksčio dalį, ant įtemptų spyruoklių sumontuotos durys atsidaro įstrižai, taip palengvindamos patekimą į aukštos klasės saloną sulankstomais laipteliais.

Kiekvieno elemento tikslumas pabrėžia Quartz efektyvumą. Dėl stiklinio stogo atsiranda galimybė sumontuoti du aerodinaminius aptakus. Jie išdėstyti iš abiejų ašies pusių, einančios per vidurį ir skiriančio dvi Quartz spalvas: intensyvią mėlyną priekyje ir matinę juodą gale, paryškintas baltomis ir raudonomis dėmėmis. Quartz taip pat stebina savo didžiuliais 23 colių ratais.

VIDUS

Sujungus jėgą ir lengvumą, vulkaninės kilmės bazalto akmuo panaudotas centrinėje konsolėje, o skaitmeniniu būdu išaustas audinys pirmą kartą pristatytas pasauliniu mastu. Stipriai palaikomas dėl padidėjusio našumo, vairuotojas įsilieja į Peugeot i-Cockpit®.

Ant priekinio stiklo rodomas prietaisų skydelis yra sudarytas iš didelės ir konfigūruojamos plokštės. Jos centre esantis polikarbonatinis, 45° kampu pasviręs diskas leidžia rodyti papildomą informaciją tarsi antrame plane.

Monolitinio salono viršutinė dalis atrodo tarsi būtų padaryta iš vienos detalės, kurioje išraižytos skirtingos funkcijos. Kiekvienas iš keturių keleivių turi labai patogiai sureguliuojamą sėdynę.

Vidurinės slenksčio dalies pašalinimas įmanomas pasitelkus naują gamybos procesą. Norint sukurti sportinę aplinką, kėbulo karkasas ir stogas aptraukti juoda oda, o sėdynių sėdima dalis ir atkaltės – gelsvai dažyta oda.

Quartz viduje yra griežtai sportinis su vairavimui skirta i-Cockpit® kabina. Siekiant didelio efektyvumo, kompaktiško vairo, su įmontuotu valdymu, sukūrimą įkvėpė varžybų modeliai. Taupydamas jūsų judesius, jis gali įjungti posūkio signalus, taip pat ir perjungti greičių pavaras.

EFEKTYVUMAS

/image/81/8/quartz_performances_singlelarge.44476.244818.jpg

4,5 metro ilgio koncepcinis Quartz suteikia išskirtinius pojūčius. Sujungiamos techninės charakteristikos, vairavimo tikslumas ir intuityvumas nepalyginamam vairavimo malonumui pasiekti. Su Quartz, Peugeot atskleidžia naują aukštos klasės sportiškumo patirtį.

Po variklio dangčiu slepiasi 1,6 l THP 270 variklis, kurį sukūrė PEUGEOT Sport. Sujungtas su 6 pavarų automatine greičių dėže, šis 4 cilindrų benzininis variklis sukuria 330 Nm sukimo momento specifinę galią apie 270 ag, tai yra geriausią pasaulyje. Išvystydama bendrą 500 ag galią, full-hybrid plug-in traukos grandinė sudaryta iš šiluminio variklio ir dviejų elektrinių variklių.

Galimi trys vairavimo būdai:  ZEV, visiškai elektrinis su maksimaliai 50 km autonominiu važiavimu, Route, saugantis baterijos įkrovą naudojant 1,6 l THP variklį ir elektrinį variklį priekyje, Race, kuris sujungia 3 variklius, atsižvelgiant į sukibimą su keliu, ir transformuoja jį į sportinį SUV.