Instinct

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT – didesnė laisvė

Kas niekada nesvajojo apie automobilį, kuris, tinkamai reaguodamas į aplinką, užtikrintų visišką ramybę? Apie automobilį, kuris mus suprastų taip, kad numatytų mažiausius mūsų norus? Apie automobilį, kuris būtų mūsų pačių tęsiniu? Apie automobilį, kuris ištrina bet kokį atotrūkį, dėl kurio viskas einasi sklandžiai ir aiškiai? Šiuo klausimu PEUGEOT pozicijos raktinis žodis – laisvė. Laisvė pasirinkti savo vairavimo būdą, savo pojūčius. Judėjimo laisvė. Mūsų demonstracija vadinasi PEUGEOT INSTINCT CONCEPT.

/image/79/7/peugeot-instinctconcept-2702pb214-v2.232797.jpg

Geriausia iš I.o.T.

Pirmą kartą pasaulyje, automobilyje įrengta I.o.T. platforma. Kalbame apie SAMSUNG „ARTIKTM Cloud“ platformą, kuri integruoja automobilį į jo naudotojo debesies saugyklą.

/image/79/5/peugeot-instinctconcept-2702styp012-v2.232795.jpg

Interaktyvi kabina "i-Cockpit"

Interaktyvi PEUGEOT kabina yra salonas, atitinkantis autonominio vairavimo nustatytas naudojimo taisykles. Reikiamos sąsajos konfigūruojamos prieš, per ir po naudojimo, priklausomai nuo pasirinkto kelionės būdo ir naudotojo profilio.

/image/79/6/peugeot-instinctconcept-2702pb005-v2.232796.jpg

PEUGEOT SHOOTING BRAKE universalas

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT yra nesenstančio stiliaus SHOOTING BRAKE universalas. Aktyvūs aerodinaminiai elementai pabrėžia šį itin išgrynintą siluetą.

VIDEO