SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA
/image/53/8/peugeot-e-legend-1809heme402-small.462538.jpg
/image/53/8/peugeot-e-legend-1809heme402-small.462538.jpg

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT demonstruoja markės genetiką, savo paveldą suderindamas su automobilių pramonėje pažangiausiomis technologijomis.

SPORTIŠKA, JAUSMINGA IŠVAIZDA

/image/53/9/peugeot-e-legend-1809heme202-small.462539.jpg

PEUGEOT įrodo, kad technologiniu požiūriu ypatingai pažangus automobilis gali atrodyti labai patraukliai. Naudojant itin modernius elementus, realistinius ir pragmatinius matmenis bei proporcijas, savavaldžiui automobiliui parinktas kupė automobilio siluetas gali sustiprinti vairavimo pojūčius. Naujos, elektros pavarai pritaikytos platformos dizaineriams atveria daugybę naujų galimybių, eliminuodamos eilę vidaus degimo varikliui neišvengiamų suvaržymų.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT technologinės vizijos įkūnijimui pasitelktas markės paveldas. Apie tai nurodo svarbiausių „504 coupé“ stiliaus temų interpretacijos: veržlus, sportiškas, metalo esybę perteikiantis ir jausmingas siluetas bei arčiau galinio tilto įkomponuotas salonas su dideliais langais.

Iš priekio automobilis identifikuojamas pagal 3 nagus primenančius šviesos simbolius ir dvigubus žibintų modulius, kurie primena „504 coupé“ priekinius žibintus.
Už šių žibintų įrengta techninių komponentų erdvė, kurioje sumontuotos visos pagalbinės vairavimo sistemos.
Į dvi dalis tamsaus aliuminio juosta padalinta priekinė automobilio dalis primena klasikinius chromuotus buferius ir susilieja su priekiniais sparnais.

Galinėje dalyje matyti moderniomis technologijomis išsiskiriantys, švytintys 3 nagų simboliai – vaizdinis PEUGEOT markės automobilių simbolis.
Trečiasis stabdžių žibintas įrengtas per visą galinio stiklo plotį. Kartu su juo įkomponuota reflektoriaus sistema, išsklaidanti šviesą per visą galinį stiklą.

/image/54/3/peugeot-e-legend-1809heme102-small.462543.jpg

Automobilio šonai pagaminti iš trijų skirtingų sluoksnių, kurie apima konstrukcijos platformos pratęsimą apatinėje dalyje. Didelio įstiklinimo ploto santykis su metalinėmis dalimis perimtas iš „PEUGEOT 504 Coupé“. Dideli langai PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT salonui suteikia daug natūralios šviesos. Visą dizainą apjungia šoninę langų liniją apibrėžianti metalinė arka su įsiliejančiu galiniu langu. Už galinio šoninio lango įrengtas ekranas naudotoją pasitinka suasmenintu pasveikinimu ir praneša apie akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Taip pat jis išorėje esančius žmones perspėja apie autonominiu režimu važiuojantį automobilį. Šoniniame lange diskretiškai paslėptas jutiklinis durų atidarymo valdiklis.

Kėbulas nudažytas itin subtilia, pilka šampano atspalvio spalva.
Priklausomai nuo apšvietimo, ji kinta nuo aplinkos objektus atspindinčios chrominės iki poliruotos bronzos atspalvio.

Automobilio dažymo metodika panaši į tą, kuri taikoma didžiausių kvepalų gamintojų buteliams.

/image/54/5/peugeot-e-legend-1809heme603-small.462545.jpg

19 colių dydžio ratai apauti masinės gamybos matmenų MICHELIN® padangomis.
Realizmas ir patikimumas.

AUKŠTI MEDŽIAGŲ STANDARTAI

Siekdami sukurti šviesų ir elegantišką saloną, dizaineriai rinkosi šiltas medžiagas, kurios kompensuoja šaltus skaitmeninius paviršius. Tai – skubančio skaitmeninio pasaulio kontrastas.

Aksomas sugrįžta! Aukščiausios kokybės reinkarnacija: glotnus ir itin malonus liesti, šilkinis aksomas yra sumaniai suderintas su moderniais audiniais. Jis nuaustas iš blizgančių siūlų, naudojant skaitmenines technologijas, specialiai PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT automobiliui. Tokia medžiaga yra naudojama ir serijiniuose PEUGEOT 3008 ir 5008 modeliuose.

Viršutinę salono apdailą ir durų slenksčius drakonmedžiu dekoravo mūsų partneris HERVET MANUFACTURIER®. Iš atsinaujinančių miškų tiekiama egzotiška mediena labai primena iš dalbergijos medžio ar juodmedžio gamintus 1960 metų baldus. Juodi šio medžio raštai išryškina turkio spalva dekoruotas sėdynes ir grindis. Toks medžio apdailos salone panaudojimas primena PEUGEOT 3008, 5008 ir 508 GT versijose naudojamą apdailą.