Transporto priemonių remonto ir techninės

Nepriklausomiems transporto priemonių remonto ir techninės

Informacija skirta nepriklausomiems transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros įmonėms

Techninės dokumentacijos prieiga skirta nepriklausomoms transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros dirbtuvėms

Remiantis Prancūzijos konkurencijos departamento sprendimu (2007 m. spalis Nr. 07-D-31 9.) prieiga prie techninės dokumentacijos skirta transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros remonto dirbtuvėms teikiama toliau nurodyta schema. Šis sprendimas taikomas visiems „Peugeot“ automobilių oficialiems importuotojams ir filialams ir atitinka 1400/2002 įstatymo reikalavimus (Europos Ekonominis Forumas). 

Šis įstatymas susideda iš šešių punktų ir laikomas juridiniu dokumentu, kuris taikomas visiems automobilių gamintojams. 

1. Prieiga prie informacijos „Info'Flash“ (kontaktiniai asmens, atsakingo už elektroninio formato techninę  dokumentaciją, duomenys documentationtechniqueediteurs@mpsa.com)

2.  Prieiga prie informacijos „Info'Flash“ „Service Box“ jungtį 

3. Prieiga prie informacijos su techninės diagnostikos metodais (kontaktiniai duomenysdocumentationtechniqueediteurs@mpsa.com) užtikrina prieigą prie elektroninių gedimų paieškos metodų formatų remiantis grafiku. 

4. išklausius diagnostinės įrangos naudojimo mokymus, nepriklausomos transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros dirbtuvės gali atsisiųsti ir atnaujinti programinę įrangą nurodytu grafiku. 

5. Nuo 2008 m. sausio 10 d. nepriklausomos transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros įmonėms, kurios naudojasi „Service Box“ (Public Service Box) jungtimi, be techninės dokumentacijos prieigos prieinama techninė informacija „Info'Flash“ ir gedimų paieškos metodai.  

6. „Peugeot“ atsakingi už tai, kad nepriklausomos transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros dirbtuvės atsakymus į savo užklausas gautų per mėnesį. 

Prieiga prie atvirtosios „Service Box“ (Public Service Box) sistemos, kurioje galima gauti visą reikiamą techninę dokumentaciją: http://public.servicebox.peugeot.com/ Dėl klausimų, susijusių su pačios techninės dokumentacijos turiniu, praneškite adresu documentationtechniqueediteurs@mpsa.com   

Iškilus bet kokioms techninėms problemos, praneškite adresu contact-servicebox@mpsa.com  

Dėl klausimų, susijusių su pačios techninės dokumentacijos turiniu, praneškite adresu documentationtechniqueediteurs@mpsa.com