3D navigacijos sistema su interneto prieiga

/image/85/6/peugeot-508sw-2018-446-fr.545856.jpg

EISMO INFORMACIJA REALIUOJU LAIKU

Naudodami realiuoju laiku eismo informaciją perduodančią „TomTom Services“ sistemą, galėsite vairuoti neblaškomi. Peugeot pasirinko GPS sprendimų lyderį „TomTom“, teikiantį paslaugas milijonams naudotojų visame pasaulyje, kad galėtų Jums pasiūlyti i-Cockpit® visiškai integruotas navigacijos paslaugas. Jūsų Peugeot pasirūpins kiekviena Jūsų kelione – nuo A iki Z.

/image/06/3/capture-cran-nav-v2.241888.336063.jpg

VAIRUOKITE SAUGIAI

Milijonai viename tinkle susijungusių vairuotojų praneša vieni kitiems apie pavojus kelyje. Visiškai integruota navigacija su interneto prieiga užtikrina, kad būsite realiu laiku informuojami apie pavojingus kelio ruožus, patvirtintus „TomTom“ ir naudotojų bendruomenės visame pasaulyje. Tai – kokybės ir patikimumo garantija.

MyPeugeot

PASIRUOŠKITE SAVO KELIONEI

Pasiekti savo kelionės tikslą dar niekada nebuvo taip paprasta. MYPEUGEOT programėlėje raskite dominančią lankytiną vietą ar kelionės tikslo adresą ir išsiųskite jį tiesiai automobilio sistemai. Visada žinokite savo automobilio buvimo vietą, o kai jį pasieksite – tiesiog pradėkite kelionę, nes navigacijos sistema su interneto prieiga jau bus pasiruošusi rodyti kelią.

*Prieinama tik tam tikruose modeliuose

NAVIGACIJA SU BALSO ATPAŽINIMO FUNKCIJA

Keliaukite ramiai, naudodami interneto ryšį palaikančią navigaciją su valdymo balsu funkcija, atpažįstančią natūralią šnekąi. Intuityviai kalbėdami su automobiliu, ieškokite norimo adreso ar lankytino objekto, pasirinkite ir leiskite navigacijai rodyti kelią...

DAR DAUGIAU JUS LYDINČIŲ PASLAUGŲ

Papildomos paslaugos apima:

  • Sumažinkite išlaidas degalams surasdami degalines, kuriose realiuoju laiku degalai kainuoja mažiausiai
  • Taupykite laiką gaudami informaciją apie laisvas automobilių stovėjimo vietas
  • Lengvai suraskite lankytinas vietas netoli kelionės tikslo, naudodami intuityvią vietovės paiešką
  • Kelionėje sekite orų pranešimus realiuoju laiku