3D navigacijos sistema su interneto prieiga

/image/06/2/peugeot-3008-2016-226-fr.336062.jpg

LEISKITĖS VEDAMI

Iš naujo išraskite būdą keliauti su savo PEUGEOT. Palengvinant kiekvieną kelionės momentą, į PEUGEOT multimedijos sistemą buvo integruotos „Tom Tom“ paslaugos.

/image/06/3/capture-cran-nav-v2.241888.336063.jpg
  • Priklausomai nuo jūsų buvimo valstybės Europoje, matykite tikslų maršrutą trijų matmenų žemėlapyje. Pasinaudojant USB laikmenomis, visą naudojimosi laiką jūsų žemėlapiai bus atnaujinami keturis kartus per metus. Todėl jūs visuomet būsite teisingame kelyje.
  • Su interneto prieigą turinčia 3D navigacijos sistema jūsų kelionės taps neprilygstamai lengvos! Reikia surasti degalinę su geriausiomis degalų kainomis? Laisvą stovėjimo vietą? Arba tiesiog paieškoti naudingo adreso (restorano, įmonės), o gal – įdomios lankytinos vietos? Tiesiog paklauskite savo 3D navigacijos sistemos su interneto prieiga! Balso atpažinimo funkcija leidžia sistemos paklausti apie ieškomą objektą, išlaikant jūsų rankas ant vairo.

MIRROR SCREEN

JŪSŲ IŠMANIOJO TELEFONO EKRANO VAIZDO PERDAVIMAS

„Mirror Screen“ funkcija jums suteikia galimybę naudotis bet kuriuo jūsų išmaniuoju telefonu, suderinamu su „Android Auto“ i , „Apple Carplay™“ i arba „MirrorLink®“ i, jas tiesiogiai valdant jūsų PEUGEOT jutikliniu ekranu.

SUŽINOKITE DAUGIAU