Oro kondicionierius ir salono filtras

Sutrikus oro kondicionavimo sistemos veikimui, jūsų salone gali atsirasti mikrobai ir nemalonus kvapas. PEUGEOT oro kondicionieriaus planas sistemą palaiko tobuloje būklėje. Pakeiskite salono filtrą kas 15 000 kilometrų ir atlikite kasmetinę jūsų oro kondicionavimo sistemos priežiūrą.

Originalios Peugeot dalys

GAMINTOJO KOKYBĖS REIKALAVIMAI
Originalios dalys atitinka tuos pačius standartus ir bandymų specifikaciją, kaip ir gamykloje į jūsų automobilį įmontuotos dalys. Originalioms „Peugeot“ dalims naudojamos tinkamos, aukštos kokybės medžiagos. Jos ilgiau palaiko jūsų automobilio patikimumą ir saugumą. Jos garantuoja, kad jūsų PEUGEOT naudojamos tik aukščiausios kokybės detalės.

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAI

/image/45/5/wrx-208-leather-edition.407455.jpg

ORIGINALIOS PEUGEOT DALYS

Kiekviena originali „Peugeot" atsarginė dalis susieta su naujausiomis technologijomis. Naudojamos tik labai kokybiškos medžiagos, kurių savybės griežtai kontoliuojamos viso gamybinio proceso metu.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

JOKIŲ NEREIKALINGŲ MOKESČIŲ

PEUGEOT technikai atlieka reikalingą remontą ir kiekvieną iš jų paaiškina jums. Tai garantuoja precizišką, profesionalų mūsų PEUGEOT tinklo ekspertų palaikymą.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

KOKYBĖ

PEUGEOT tinklui patikėdami patikras ir remontą, jūs naudojatės eile privalumų. Planai yra konkurencingai įkainoti, o patikrą ir remontą atlieka mūsų PEUGEOT ekspertai.

Surasti prekybos atstovą

Atrodo, nepavyksta atsisiųsti. Prašome pabandyti vėliau. Jeigu trukdžiai išlieka, susisiekite su mumis