AMORTIZATORIAI

Siekiant užtikrinti saugumą, amortizatoriai turi būti geroje būklėje. Kartais sudėtinga pastebėti tolygų susidėvėjimą. Tai gali padaryti įtaką komfortui ir saugumui.

AMORTIZATORIAI TECNHINĖS APŽIŪROS METU
Nuo 2008 m. sausio 1 d., aptikus alyvos prasisunkimą, privaloma pakartotinė apžiūra. Vengiant šio nepatogumo, leiskite savo amortizatorius patikrinti PEUGEOT ekspertams.

ORIGINALIOS PEUGEOT DALYS

GAMINTOJO KOKYBĖS REIKALAVIMAI
Originalios dalys atitinka tuos pačius standartus ir bandymų specifikaciją, kaip ir gamykloje į jūsų automobilį įmontuotos dalys. Originalioms „Peugeot“ dalims naudojamos tinkamos, aukštos kokybės medžiagos. Jos ilgiau palaiko jūsų automobilio patikimumą ir saugumą. Jos garantuoja, kad jūsų PEUGEOT naudojamos tik aukščiausios kokybės detalės.

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAI

/image/45/5/wrx-208-leather-edition.407455.jpg

ORIGINALIOS PEUGEOT DALYS

Kiekviena originali „Peugeot" atsarginė dalis susieta su naujausiomis technologijomis. Naudojamos tik labai kokybiškos medžiagos, kurių savybės griežtai kontoliuojamos viso gamybinio proceso metu.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

JOKIŲ NEREIKALINGŲ MOKESČIŲ

PEUGEOT technikai atlieka reikalingą remontą ir kiekvieną iš jų paaiškina jums. Tai garantuoja precizišką, profesionalų mūsų PEUGEOT tinklo ekspertų palaikymą.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

KOKYBĖ

PEUGEOT tinklui patikėdami patikras ir remontą, jūs naudojatės eile privalumų. Planai yra konkurencingai įkainoti, o patikrą ir remontą atlieka mūsų PEUGEOT ekspertai.

Surasti prekybos atstovą

Atrodo, nepavyksta atsisiųsti. Prašome pabandyti vėliau. Jeigu trukdžiai išlieka, susisiekite su mumis