/image/93/2/wk3816-technologie-1210x370.143932.jpg

Ryšys

Sužinokite apie visą ryšių pasaulį! Sužinokite apie naujas „PEUGEOT Connect“ programas ir funkcijas, kurios betarpiškai įsilieja į jūsų vairavimo kasdienybę, padidindamos važiavimo malonumą ir saugumą.

MIRROR SCREEN

/image/58/4/peugeot_3008_layout6-14.68584.jpg

 „Mirror Screen“ suteikia galimybę automobilio jutiklinio ekrano pagalba naudotis jūsų išmaniajame telefone įdiegtomis programomis. Ji galima automobiliuose su jutikliniu ekranu ir „Mirror Screen“ funkcija, kuri, priklausomai nuo įrangos lygio, siūloma kaip bazinės arba papildomos įrangos dalis. Su „Mirror Screen“ suderinamos programos yra sukurtos, siekiant pagerinti jūsų gerbūvį kelyje.

„Mirror Screen“ yra derinama su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis, pasinaudojant „MirrorLink®“ ir „Apple CarPlayTM“ technologijomis. „Mirror Screen“ funkcija nereikalauja nei prenumeratos, nei papildomų mokesčių.

SCAN MYPEUGEOT

 „Scan MyPeugeot“(pastaba:Reikalauja suderinamo išmaniojo telefono.) programa atstoja jūsų išmaniajame telefone esančią interaktyvią jūsų automobilio naudojimosi instrukciją.

Jeigu jums kyla klausimai dėl kurios nors jūsų „Peugeot“ salono arba išorės ypatybės, paprasčiausiai nuskenuokite ją savo išmaniuoju telefonu!

Pasinaudodama nuotraukų atpažinimo funkcija, „Scan MyPeugeot“ nustatys jus dominančią įrangą ir automatiškai telefono ekrane pateiks atitinkamą instrukcijos skyrių.

Jūs taip pat galite pasinaudoti „perspėjimo lempučių“ skyriumi, kuris jums atskleis bet kurio gauto įspėjimo priežastis ir reikšmę, suteikiant galimybę imtis atitinkamų veiksmų.

„Scan MyPeugeot“ programos privalumai:

  • Vaizdinis atpažinimas
  • Duomenys atsisiunčiami „WiFi“ ryšiu, tačiau galima naudotis ir jūsų mobilaus ryšio tinklu (3G/4G).
  • Galima naudotis be interneto prieigos
  • Perspėjimo lempučių instrukcija
  • Visomis funkcijomis galima naudotis dviem būdais: tiek skenuojant, tiek renkantis iliustruotų ikonų turinį.
  •  Suderinama su „iOS 6.1“ arba naujesne [„Android 2.3“ arba naujesne] programine įranga. Taip pat galima naudoti „iPad“ renginiuose (optimizuota mažesnei, nei „Retina“ ekranų raiškai).