/image/45/2/peugeot-208-2019-425-en.626452.jpg

Ryšys

INTERNETINĖS PASLAUGOS

PEUGEOT INTERNETINĖS PASLAUGOS : NAVIGACIJA, NUOTOLINĖ PRIEŽIŪRA, SAUGUMAS

PEUGEOT internetinės paslaugos yra sukurtos padėti užtikrinti Jūsų saugumą kelyje – nesvarbu, įdiegtos Jūsų automobilyje ar pasiekiamos išmaniajame telefone, planšetėje ar kompiuteryje.

PEUGEOT CONNECT SOS IR PAGALBA KELYJE

Kai kiekviena sekundė svarbi, galite pasikliauti PEUGEOT Connect SOS! PEUGEOT yra pagalbos skambučių lyderis Europojei. Dėl buvimo vietos nustatymo funkcijos galite gauti greitą pagalbą gedimo ar avarijos atvejui+.

NUOTOLINĖ PRIEŽIŪRA

Nebereikia galvoti apie automobilio techninę priežiūrą – Peugeot tai atlieka už Jus!
Nuotolinės priežiūros funkcija užtikrina tinkamą Jūsų automobilio veikimą ir įspėja Jus, jei gaunamas saugos ar techninės priežiūros įspėjimas.

Jei reikia, Peugeot pasiūlys Jums suplanuoti apsilankymą pageidaujamoje atstovybėje.

Šią paslaugą Peugeot teikia nemokamai.

3D NAVIGACIJA SU INTERNETO PRIEIGA

VISAPUSIŠKAI SUSIETA NARŠYMO PATIRTIS

Mūsų multimedijos sistema su interneto prieiga leis Jums keliauti ramiai, naudojantis navigacija su optimizuota tikralaike eismo informacija, papildomomis „TomTom Services“ paslaugomis ir gaunant įspėjimus apie pavojingus kelio ruožus.

ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMAS

Atnaujinant navigacijos žemėlapius atsižvelgiama į kelių tinklo pokyčius, taip optimizuojant Jūsų keliones. Naudodamiesi „Over the Air“i nuotolinių atnaujinimų belaidžiu būdu technologija, gaukite tikralaikę žemėlapių versiją, kuri įtraukiama perkant automobilį.

NUOTOLINIS ELEKTROMOBILIO VALDYMAS

Naudodamiesi MYPEUGEOT mobiliąja programėle, galite valdyti savo elektromobilio ar hibrido įkrovimą ir išankstinį salono klimato nustatymą.

APPLE CARPLAY IR ANDROID AUTO

Susieję savo išmanųjį telefoną su automobilio multimedijos sistema naudodami „Apple CarPlay™“i arba „Android Auto™“i, savo mėgstamas mobiliąsias programėlesi galėsite pasiekti tiesiog PEUGEOT lietimui jautriame ekrane.

Naudodamiesi pažangia valdymo balsu technologijai, viską greitai ir lengvai galite valdyti balso komandomis: skambinkite arba siųskite ir gaukite žinutes nepatraukdami rankų nuo vairo.

„BLUETOOTH®“ RYŠYS

Su „Bluetooth®“ technologija savo telefono funkcijomis galite naudotis visiškai saugiai. Tiesiai automobilio ekrane skambinkite ar priimkite įeinančius skambučius ir klausykitės telefone įrašytos muzikos.

Jei turite išmanųjį telefoną ir suderinamą automobilį, susieję įrenginį „Bluetooth“ ryšiu taip pat galite naudotis MYPEUGEOT® programėle.

SCAN MYPEUGEOT

 „Scan MyPeugeot“(pastaba:Reikalauja suderinamo išmaniojo telefono.) programa atstoja jūsų išmaniajame telefone esančią interaktyvią jūsų automobilio naudojimosi instrukciją.

Jeigu jums kyla klausimai dėl kurios nors jūsų „Peugeot“ salono arba išorės ypatybės, paprasčiausiai nuskenuokite ją savo išmaniuoju telefonu!

Pasinaudodama nuotraukų atpažinimo funkcija, „Scan MyPeugeot“ nustatys jus dominančią įrangą ir automatiškai telefono ekrane pateiks atitinkamą instrukcijos skyrių.

Jūs taip pat galite pasinaudoti „perspėjimo lempučių“ skyriumi, kuris jums atskleis bet kurio gauto įspėjimo priežastis ir reikšmę, suteikiant galimybę imtis atitinkamų veiksmų.

„Scan MyPeugeot“ programos privalumai:

  • Vaizdinis atpažinimas
  • Duomenys atsisiunčiami „WiFi“ ryšiu, tačiau galima naudotis ir jūsų mobilaus ryšio tinklu (3G/4G).
  • Galima naudotis be interneto prieigos
  • Perspėjimo lempučių instrukcija
  • Visomis funkcijomis galima naudotis dviem būdais: tiek skenuojant, tiek renkantis iliustruotų ikonų turinį.
  •  Suderinama su „iOS 6.1“ arba naujesne [„Android 2.3“ arba naujesne] programine įranga. Taip pat galima naudoti „iPad“ renginiuose (optimizuota mažesnei, nei „Retina“ ekranų raiškai).