SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

i

„Peugeot“ pasiūlė naują, 8 laipsnių, automatinę transmisiją EAT8, kuri palaipsniui bus derinama su dyzeliniais „BlueHDi“ ir benzininiais „PureTech“ varikliais, pradedant naujuoju „Peugeot 308“.

TAUPUMAS IR KOMFORTAS

/image/16/5/peugeot-208-2015-159-fr.200165.jpg

Palyginti su EAT6, naujoji automatinė transmisija EAT8 gali iki 7 procentų sumažinti degalų sąnaudas. Tai jai pasiekti leidžia šios ypatybės:

  • Pagerintos charakteristikos, „Stop & Start“ funkcijos veikimą praplėtus iki 20 km/ val. ir išnaudojant aštuonių pavarų privalumus;
  • pritaikant  specifinį ECO režimą su laisvo riedėjimo galimybe  (važiuojant 20 – 130 km/val. greičiu);
  • sumažintas svoris ir gabaritai.

EAT8 suteikia tikrą vairavimo komfortą – tai užtikrina komfortabilesnis „Premium“ pavarų jungimas, optimizuoti perdavimo skaičiai ir aštuonios pavaros. Pastaroji naujovė leidžia sušvelninti pavarų keitimus, sulig kiekvienu perjungimu. Kiekvieną dieną naujoji EAT8 džiugina komfortabiliu veikimu, pajudant iš stovėjimo vietos arba manevruojant stovėjimo aikštelėse.

INTUICIJA IR ERGONOMIKA

Dėl ergonominių sprendimų bei pastangų nereikalaujančios kontrolės automatinės pavarų dėžės su „Shift and Park by Wire“ funkcija valdymas yra lengvas ir intuityvus. Prie vairo rato įrengtos pavarų perjungimo svirtys leidžia rankiniu būdu perjungti pavaras, neprarandant automatinio veikimo funkcionalumo.

Siekiant saugumo, „Park“ funkcija automatiškai įjungiama kaskart, kai išjungiamas variklis.

Automatizavus tokias funkcijas, kaip Park Assist arba Adapted Cruise Control su „Stop“ funkcija, reikalingas vis mažesnis vairuotojo įsikišimas.

/image/03/3/pc05-peugeot-508-2018-076-fr.436033.jpg

Naujoji automatinė EAT8 pavarų dėžė nuo šiol komplektuojama sekančiuose Peugeot modeliuose: 308, 508, 3008, 5008, Rifter.

Daugiau apie šiuos modelius čia: