PEUGEOT SHOOTING BRAKE UNIVERSALAS

DIZAINAS

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT proporcijos sukurtos pagal kėbulo meistrų tradiciją. Išlenktos linijos priartintos kaip įmanoma arčiau prie agregatų ir keleivių. Ilgas variklio dangtis slepia 300 arklio galių, kurias sukuria PHEV traukos grandinė. Sklandūs perėjimai nuo rato prie automobilio kontūro linijos liudija jo elgseną ant kelio ir keturių varančių ratų galią.
Priekinis vaizdas intensyviai ekspresyvus. Kameros objektyvas yra sumontuotas kiekvieno LED projektoriaus centre - tarsi akies vyzdys. Ši optinė įranga stebi transporto priemonės aplinką ir teikia informaciją pagalbinėms vairavimo sistemoms. Priklausomai nuo vietos, skirtingas ir grotelių pralaidumas. Ant šios pusiau akytos struktūros yra liūto ženklas, kurio pagrindas švyti baltai, kai yra įjungtas „Autonomous“ režimas.

AERODINAMIKA

Judėdamas automobilis stumia orą, kuris priešinasi jo judėjimui į priekį. Visais laikais inžinieriai tobulino aerodinamiką, norėdami sumažinti degalų sąnaudas ir padidinti keleivių komfortą. Ateityje, komforto klausimas bus dar svarbesnis. Įdiegus autonominį vairavimą, automobilio keleiviai galės užsiimti nauja veikla automobilyje. Jie atras naujus malonumus.

i

Iš vienos ir iš kitos žibintų pusės, per visą priekinę apdailą tęsiasi šviesos signalas. Be to, nuo 90 km/h jis išsiplečia dėl dviejų tikslų. Pirmiausia, apačioje, du šviesos kreiptuvai yra sujungti plokšte, kuri sudaro papildomą atramą į priekinį tiltą.
O antra, šis judesys atidengia angą, mažinančią slėgį į kėbulą, susidarantį važiavimo metu. Taip oras nukreipiamas nuo priekio į ratų paviršių. Šis virtualus aerodinaminio pasipriešinimo pašalinimas panaikina aerodinaminius trukdžius, atsirandančius dėl penkių šakų ratlankių kontakto su žeme. Ratlankiai pagaminti iš aliuminio, su plonais grioveliais, dėl kurių jie dar lengvesni. Ši aerodinaminė funkcija veikia ir galinėje automobilio dalyje. Oro srautas pašalinamas per angą priekinėse durelėse, esančią saugos diržų aukštyje. Tada jis nukreipiamas į difuzorių, išsikišantį iš 3D žibintų, sujungtų šviečiančia juosta.
Dėl savo įgaubtos formos, įstiklintas stogas dar labiau priartėja prie keleivių. Šį vaizdą išryškina kėbulas, nudažytas tamsiai mėlyna spalva ir nulakuotas trimis lako sluoksniais.

/image/82/2/hd-peugeot-g17-studio-elevation-neutre-ferme-v2.232822.jpg

/image/82/3/hd-peugeot-g17-studio-elevation-neutre-ouvert-v2.232823.jpg

/image/82/4/hd-peugeot-g17-studio-elevation-aero-v2.232824.jpg