DEEP LEARNING

Kuriant PEUGEOT INSTINCT CONCEPT, įkvėpimo sėmėmės iš gamtos, ypač iš žmogaus. Supratęs ją supančią aplinką, pastarasis tapo nepriklausomu. Tokiu pačiu būdu, PEUGEOT INSTINCT CONCEPT remiasi deep learning (giliojo mąstymo) metodu, nustatydamas savo naudotojo profilį. Tuo tikslu, I.o.T „Samsung ARTIKTM Cloud“ platforma prisijungia prie naudotojo kasdien naudojamų įrenginių ir kaupia duomenis. Tai yra išmanieji laikrodžiai, telefonai, socialiniai tinklai. Išmanioji televizija, Streaming audio sistema, Home Assistant kompiuteris ir kt. namų automatikos prietaisai taip pat teikia duomenis. Automobilis ir pats yra su niekuo nepalyginamas informacijos šaltinis, nes mus lydi kasdien: įprastais maršrutais, mėgstamose vietose, fiksuoja mūsų vairavimo įpročius…
PEUGEOT ir „Sentiance“, „Data Science“ įmonė, apdoroja duomenis taip, kad jie taptų aiškūs ir tinkami kiekvieno asmens profilio nustatymui. Ši analizė yra dinamiška ir nuolat papildoma. Ji leidžia PEUGEOT INSTINCT CONCEPT iš anksto susikonfigūruoti arba pritaikyti savo architektūrą taip, kad ji visiškai tenkintų savo naudotojo poreikius ir pageidavimus.

i

PAVYZDŽIAI

/image/79/8/peugeot-instinctconcept-2702pb208.232798.jpg

Pirmadienis, 7 val. 45 min.

Jūs išvykstate į savo 8.30 valandos susitikimą penkiolika minučių anksčiau nei įprastai. Automobilio navigacija ir jūsų darbo kalendorius judėjimo keliuose ir oro prognozės duomenis apdorojo kartu. Kad būtumėte punktualus, šie įrenginiai pasiūlė penkiolika minučių paankstinti jūsų išvykimą. Automobilyje sumontuota aukštos kokybės garso sistema FOCAL salone groja jūsų mėgstamą muziką. Užvedus variklį, tuo pačiu metu užrakinamos namo durys.

/image/79/9/25p-autonomous-sharp-domotic.232799.png

Antradienis, 21 val.

Jūs esate labai pavargę po sporto treniruotės. Kai jūsų laikrodis apie tai informuoja automobilio sistemas, PEUGEOT INSTINCT CONCEPT pats įsijungia „Autonomous Soft“ režimą, todėl kelionės namo metu jūs galite ilsėtis. Priartėjus prie namų, įsijungia lauko apšvietimas, apšviečiantis jūsų automobilio stovėjimo vietą.

/image/80/0/peugeot-instinctconcept-2702pb216-v2.232800.jpg

Ketvirtadienis, 8 val.

Vakar jūsų fizinis aktyvumas buvo nepakankamas, todėl automobilis, sustojęs likus dešimčiai minučių ėjimo iki biuro, siūlo jums paeiti pėsčiomis.

/image/80/1/peugeot-instinctconcept-2702pb221-v2.232801.jpg

Penktadienis, 14 val.

Jūsų kelionės į susitikimą maršrutas eina greitkeliu ir vingiuotu vietiniu keliu. Pirmą kelionės dalį įjungiamas „Autonomous Sharp“ režimas. O ties vietinio kelio pradžia, žinodamas kaip mėgstate dinamišką vairavimą, automobilis pats persijungia į „Drive Boost“ režimą.

4 REŽIMAI

Keturi režimai užtikrina itin puikų valdymą. „Drive Boost“ yra orientuotas į dinamišką vairavimą. „Drive Relax“ naudoja pagalbines vairavimo ADAS (angl. Advanced Driving Assistance Systems) sistemas. Pavyzdžiui, automatinio žibintų perjungimo arba aktyvios greičio kontrolės sistemas.
Autonominis režimas „Autonomous Soft“ teikia pirmenybę komfortui. Šiuo atveju, kelionės gali būti šiek tiek ilgesnės, tinkamos pažiūrėti filmą, paskaityti arba pailsėti. Galiausiai, „Autonomous Sharp“ režimas optimizuoja kelionės laiką ir užtikrina teisingą bei efektyvų elgesį kelyje.

GALERIJA