SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA
/image/55/6/peugeot-e-legend-1809heme311-small.462556.jpg
/image/55/6/peugeot-e-legend-1809heme311-small.462556.jpg

Vienas vienintelis tikslas: savo automobilyje jauskitės gerai nepriklausomai nuo to, kaip jis yra vairuojamas. Jauskitės jame taip pat gerai, kaip savo namuose. Tai – subtilus aukštųjų technologijų komponentų ir modernių medžiagų derinio teikiamas efektas

ĮTRAUKIANČIOS, ŠILTOS EMOCIJOS

Keleivių salone naudojamos dvi svarbiausios skaitmeninių medžiagų (tiksliau – tikrų medžiagų skaitmeninės interpretacijos) temos: juodos ir bronzos spalvų linijų tinklai arba kabinetą primenančių, medžio išvaizdos „skydų“ serija. Šie vaizdai projektuojami 16-oje skirtingų dydžių ekranų, įskaitant 49 colių lenktą ekraną, esantį priešais automobilio keleivius, po garso kolonėlių juosta, durelėse įmontuotus 29 colių ekranus ir 12 colių ekranus saulės skydeliuose. Skaitmeniniai paviršiai yra kruopščiai sukurti, juos nepastebimai integruojant į salono apdailą. Naudojantis sukiojamu valdikliu ir 6 colių jutikliniu ekranu, centrinė konsolė leidžia pasiekti svarbiausius valdymo įrenginius. Vairo rato kairėje įrengtu skaitmeniniu valdikliu kontroliuojamas kontekstinis meniu, kuris gali būti derinamas pagal pasirinktą važiavimo režimą.

/image/55/5/peugeot-e-legend-1809heme304-small.462555.jpg

H formos sėdynių ir jų atlošų forma sukurta, remiantis „PEUGEOT 504 Coupé“ dizainu: svoris mažinamas, panaudojant kompaktinį dydį, komfortas ir stimuliuojantis palaikymas formuojamas, naudojant putas su „atminties“ efektu. Išilginiai, reguliuojami galvų atlošai gali būti visiškai paslepiami sėdynėse.

„Responsive i-COCKPIT®“ vairuotojo postas remiasi dabartiniu „i-COCKPIT®“ postu, kuris charakterizuoja PEUGEOT markės automobilius. Jį sudaro 3 akių lygyje esantys ekranai ir itin mažas vairo ratas.

/image/55/4/peugeot-e-legend-1809heme453-small.462554.jpg

Salono atmosferą ir suasmeninimo galimybes vainikuoja kvapus salone skleidžiantis oro aromatizatorius.
Specialiai PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT automobiliui skirtus aromatus sukūrė „EX-NIHILO®“.