SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

SLAPUKŲ POLITIKA

.

„PEUGEOT“ SLAPUKŲ POLITIKA
Šiame puslapyje aiškinama, kas yra slapukai ir kaip jie naudojami mūsų interneto svetainėse. Taip pat nurodoma, kaip slapukus valdyti ir pašalinti.

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai – tai nedideli failai, siunčiami iš mūsų svetainės į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną ir skirti jūsų, kaip naudotojo, patirčiai gerinti. Jie įsimena jus ir jūsų asmenines nuostatas, pavyzdžiui, buvimo vietą.

Nesijaudinkite – tik mes galime perskaityti mūsų svetainės teikiamus slapukus ir jokiu būdu nesidalysime šia informacija su trečiosiomis šalimis.

KAM NAUDOJAME SLAPUKUS?

Slapukus naudojame toliau nurodytais tikslais.

1. Anoniminiai analitiniai slapukai
Mūsų naudojami analitiniai slapukai saugo anoniminę informaciją apie tai, kokiuose tinklalapiuose žmonės lankosi, kiek laiko praleidžia svetainėje, kaip į ją pateko ir ką joje spaudžia. Šių slapukų teikiama informacija leidžia išanalizuoti mūsų lankytojų profilį, užtikrinti, kad mūsų interneto svetainės patenkintų jūsų poreikius, ir nustatyti, kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Anoniminiai analitiniai slapukai nerenka ir nesaugo jūsų asmens duomenų (pvz., vardo, pavardės ar adreso), taigi ši informacija negali būti naudojama jums atpažinti. Tačiau naudotojui internetu užsisakius bandomąjį važiavimą, galime susieti kelionei įvestus asmens duomenis su analitiniais slapukais ir palyginti gautą informaciją su mūsų naujų transporto priemonių klientų duomenų baze, kad geriau suprastume naujų klientų užsisakymo internetu eigą. Taip galime optimizuoti pasiūlymą klientui. Net ir tokiu atveju nesidalysime gauta informacija su trečiosiomis šalimis.

2. Klientų klausimynai
Jūsų nuomonė mums labai svarbi, todėl kartais prašome pateikti atsiliepimų apie mūsų interneto svetaines atliekant internetinę apklausą. Čia slapukai naudojami tam, kad negautumėte pakartotinių kvietimų dalyvauti.

3. Trečiųjų šalių slapukai
Dauguma kitose interneto svetainėse matomos „Peugeot“ reklamos priklauso trečiosioms šalims. Tokiais atvejais naudojami anoniminiai slapukai, stebintys, kiek žmonių pamatė konkretų skelbimą ir kaip dažnai. Visa šių slapukų surinkta informacija gali būti naudojama skelbimams kitose interneto svetainėse pritaikyti. Kadangi šie skelbimai nėra „Peugeot“ svetainėse, negalime nuskaityti ar parašyti naudojamų slapukų.

„Automobiles Peugeot“naudoja kitus trečiųjų šalių slapukus klientų lankymuisi „Groupe PSA“ įmonių grupei priklausančiose interneto svetainėse ir reklamjuostėms analizuoti. Šiuos slapukus siunčia „Automobiles Peugeot“ arba jos techninių paslaugų teikėjai, siekdami įvertinti, kas peržiūri mūsų svetainės turinį ir skiltis, įvertinti šiuos asmenis ir gerinti turinio ir kategorijų organizavimą. Šie slapukai taip pat aptinka navigacijos problemas ir leidžia palengvinti naudojimąsi paslaugomis. Jie seka tik anoniminius statistinius duomenis bei apsilankymų skaičių ir neįrašo asmens duomenų. Šie slapukai taip pat naudojami pritaikyti „Groupe PSA“ įmonių grupei priklausančiai interneto svetainei bei kitoms svetainėms ir reklamjuostėms prie jūsų parinkčių. Slapukai galioja ne ilgiau nei 90 dienų.

KAIP TVARKYTI SLAPUKUS?

Leidžiant jūsų naršyklės nuostatoms, daugelis svetainių siunčia slapukus į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną. Tačiau galite tai pakeisti. Kaip tai padaryti, priklauso nuo naršyklės, nors dažniausiai nuostatas rasite parinkčių arba nuostatų skirtukuose.

Optimaliam „Peugeot“ svetainės veikimui primygtinai rekomenduojame palikti slapukus įjungtus.

„Peugeot“ ir trečiųjų šalių naudojami slapukai

Iš    Pavadinimas Aprašymas
Peugeot / Naudojami išsaugoti interneto svetainės ID ir naudotojų kalbos nuostatoms. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą apsilankius nereikės iš naujo atkurti nuostatų.
Sophus TCSess
TCID
Šie slapukai padeda įvertinti mūsų internetinę rinkodarą. Jie parodo, kuriuo metu būna daugiausia lankytojų, kiek naujų lankytojų pritraukėme ir kiek kartų reaguojama į mūsų skelbimus internete. Dėl šios informacijos galime užtikrinti, kad visa mūsų internetinė rinkodara būtų pritaikyta pagal jūsų poreikius.
Google Analytics _utma
_utmb
_utmc
_utmz
„Google Analytics“ padeda mums išsiaiškinti, kaip klientai pasiekia mūsų interneto svetainę, kiek žmonių joje apsilanko ir ką jie veikia joje atsidūrę. Šią informaciją galime panaudoti lankytojų patirčiai gerinti.
Psyma _participation
_launched
Šie slapukai leidžia mūsų svetainės naudotojams dalyvauti „Peugeot.ee“ internetinėje apklausoje (jei tam duodamas sutikimas). Slapukai užtikrina, kad pakvietimas dalyvauti apklausoje nebūtų siunčiamas naudotojui pakartotinai, taip pat nesaugo individualių duomenų.
Žiniasklaida google ads Šis trečiosios šalies slapukas leidžia mūsų žiniasklaidą tvarkantiems darbuotojams geriau suprasti naudotojų profilius ir pritaikyti reklamas pagal mūsų klientų poreikius.

Ką dabar daryti?

Kad galėtumėte mėgautis optimalia patirtimi www.peugeotlietuva.lt interneto svetainėje, rekomenduojame palikti slapukų nuostatas tokias, kokios jos yra.

Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus ir ką jie daro, apsilankykite www.aboutcookies.org