SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA


Ką daryti, jei reikia komercinio automobilio, kuris važiuotų sunkiai pravažiuojamais keliais? Vienas sprendimas yra keturiais ratais varomas komercinis Peugeot 4X4 Dangel automobilis, kuris tikrai pravažiuos visais keliais.

Dangel pradėjo bendradarbiauti su Peugeot 1976 metais ir sukūrė legendinį modelį 504. Iki šiol nuo Dangel konvejerio nuvažiavo per 22 000 4X4 automobilių, o bendradarbiaudami su Peugeot šiandien siūlo patvarius ir pravažius 4X4 automobilius  Rifter, Expert, Partner, Expert ir Boxer. 

Jei Jums reikia komercinio automobilio labiau nei paprastiems naudotojams, Peugeot 4X4 Dangel yra geriausias iš geriausių!

PEUGEOT TRAVELLER 4X4 DANGEL

DANGEL
DANGEL

Veikimo principai:
Važiavimo režimus ECO 2WD ar AUTO 4WD leidžianti pasirinkti „Dangell 4x4“ sistema tiksliai prisitaiko prie jūsų poreikių, kelio ir oro sąlygų.
Režimas ECO 2WD: visi varomieji ratai („4X4“) jungiami sankabos disku, esančiu transmisijos priekinėje dalyje.
2WD režimu automobilis veikia kaip įprasta, priekiniais ratais varoma, transporto priemonė. Tokiu būdu, kai funkcija „4x4“ nėra reikalinga, taupomi degalai ir tausojamos padangos.
Režimas AUTO 4WD: esant įprastam sukibimui, automobilis veikia 2WD režimu (kaip įprasta priekiniais ratais varoma transporto priemonė). Jeigu priekiniai ratai praranda sukibimą, dalis nepanaudojamo sukimo momento, per viskozinę transmisiją, perduodama galiniams ratams.
Toks perjungimas vyksta be jokio vairuotojo įsikišimo, visiškai sklandžiai ir tik tuo atveju, jeigu perjungimas yra būtinas. Kai tik priekinių ratų sukibimas vėl pakankamas, transmisija vėl persijungia į 2WD režimą.

4X4 PRIVALUMAI

DANGEL
  • “4x4” funkcijos įjungimas/išjungimas ON/OFF mygtuku
  • Paaukštinta pakaba su didesne prošvaisa
  • Praktinė “Dangel” specialistų patirtis, užtikrinanti patikimumą
  • Papildomos apsaugos: variklio, pavarų dėžės, degalų bako, degalų priedų bakelio