Naujas Rifter

i

NAUJASIS
PEUGEOT RIFTER

Naujasis PEUGEOT Rifter demonstruoja tvirtą ir charakteringą stilių. Jo modernus, aukštųjų technologijų interjeras, pasižymintis nepaprastu komforto ir pritaikomumo lygiu, kviečia mėgautis visiškai nauja patirtimi.

STILINGAS, VISIŠKAI NAUJAS SILUETAS

/image/23/3/peugeot-rifter-1802styp004.382233.jpg

MIESTO IR UŽMIESČIO STILIUS

Jokių kompromisų dizaine. Elegantiškas, tvirtas, greitas ir galingas, naujasis PEUGEOT Rifter MPV (vienatūris) yra universalumo įsikūnijimas. Su trumpu, aukštu variklio dangčiu ir padidinta prošvaisa jis drąsiai perima visureigių transporto priemonių stilių. Jo optika su integruotu charakteringu apšvietimu ir vertikaliomis grotelėmis pabrėžia subalansuotą, kompaktišką ir dinamišką siluetą.

/image/23/4/peugeot-rifter-1802styp033.382234.jpg

CHARAKTERINGAS PEUGEOT STILIUS

Puikus palikimas yra išdidžiai demonstruojamas. Su priekine paskutiniųjų PEUGEOT modelių stiliaus dalimi ir savo solidžiais galiniais žibintais naujasis PEUGEOT Rifter tampa visiškai nauju prekės ženklo simboliu. Netgi dar modernesnis šis MPV (vienatūris) yra stebinančios „GT Line” versijos, kurioje dera stilius ir elegancija.

PASIRUOŠĘS VEIKSMUI

/image/24/2/peugeot-rifter-1802styp028.382242.jpg

PEUGEOT i-COCKPIT®, VAIRAVIMO PAGUNDA

Su PEUGEOT i-Cockpit® kompaktišku vairo ratu, vairuotojo akių lygyje esančiu prietaisų skydeliu ir didelio 8 colių jutikliniu ekranu patirkite manevringesnio ir instinktyvaus vairavimo malonumą. Kontroliuokite automobilį pasinaudodami savo patogia padėtimi ir patobulinta „Advanced Grip Controli“ sukibimo su kelio danga sistema.

/image/24/3/peugeot-rifter-1802styp056.382243.jpg

VARIKLIAI, KURIE SUTEIKIA DAUGIAU LAISVĖS

Patirkite vieną didžiausių vairavimo malonumų. Su naujoviškais dyzeliniais ir benzininiais varikliais ir naująja automatine 8 greičių EAT8 pavarų dėže naujasis PEUGEOT Rifter MPV (vienatūris) užtikrina puikų važiavimą ir didesnį degalų taupymą realiomis vairavimo sąlygomis.

IŠMANUMAS DIDESNIAM PATOGUMUI

PROTINGAS PRITAIKOMUMAS SUTEIKIA DAUGIAU ERDVĖS IR VIETOS DAIKTŲ LAIKYMUI

MPV (vienatūris), kuris prisitaiko prie visų jūsų poreikių. Atsidarantis galinis langas, 5 arba 7 sėdimos vietos, 3 atskiros sulankstomos galinės sėdynės su „Magic Flati“ funkcija, erdvi, 775 – 3,500 litrų bagažinė, „Zénith®“ stogas su daugybe daiktų laikymo vietų: protingai pritaikomame naujajame PEUGEOT Rifter niekada nepritrūksta vietos, jis pakraunamas greitai ir efektyviai.

/image/24/0/peugeot-rifter-1802styp030.382240.jpg

LAISVAS IR LENGVAS VAIRAVIMAS

Naujovės pačiame salone. Su prijungta 3D navigacija, „Mirror Screeni“ funkcija, „PEUGEOT Connect“ paslaugomis ir bevieliu indukciniu išmaniojo telefono įkrovimu naujasis PEUGEOT Rifter gali pasigirti patobulintu ryšiu. O kad saugiau vairuotumėte, pasinaudokite naujausios kartos pagalbinėmis vairavimo priemonėmis.

i

NUOTRAUKŲ GALERIJA

SURASKITE PREKYBOS ATSTOVĄ

Atrodo, nepavyksta atsisiųsti. Prašome pabandyti vėliau. Jeigu trukdžiai išlieka, susisiekite su mumis