NAUJASIS „RIFTER“ – DIZAINAS

i nepavyko atsisiųsti medžiagos


i

/image/12/3/peugeot-rifter-1802styp033.436123.jpg

DIZAINAS BE KOMPROMISŲ.

Elegantiškas, tvirtas, veržlus ir galingas naujasis PEUGEOT RIFTER vienatūris įkūnija visapusiškumą. Jo trumpas, aukštas kapotas ir padidinta prošvaisa profesionaliai apjungia padidinto pravažumo automobilių stilių. Subalansuotą, kompaktinį ir veržlų siluetą pabrėžia priekiniai LED tipo dienosi žibintai bei vertikalios radiatoriaus grotelės.

/image/11/0/peugeot-rifter-2018-127-fr.436110.jpg

IŠSKIRTINIS CHARAKTERIS.

Išskirtiniai naujojo PEUGEOT RIFTER vienatūrio bruožai ir elegantiškos linijos neleis likti nepastebėtam. Pilko aliuminio apdailai, 17” lengvo liejinio ratlankiai su deimantinio efekto apdaila, stogo rėmai, juodos, platintos ratų arkos ir šonų apdaila pabrėžia išskirtinį naujojo RIFTER stilių.

/image/11/1/peugeot-rifter-1802styp006.436111.jpg

SU LIŪTO ŽENKLU.

Daug daugiau, nei ženklas. Naujasis PEUGEOT RIFTER su tris nagus simbolizuojančiais galiniais žibintais išsiskiria kaip naujasis markės simbolis. Papildomai siūloma priekabos tempimo įranga suteikia dar daugiau laisvės, o dvejos stumdomos durys su nuleidžiamaisi temdytaisi langais užtikrina lengvą patekimą į saloną.

/image/11/2/peugeot-rifter-2018-093-fr.436112.jpg

Neprilygstamas komfortas. Sėskite prie naujojo PEUGEOT RIFTER vairo ir naudokitės reguliuojamos vairuotojo pozicijos privalumais bei aukštos kokybės ergonominėmis sėdynėmis, kurios tinka bet kokio ūgio žmonėms. Pridėkite akustinį komfortą ir visas keleivių salonas pavirs ramybės oaze.

REGULIUOJAMOS SĖDYNĖS IR KROVINIŲ SKYRIUS

i

Prie visų jūsų poreikių prisitaikantis vienatūris. Suteikdamas galimybę pasirinkti iš dviejų kėbulo ilgių (standartinio ir ilgo) ir 5 arba 7 sėdimų vietų, naujasis PEUGEOT RIFTER pasižymi išskirtiniu gebėjimu prisitaikyti. Priekinė keleivio sėdynė ir 2/3-1/3i dalimis sulankstomas galinis suolas, arba 3 atskiros sėdynėsi su lygias grindis leidžiančia suformuoti „Magic Flat“i sistema, 3-oji eilė su 2 atskiromis sulankstomomis sėdynėmis: tai – jūsų pasirinkimas. Jo krovinių skyrius – įspūdinga talpa, siekianti nuo 775 iki 3500 litrų, arba iki 4000 litrų – 5 sėdynių „Long“ versijoje. Be to, įkrovimą ir iškrovimą palengvina atidaromas galinis langasi, žemas slenkstis ir lygios grindysi.

„ZENITH®“ STOGAS

„Zenith®“ stogo sistemai su elektra valdomomis uždangomis ir LED tipo apšvietimui yra ne tik šviesos šaltinis – ji suteikia  daug papildomos erdvės daiktams laikyti centrinėje arkoje, stogo skyduose ir automobilio priekyje esančiame skyriuje.

DĖTUVĖS

Atverkite dėtuvių teikiamas galimybes. Priekinių ir galinių durų vidiniai skydai, centrinė konsolė ir grindys: naujasis PEUGEOT RIFTER savo segmente pasižymi rekordine dėtuvių talpai. Daugiau, erdvesnių ir patogiau prieinamų ergonomiškai suprojektuotų dėtuvių talpins jūsų kasdienius reikmenis.