Partner

/image/79/2/peugeot-par-2018-044-fr.428792.jpg
/image/79/2/peugeot-par-2018-044-fr.428792.jpg

NAUJASIS
„PEUGEOT PARTNER“

Savo komerciniame automobilyje mėgaukitės iki šiol tik sedanams skirtomis technologijomis ir naudokitės perkrovos indikatoriaus ar „Surround rear Vision“ įrangos su galinio vaizdo kameromis teikiamu patogumu.

PANORAMINIS GALINIS VAIZDAS

DAUGIAU NEBEVAŽIUOKITE AKLAI

/image/32/2/peugeot-par-2018-014-fr.471322.jpg

Su naujuoju „PEUGEOT Partner“ jūs galite būti pirmasis, panaudojantis  panoraminio galinio vaizdo funkciją. Ši inovacija leidžia važiuoti lengviau ir saugiau, todėl net versijoje be galinių langų jūs galite geriau įvertinti aplinką.

Naudodama skydelyje esantį ekraną,  ji rodo dviejų galinių kamerų vaizdą,  net versijoje be galinių langų arba su aklina krovinių skyriaus užtvara leisdama apžvelgti aplinką.

Ši sistema turi tris antrines funkcijas:
– šoninę, keleivio pusės apžvelgimo galimybę, kuri leidžia sumažinti akląją vairuotojo zoną.– Tolimosios apžvalgos funkciją.
– Galinio vaizdo kameros funkciją, kuri leidžia pamatyti už automobilio esančią aplinką ir planuoti automobilio manevrus, parodydama jūsų automobilio plotį su neužlenktais šoniniais veidrodėliais, taip pat 30 cm, 1 m bei 2 m atstumą nuo galinio buferio, pagal vairo rato pasukimo kampą numatomą automobilio posūkio spindulį ir galinių durų atidarymui reikalingą atstumą.

Su „Surround Rear Vision“ sistema jums nebereikės dvejoti – ar dėl saugumo išdėlioti kartais už automobilį brangesnį krovinį taip, kad jis nesiektų langų, ar įsigyti furgoną su aklinu  krovinių skyriumi.

i

PANORAMINIS GALINIS VAIZDAS

i

PANORAMINIS GALINIS VAIZDAS

PERKROVOS INDIKATORIUS

NEVIRŠYKITE NUSTATYTŲ RIBŲ

/image/32/3/peugeot-par-2018-015-fr.471323.jpg

Komercinių automobilių segmento naujiena – naujajame „PEUGEOT Partner“ gali būti įrengtas perkrovos indikatorius. 
Ši, pažangi automobilio įranga vairuotojui praneša, kada yra viršijama maksimali leistina apkrova – tiek bendroji, tiek tenkanti kiekvienai ašiai.

i

Tai daroma, siekiant dviejų tikslų:

 • Išvengti perkrovos keliamos rizikos (valdymo ir stabdymo pablogėjimo, padangų pažeidimo ir pirmalaikio padangų bei automobilio nusidėvėjimo grėsmės ir kt.)
 • Atitikti teisėtus lūkesčius, susijusius su klientų saugumu, ypač su sveikatos, saugos ir darbo sąlygų didžiuosiuose parkuose nuostatomis.

JŪSŲ KASDIENIAI PAGALBININKAI

Niekuomet anksčiau šiame segmente nematytas, įspūdingas technologinės įrangos sąrašas priklauso nuo versijos: 

 • Elektrinis stovėjimo stabdys. Neskaitant lengvo kasdienio naudojimo, atsisakius rankinio stabdžio svirties, suformuota didelė dėtuvė ir atsirado galimybė įrengti 3 sėdimų vietų kabiną.
 • Adaptyvi greičio palaikymo sistema palaiko nustatytą greitį ir prisiderina prie priekyje važiuojančio automobilio greičio. Versijos su 8 laipsnių automatinėmis transmisijomis turi ir visiško sustojimo funkciją.
 • Kelio ženklų atpažinimo funkcija parodo atpažintą kelio ženklą, o nustatytas maksimalus leistinas greitis pasiūlomas pastovaus greičio palaikymo sistemai.
 • Aktyvi perspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos sistema koreguoja automobilio važiavimo kryptį, jeigu to reikiamu metu nedaro vairuotojas.
 • Vairuotojo dėmesingumo stebėjimo sistema registruoja vairuotojo elgseną ir judesius vairu. Pastebėjus sumažėjusį dėmesingumą, įjungiami garso ir vaizdo perspėjimo signalai.
 • Aktyvus avarinis stabdys įsijungia, nustačius susidūrimo tikimybę.
 • Priekabos stabilumo programa stabilizuoja priekabą, neutralizuodama siūbavimą arba, esant reikalui, sulėtindama automobilį.
 • Automatinė žibintų valdymo sistema įjungia artimąsias arba tolimąsias šviesas.
 • Aklosios zonos stebėjimo sistema su įsėjimo signalais šoniniuose veidrodėliuose.
 • Beraktė automobilio rakinimo ir užvedimo sistema.

 

KELIAUKITE INTERNETO RYŠĮ PALAIKANČIU REŽIMU!

/image/32/5/peugeot-par-2018-039-fr.471325.jpg

Ryšio funkcijomis galima naudotis, pasitelkiant didelį, 8dydžio spalvotą jutiklinį ekraną. Įrengtas priešais vairuotoją, jis turi du USB lizdus, garso jungtį, „Bluetooth“ ryšį ir belaidę išmaniojo telefono įkrovimo sistemą. Ši sistema su „Mirror Screen“ įranga yra suderinama su „Mirror Link®“, „Apple Carplay™“ ir „Android Auto™“.

3D navigacijos sistema su interneto prieiga yra suderinta su valdymo balsu funkcija – tai suteikia galimybę paprastai bei intuityviai ieškoti lankytinų objektų. Ji maršrutą parenka, atsižvelgdama į realiu laiku gaunamus eismo duomenis („TomTom Traffic“ funkcija). Ji gali parodyti automobilių stovėjimo vietas, degalines ir pranešti apie vietinį klimatą.

TVIRTYBE GENUOSE

NAUJOJI „PEUGEOT PARTNER“ PLATFORMA

/image/32/4/peugeot-par-2018-045-fr-wip.471324.jpg

Daugiau, nei 20 metų profesionalų bandytas naujasis „PEUGEOT Partner“ nustato naujus rinkos kokybės standartus. Nauja platforma leidžia išnaudoti visas intensyvaus vairavimo malonumo, didelio manevringumo ir dinamiškumo galimybes.
Siūloma pailginta naujojo „PEUGEOT Partner“ versija LONG su gerai subalansuotu ir sutvirtintu kėbulu, pailginta ratų baze ir galine iškyša, didesne krovinių skyriaus talpa, tuo pat metu išlaikant automobilio manevringumą ir judrumą.

Geriausių savybių suderinimas:

 • Priekinėje automobilio dalyje panaudota naujoji EMP2 platforma (kuri yra naudojama ir naujuosiuose markės SUV modeliuose bei sedanuose) leidžia mėgautis dinaminiu komfortu, valdymo savybėmis, sukibimu su keliu, optimizuotu apsisukimo spinduliu ir pagalbinėmis vairavimo sistemomis, kurios iki šiol buvo siūlomos tik keleiviniuose automobiliuose.
 • Galinėje naujojo „PEUGEOT Partner“ dalyje panaudota optimizuota ankstesnės kartos modelio platforma, leidžianti pasiekti iki 1000 kg keliamąją galią, įrengti didesnes stumdomas šonines duris ir galines dureles paslėptais vyriais – tai padidina tiek automobilio saugumą, tiek patikimumą.