/image/79/2/peugeot-par-2018-044-fr.428792.jpg
/image/79/2/peugeot-par-2018-044-fr.428792.jpg

NAUJASIS
„PEUGEOT PARTNER“

Kadangi komercinis automobilis yra dažnai pastebima ir reprezentuojanti transporto priemonė, ypatingas dėmesys buvo skirtas naujojo PEUGEOT PARTNER stiliui, komfortui ir ergonomikai.

„VERSLO PARTNERIO“ UNIKALIU CHARAKTERIU IŠVAIZDA

/image/31/3/s04-a.471313.jpg

Vertikalios priekinės naujojo PEUGEOT PARTNER grotelės ir modifikuoti žibintai. Proporcijos tobulai subalansuotos su trumpu, horizontaliu kapotu, aukšta kėbulo vidurio linija ir sumažintomis iškyšomis.  
Mes ypatingą dėmesį skyrėme ir akustiniam komfortui, nes tai – itin svarbu ilgas valandas kelyje praleidžiantiems žmonėms.

PEUGEOT i-COCKPIT®

PIRMA KARTĄ KOMERCINIAME AUTOMOBILYJE

i

Naujojo PEUGEOT PARTNER prietaisų skydelis ir „PEUGEOT i-Cockpit®“ vairuotojo postas yra pirmi dalykai, sulaikantys jūsų žvilgsnį.
Viskas , ko jums reikia, pasiekiama jūsų pirštų galiukais, todėl jūs galite išlaikyti susikaupimą. Nedidelio skersmens vairo ratas jums suteikia intuityvius vairavimo potyrius. Akių lygyje įrengtas prietaisų skydelis leidžia sužinoti svarbiausią informaciją, neatitraukiant akių nuo kelio. Tai suteikia papildomą saugumą ir komfortą. Konsolės viduryje įrengtas 8" dydžio, į pirštų prisilietimus reaguojantis jutiklinis ekranas. Jis pasuktas į vairuotojo pusę ir leidžia greitai pasiekti svarbiausias funkcijas: garso aparatūrą, navigaciją, automobilio nustatymus, telefoną ir kt.

Peugeot i-Cockpit®

MULTIFLEX SUOLAS

NAUJAI GYVENIMO AUTOMOBILYJE KOKYBEI

Naujasis PEUGEOT PARTNER  gali būti įrengtas su  MultiFlexsudedamu suolu. Ši įranga suteikia galimybę priekyje sėdėti trims žmonėms. Todėl jūs, taupydami savo kelionės laiką, galite vežti ir darbuotojus, ir jų įrankius. Centrinė dalis tapo erdvesnė, atsisakius rankinio stabdžio svirties

Nulenkiamos centrinės sėdynės nugarėlėje įrengtas rašymo staliukas sudaro mobilaus biuro sąlygas ir gali būti pasuktas į keleivio arba vairuotojo pusę. Po centrine sėdyne įrengta dėtuvė gali būti užrakinama specialiai spyna.

i

Įvairiausiems profesionalų poreikiams sukurtos dėtuvės yra lengvai pasiekiamos ir sumaniai paskirstytos po visą kabiną: tai – pirštininė, padėklai, viršutinės dėtuvės ir net viršutinė pirštinių dėžutė. Pastaroji yra įrengta priešais keleivį, šalia „viršutinio maišo“ tipo saugos pagalvės. Esant reikalui, joje telpa 15" dydžio kompiuteris, arba ją galima naudoti kaip šaldiklį. Viduje įrengta instaliacija leidžia įkrauti dėtuvėje laikomus įrenginius.

NAUJOS PRITAIKYMO GALIMYBĖS

Naujasis PEUGEOT PARTNER pirmą kartą siūlo „darbui parengtas“ versijas, kurios yra skirtos konkrečiam naudojimui.
GRIP versija yra visiškai pritaikyta sunkiai pravažiuojamiems keliams, taip pat tiems, kam reikia vežti sunkius, purvinus arba ilgus krovinius ir kartu su jais – 3 žmones. 
ASPHALT versija skirta važinėjantiems ilgus nuotolius ir nebesuskaičiuojantiems automobilyje praleidžiamų valandų, tačiau besirūpinantiems komfortu ir saugumu.
Šios versijos leidžia naudotis visa siūloma papildoma įranga, tobulai patenkinant visus profesionalų poreikius.
Jūs taip pat pirmą kartą galite pasirinkti gamyklos siūlomą versiją EXTENDED CABIN su didesne kabina ir naudotis galimybe 5 vietomis, talpiu ir iki 3,5 metrų ilgio krovinių skyriumi.

PEUGEOT PARTNER BUSINESS

VAZINEJANTIEMS DIDELIUS NUOTOLIUS

TYLA, KOMFORTAS IR SAUGUMAS

Prie vairo valandomis dirbantiems ir daugybę kilometrų nuvažiuojantiems vairuotojams skirta naujojo „PEUGEOT Partner“ versija BUSINESS, kurios standartinėje komplektacijoje yra ši, jūsų naudojimui pritaikyta įranga:

- Sustiprinta garso izoliacija, sukurianti komercinių automobilių gamoje neprilygstamą akustinį komfortą taip sudarant geriausias sąlygas kalbėti telefonu,
- Komfortabilios sėdynės,
- Iki 1000 kg siekianti keliamoji galia L1i versijoje ir iki 950 kg siekianti keliamoji galia L2i versijoje,
- Rankiniu būdu valdomas oro kondicionierius,
- Platus pasirinkimas sumaniai apgalvotų ir specialiai profesionalų poreikiams pritaikytų dėtuvių, kurių bendra talpa sudaro 113 litrųi.

Su „PEUGEOT Partner“ jums daugiau nereikės daryti kompromisų saugumui dėl to, kad važiuojate komerciniu automobiliu – tai dabar užtikrins saugumo sistemų paketas ADASi:
- Pasaulinė naujiena  panoraminis galinis vaizdas,
- Elektra valdomas stovėjimo stabdys,
- Radijo aparatūra su interneto prieiga ir 8'' jutikliniu ekranu,
- Greičio kontrolės ir apribojimo funkcija,
- Lietaus ir šviesos jutikliai.

Visą šia bazinę įrangą gali papildyti kita papildoma įranga.

PEUGEOT PARTNER GRIP

VAZINEJANTIEMS IVAIRIAUSIOMIS KELIO SALYGOMIS

PATIKIMUMAS, ILGAAMZISKUMAS IR PADIDINTAS PRAVAZUMAS

Prastais keliais važinėjantiems vairuotojams skirta naujojo „PEUGEOT Partner“ versija GRIP, kurios standartinėje komplektacijoje yra ši, jūsų naudojimui pritaikyta įranga:

- „Pack Chantier“ [„Site Pack“]: statybų poreikiams pritaikyta prošvaisai, kurią papildo pagerinta „Advanced Grip Control“ traukos kontrolės sistema, didesnio diametro M+Si tipo padangos, specifinė variklio apsauga ir normalaus dydžio atsarginis ratasi,
- Advanced Grip Control, kartu su naujausios kartos ADASi sistemomis optimizuoja traukos kontrolę, pasiūlydama 5 skirtingus režimus ir nusileidimo nuo kalno kontrolės funkciją („Hill Assist Descent Control“ – HADC): ši nauja funkcija užtikrina tobulą stačiu šlaitu besileidžiančio automobilio kontrolę, sumažindama automobilio slydimo arba apsisukimo galimybęi,
- „Multi-Flex“i sėdynės su didesne centrine sėdyne leidžia priekyje važiuoti trims asmenims, efektyviau panaudojant automobilio ilgį
- Iki 1000 kg siekianti versijos L1ikeliamoji galia ir iki 950 kg siekianti L2i versijos keliamoji galia,
- Plastiku dengtas krovinių skyrius,
- Geresnis krovinių skyriaus apšvietimas
- Sumaniai apgalvotos ir profesionalų poreikiams pritaikytos dėtuvės, kurių bendra talpa siekia 113 litrųi.

Visą šia bazinę įrangą gali papildyti kita papildoma įranga.

PEUGEOT PARTNER TEAM

SKIRTAS VEZTI IKI 5 ZMONIU

UNIVERSALUMAS, KOMFORTAS IR GAMYKLOS PASIULYMAI

Naujasis „PEUGEOT Partner“ su „deeper cabin“ įranga išsiskiria:

- Galimybe vežti iki 5 asmenų, padidinant efektyvų automobilio ilgio ir naudingos erdvės išnaudojimą, tuo pačiu tenkinant komerciniams automobiliams taikomos klasifikacijos reikalavimus,
- „Deeper cabin“i įrangoje yra jus ir jūsų keleivius nuo krovinių skyriaus apsaugantis išimamas tinklas, taip pat ilgiems kroviniams pritaikytos durelės. Gale sėdintiems keleiviams skirta erdvė prilygsta naujajam „PEUGEOT Rifter“,
- Tik naujajame „PEUGEOT Partner “ L2i,
- siūloma kaip papildoma „GRIP“i įranga
- Iki 850 kg siekianti keliamoji galia,
- Sumaniai apgalvotos ir profesionalų poreikiams pritaikytos dėtuvės, kurių bendra talpa siekia 113 litrųi.

PROFESIONALŲ IŠBANDYTAS AUTOMOBILIS

BŪKITE KILOMETRAIS PRIEŠAKYJE

/image/76/1/peugeot-par-2018-032-fr.418761.jpg

L1 i versijos charakteristikos:

  • 1,817 m naudingo ilgio ir 3,3 m3 naudingo tūrio,
  • Su „Multi-Flex“i sėdyne naudingas ilgis siekia 3,09 m, o naudingas tūris – iki 3,8 m3.

L2 i versijos charakteristikos:

  • 2,167 m naudingo ilgio ir 3,9 m3 naudingo tūrio,
  • Su „Multi-Flex“i sėdyne naudingas ilgis siekia 3,44 m, o naudingas tūris – iki 4,4 m3.

Naudokitės iki 1000 kg siekiančia keliamąja galia, saugumą ir komfortą suteikiančiu atitvaru, „Area Pack“i įranga, apimančia pagerintą krovinių skyriaus apšvietimą ir iki 10 krovinio tvirtinimo taškų, L1 versijoje i suteikiant galimybę pakrauti iki 2 europalečių.