Naujasis 508

i

Pažinkite naująjį PEUGEOT 508, „premium“ segmento sedaną su naujausios kartos „PEUGEOT i-Cockpit®“ vairuotojo postu ir įvairiausius poreikius atitinkančiomis dinaminėmis savybėmis.

NEPRILYGSTAMASIS „PEUGEOT i-COCKPIT®“

/image/07/4/pc05-peugeot-508-2018-041-fr.436074.jpg

ATSISĖSKITE Į NEPRILYGSTMĄJĮ „PEUGEOT i-COCKPIT®“
Valdykite naująjį PEUGEOT 508, naudodamiesi „PEUGEOT i-Cockpit®“ vairuotojo postu. Pajuskite neįtikėtinai patogią vairuotojo vietą su mažu vairo ratu, akių lygyje įrengtu konfigūruojamu skaitmeniniu prietaisų skydeliui ir 10'' HD raiškos jutikliniu ekranui. Keiskite automobilio nustatymus, pirštų galiukais liesdami maloniai paklūstančius valdiklius.

 

RYŠYS

/image/07/5/pc05-peugeot-508-2018-413-fr-lf14-wip.436075.jpg

IŠLAIKYKITE RYŠĮ SU PASAULIU.
Su 10 colių jutiklinio ekranoi ir „Miror Screen“ funkcijosi pagalba atkartokite savo suderinamas mėgstamiausias programėles ir centrinėje konsolėje įkraukite savo išmanųjį telefonąi.
Keliaukite, naudodamiesi interneto ryšį palaikančia 3D navigacijos sistemai su balso atpažinimo funkcija ir „TomTom®“ paslaugų pagalba nurodomus, realiu laiku vykstančius įvykius kelyjei. Naujasis PEUGEOT 508 su „PEUGEOT i-Cockpit® Amplify“i įranga leidžia pagal savo nuotaiką suderinti salono atmosferą ir, keičiant aktyvios pakabos nustatymus, pasirinkti norimą vairavimo režimą.

SALONO KOMFORTAS

IŠSKIRTINIS KOMFORTAS.
Visose situacijose PEUGEOT 508 vairuotojo ir keleivių komfortą užtikrina kūną apglėbiančios sėdynės su AGR sertifikataisi, kurie patvirtina ergonomines ir sėdynių reguliavimo charakteristikasi. Siekiant optimalaus komforto, pasirinkite elektra valdomas, šildomas sėdynes su daugiataškio masažo funkcijai, kurią aktyvuoja aštuonios pripučiamos pagalvės.

 

AUKŠTOS KLASĖS „FOCAL®“ HI-FI GARSO SISTEMA

„FOCAL®“ Hi-Fi SISTEMA – TIKRAS GARSAS.
Išrankiausiems automobilininkams skirta aukštos klasės Hi-Fi „FOCAL®“ garso aparatūrai, pasižyminti raiškaus ir švaraus garso atkūrimo charakteristikomis. 
Naujasis PEUGEOT 508 su pažangiausiomis akustinėmis technologijomis ir dešimtimi garsiakalbių praplečia automobiliams sukurtų Hi-Fi sistemų ribas.

VALDYMAS IR DINAMIKA

PLANUOKITE SAVO KELIĄ SU AISTRA.
Naujajame PEUGEOT 508 panaudotos markės pažangiausios technologinės naujovės. Preciziškai valdomas naujasis modelis pasižymi neprilygstamu vairavimo pojūčiu ir dėl elektronikos reguliuojamos pakabosi – pavyzdingu stabilumu. Jis suteikia didesnę judesio laisvę ir daugiau emocijų bet kokiai kelionei.