i

Sužinokite apie naujojo „Peugeot 508“ variklius ir automobilyje panaudotas technologijas: Naktinio matymo įranga „Night Vision“, pagalbinės statymo sistemos „Park Assist“ ir „Park Drive Assist Plus“, saugumo paketas, infraraudonųjų spindulių kamera, jutik

VARIKLIAI IR TRANSMISIJOS

/image/08/6/pc07-peugeot-essence-2018-002-fr.436086.jpg

REIKALAUKITE EFEKTYVUMO.
Naujasis PEUGEOT 508 varomas naujausios kartos, „Euro 6“ taršos standartą atitinkančių „PureTech“ ir „BlueHDi“ii variklių. Siūlomi du, „1.6 l PureTech“ variklio pagrindu sukurti benzininiai agregatai. Siūlomos keturios dyzelinių variklių versijos, sukurtos 1,5 litro ir 2 litrų tūrio „BlueHDi“ variklių pagrindu. 

/image/08/2/pc07-peugeot-508-2018-304-fr.436082.jpg

NEJUNTAMAS PERJUNGIMAS.
Ekonomijos charakteristikomis prilygdama mechaninei transmisijai, naujoji EAT automatinė pavarų dėžėi pavaras jungia greitai ir nejuntamai. Naudojimo patogumą padidina elektroninio valdymo „Shift and Park by Wire“ sistemai bei ant vairo rato įrengtos pavarų jungimo svirtelės.

AUKŠTŲJŲ TECHNOLOGIJŲ ĮRANGA

VISAPUSĖ PAGALBA.
Naujasis PEUGEOT 508 siūlomas su plačia technologinės įrangos gamai, taip pat naujausios kartos pagalbinėmis vairavimo sistemomisi, kurios padidina saugumą ir palengvina manevravimą bei leidžia geriau įvertinti kelio sąlygas ir aplinką . 

PAGALBINĖS VAIRAVIMO SISTEMOS

i

PASTEBĖKITE NEPASTEBIMĄ.

Siekiant padidinti saugumą naktį arba esant blogam matomumui, priekyje automobilio esančius pėsčiuosius arba gyvūnus aptinka naktinio matymo infraraudonųjų spindulių kamerai. Įspėjimo palydimas atvaizdas rodomas jūsų regos lauke esančiame skaitmeniniame prietaisų skydelyje.

508 safety pack

BŪKITE SAUGŪS. BŪKITE ŽINGSNIU PRIEKYJE.

„Safety Pack“i įrangos pakete esančios pagalbinės vairavimo priemonės padidina jūsų kelionės saugumą. 

Šiame pakete yra aktyvus avarinis stabdys su saugaus atstumo palaikymo funkcija, eismo juostų palaikymo sistema bei greitį ribojančių ženklų atpažinimo sistema su greičio rekomendavimo funkcija.

„Safety Plus Pack“i aktyvaus saugumo įrangą papildo aktyvia aklųjų zonų stebėjimo sistema, vairuotojo nuovargio nustatymo sistema, automatine tolimųjų šviesų perjungimo funkcija ir papildyta kelio ženklų atpažinimo funkcija, leisdama jums žingsniu lenkti kelyje esančius pavojus.

i

VAŽIUOKITE AUTOMATINIU REŽIMU.

Su „Drive Assist Plus Pack“i įrangos paketu jūsų naujasis PEUGEOT 508 gali važiuoti pusiau automatiniu režimu. 

Naudodama priekinio buferio centre įrengtą radarą ir priekinio stiklo viršuje esančią vaizdo kamerą, adaptyvi greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija jūsų automobilio greitį automatiškai pritaiko prie priekyje važiuojančio automobilio greičio, palaikydama nekintantį atstumą. Ji suderinta su eismo juostų palaikymo sistema, kuri automobilį išlaiko vairuotojo pasirinktoje eismo juostoje.

i

„FULL PARK ASSIST“ SISTEMA

FULL PARK ASSISTi technologija leidžia visiškai automatinį manevravimą, automobilį statant išilgai arba lygiagrečiai kelkraščio. Vairuotojas įjungia funkciją ant pavarų svirties esančiu valdikliu. Sistema, vairuotojui neliečiant nei vairo, nei pedalų, suranda tinkamą vietą ir į ją automatiškai pastato automobilį, valdydama vairą, akceleratorių ir stabdžius. Ši sistema padeda ir išvažiuojant iš stovėjimo vietos.

BENDRIEJI NAUDOJIMOSI KAŠTAI

/image/08/8/pc05-peugeot-508-2018-070-fr.436088.jpg

ILGALAIKĖ INVESTICIJA. 
Ryškaus ir radikalaus dizaino PEUGEOT 508 buvo sukurtas, siekiant atitikti profesionalų poreikius, taip pat atsižvelgiant į bendruosius automobilio naudojimo kaštus.
Tobulas naujojo PEUGEOT 508 dizainas, gamybos kokybė ir patikimumas sukuria padidintą jo išliekamąją vertę. Automobilio įranga, medžiagos ir varikliai buvo atrinkti, griežtai laikantis aukščiausiųjų standartų ir siekiant sumažinti periodinės priežiūros kaštus bei degalų sąnaudas.
PEUGEOT 508 įrangoje taip pat naudojamos naujausios markės pagalbinės sistemos, padedančios vairuotojams pilnai kontroliuoti vairavimo procesą.