Naujasis 508 SW

508 sw

NAUJASIS
PEUGEOT 508 SW

Nuo 29 100

Susipažinkite su naujuoju PEUGEOT 508 SW – bekompromisio dizaino „premium“ klasės universalu, kuris kelioninio automobilio komfortą suderina su SW universalo erdvumu, kupė sportiškumu, visą tai pabrėžiant meistriškumu ir naujausiomis technologijomis.

TRADICIJAS LAUŽANTIS UNIVERSALAS

Naujasis PEUGEOT 508 SW – „premium“ klasės universalas kompromisų nepripažįstančiu dizainu

Išdrįskite būti matomas.
Naujasis PEUGEOT 508 SW metališku stiliumi, glotniais bruožais, išskirtinėmis radiatoriaus grotelėmis ir 19 colių rataisi demonstruoja modernią eleganciją, kuri užtikrina naudingą erdvę ir tvirtumą. Gale matomi chromuoti dvigubi išmetimo vamzdžiaii pabrėžia jo sportišką charakterį, o blizgi juoda juosta apgobia 100 proc. „Full LED“ tipo šviesų simbolįi su naujovišku 3D efektu. 

VISŲ PIRMA IR SVARBIAUSIA – MEISTRIŠKUMAS.

Berėmės naujojo PEUGEOT 508 SW durelės

Būtinos sąlygos – koncepcija ir kompetencija.
Pasitelkdami mūsų kūrybinę kompetenciją, mes sukūrėme universalą kompromisų nepripažįstančiu stiliumi ir aukščiausio lygio funkcionalumu, kuris kelioninio automobilio komfortą suderina su SW universalo erdve ir kupė sportiškumu. O svarbiausia už viską – meistriškumas kiekvienoje detalėje.

JŪSŲ RANKOSE – NEPRILYGSTAMASIS „PEUGEOT i-COCKPIT“.

Naujajame PEUGEOT 508 SW įrengtas „PEUGEOT i-Cockpit“ su nedideliu vairo ratu ir akių lygyje esančiu prietaisų skydeliu

Mėgaukitės vairavimo potyriais.
„PEUGEOT i-COCKPIT“® su nedideliu vairo ratu, individualiai pritaikomu, akių lygyje esančiu skaitmeniniu prietaisų skydeliu ir į pirštų prisilietimą reaguojančiu 10 colių įstrižainės, HD raiškos jutikliniu ekranui naujajam, „premium“ klasės PEUGEOT 508 SW universalui suteikia ergonomišką kontrolę ir nepamirštamus vairavimo pojūčius.
Sėskite prie vairo ir mėgaukitės AGRi sėdynėmis su daugiataškio masažo funkcija ir natūralaus skambesio, aukštos klasės FOCAL garso aparatūra.i

PRAPLĖSTA REALYBĖ PRIEŠ JŪSŲ AKIS.

Matomumą tamsiuoju paros metu pagerina naujajame PEUGEOT 508 SW esanti naktinio matymo technologija.

Patirkite naują regėjimą.
Naktinio matymo technologijai su infraraudonųjų spindulių kamera jums leidžia lengviau pastebėti kelyje esančius žmones ar gyvūnus. Automatinio valdymo potyrius jums suteikia tokios pagalbinės vairavimo sistemos, kaip statymo asistentas „Full Park Assist“i, prisitaikanti greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcijai ir pagalbinė eismo juostų palaikymo sistemai.

ERDVĖ APLINK JUS.

Erdvus naujojo PEUGEOT 508 SW  bagažo skyrius  su automatiniu dangčiu, žemu slenksčiu ir krovinius palaikančiu tinklu

Išnaudokite erdvės pranašumus.
Su motoru valdomu „laisvų rankų“ bagažo dangčiui, žemu slenksčiu ir krovinius palaikančiu tinklui, bagažo skyrius suteikia galimybe naudotis didele erdve ir puikiu prieinamumu. Daugybė salono erdvę optimizuojančių dėtuvių leidžia išnaudoti naujas PEUGEOT 508 SW galimybes. 

KELIAS PAKLŪSTA JUMS.

Naujasis PEUGEOT 508 SW – „premium“ klasės universalas kompromisų nepripažįstančiu dizainu

Keliaukite savo keliu.
Naujojo „premium“ klasės PEUGEOT 508 SW universalo aktyvi pakabai prisitaiko prie kelio sąlygų ir suteikia išskirtines valdymo savybes. Efektyvūs „PureTech“ ir „BlueHDi Euro 6c“ varikliai bei EAT8 automatinės pavarų dėžėsi jūsų vairavimo malonumą pakelia į dar aukštesnį lygį. 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

i