SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

Pour une conduite plus confortable et plus sûre, le PEUGEOT Expert dispose de nombreux équipements d'aide à la conduite de dernière génération.

KELIO ŽENKLUS ATPAŽĮSTANTI IR

GREIČIO REŽIMĄ REKOMENDUOJANTI SISTEMA

i

Daugiafunkcė kamera atpažįsta greitį ribojančius ženklus ir apie greičio režimą perspėja vairuotoją prietaisų skydelyje bei / arba akių lygyje esančiame ekrane. Nustatytas greičio ribojimas pasiūlomas kaip atskaitos taškas jūsų greičio ribojimo arba palaikymo sistemai.

VISIOPARK 1

i

Galinė kamera automatiškai įjungiama kartu su atbulinės eigos pavara ir perteikia 180° kampo vaizdą, kuriame matyti furgono galinė dalis bei aplinka. Vaizde rodomos krypties linijos, kurios juda priklausomai nuo vairo judesių. Jeigu už automobilio pasirodys bet kokios kliūtys, sistema automatiškai priartins vaizdą. Pareikalavus galima rinktis ir kitokius vaizdo režimus.

ACTIVE CITY BRAKE

i

„Active Safety Brake“ yra naujausios kartos automatinė ekstremalaus stabdymo sistema, kuri įsijungia, nustačius neišvengiamą susidūrimą. Automobilyje įrengta kamera ir radaras gali užfiksuoti bet kurią kelyje atsiradusią, judančią arba stovinčią kliūtį. Jeigu tokiu atveju vairuotojas nepradės stabdyti arba jo stabdymo efektyvumas bus nepakankamas, sistema automatiškai įjungs stabdžius. Važiuojant mažesniu, nei 30 km/val. greičiu, tai leis išvengti susidūrimo, o esant didesniam greičiui – sumažinti susidūrimo pasekmes.

AUTOMATIŠKAI PERJUNGIAMI ŽIBINTAI

i

Naktį įsijungianti išmani sistema automatiškai perjungia priekinių žibintų tolimąsias arba artimąsias šviesas, atsižvelgdama į kameros užfiksuojamus kitus automobilius.