SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

Susipažinkite su „Peugeot Expert Combi“, jūsų darbą palengvinančiu automobiliu. Mėgaukitės jo dizainu bei komfortu. Suderinkite tai su savo poreikiais.

IŠORĖS DIZAINAS

Expert Combi

Išskirtinis „PEUGEOT Expert“ dizainas dvelkia patikimumu ir elegancija.
Priekinė automobilio dalis, kabina ir krovinių skyrius sudaro tobulas proporcijas. Minimalistinės linijos pabrėžia linijų sklandumą ir modernumą. O aukštai įkomponuotos naujos, vertikalios radiatoriaus grotelės sustiprina iš pirmo žvilgsnio atpažįstamą furgono įvaizdį.
Galutinį elegancijos akcentą jūsų verslo automobiliui suteiks „Pack Look“ dizaino paketas su LED tipo dienos žibintais.

SALONO KOMFORTAS

/image/08/5/peugeot_expert_gallery4-2.492085.jpg

„PEUGEOT Expert“ komercinio furgono viduje akcentuojamas vairuotojo komfortas. Laiptelis palengvina patekimą į pakylėtą vairuotojo vietą, iš kurios patogu apžvelgti kelią, o funkcionali ir ergonomiška kabina leidžia jaustis lyg prie sedano vairo ir siūlo naudotis daugybe dėtuvių.
Suimkite vairą ir mėgaukitės naujais vairavimo pojūčiais, kuriuos suteikia akių lygyje įrengtas prietaisų skydelis bei daugybė pagalbinių vairavimo sistemų.
Prie centrinio „PEUGEOT Expert“ ranktūrio įrengtas pasukamas Moduworkstaliukas leidžia jūsų kabiną paversti tikru, patogiu mobiliuoju biuru.
Ant prietaisų skydelio įrengtas išmaniojo telefono laikiklis leidžia jūsų skaitmeninius įrankius laikyti lengvai pasiekiamus ir gerai matomus.

JUNGLUMAS

/image/09/1/peugeot-travel-2016-006-fr.img.492091.jpg
/image/09/2/peugeot-travel-2016-190-fr.img.492092.jpg

Jūsų keliones palengvins ypatingai lengvai naudojama, naujos kartos junglioji 3D navigacijos sistemai su balso atpažinimo funkcija. Ši sistema gali būti pasitelkiama, naudojantis jutikliniu ekranu. Ji apima internetu teikiamas paslaugas ir realiu laiku pateikiamą „TomTom Trafic“ eismo informaciją. Jūs taip galite prisijungti savo išmanųjį telefoną prie prietaisų skydelyje įrengto USB lizdo ir naudotis „Mirror Screen“* funkcija. Tuomet jūsų programos bus rodomos 7" įstrižainės jutikliniame ekrane ir galės būti valdomos tiesiogiai per jį.

Automobiliui stovint arba važiuojant, priklausomai nuo atskirų atvejų, veiks tik „MirrorLink®“ arba „Apple CarPlayTM“ sertifikuotos programos. Automobiliui važiuojant, kai kurios programų funkcijos bus išjungiamos. Kai kuris turinys, nemokamai suteikiamas jūsų telefonui, naudojant atitinkamą „MirrorLink®“ arba „Apple CarPlayTM“ sertifikuotą programą, gali pareikalauti mokamos prenumeratos. „Mirror Screen“ funkcija veikia, pritaikant specialiai „Android“, „Blackberry“ ar „Windows Phone“ telefonams, naudojantiems „Apple CarPlayTM“ (su „iOs“ programine įranga) arba „MirrorLink®“ technologiją, telefono ir operatoriaus pagalba užtikrinus interneto prieigą. Ilgainiui bus gaminama vis daugiau išmaniųjų telefonų, pritaikytų šioms technologijoms.