SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

i

PEUGEOT BOXER

Ką daryti, jei reikia komercinio automobilio, kuris važiuotų sunkiai pravažiuojamais keliais? Vienas sprendimas yra keturiais ratais varomas komercinis Peugeot 4X4 Dangel automobilis, kuris tikrai pravažiuos visais keliais.

Dangel pradėjo bendradarbiauti su Peugeot 1976 metais ir sukūrė legendinį modelį 504. Iki šiol nuo Dangel konvejerio nuvažiavo per 22 000 4X4 automobilių, o bendradarbiaudami su Peugeot šiandien siūlo patvarius ir pravažius 4X4 komercinius automobilius  Partner, Expert ir Boxer. 

Jei Jums reikia komercinio automobilio labiau nei paprastiems naudotojams, Peugeot 4X4 Dangel yra geriausias iš geriausių!

PEUGEOT BOXER 4X4 DANGEL

boxer

4x4 Dangels sistema gali prisitaikyti prie jūsų poreikių, kelio bei oro sąlygų

Automatinė 4x4 transmisija su visko mova: esant įprastoms sukibimo su kelio danga sąlygomis automobilis yra varomas priekiniais ratais, kaip standartinė versija su 2 ratų pavara. Priekinei ašiai praradus sukibimą suveikia visko mova ir dalį sukimo momento perduoda į galinę ašį. Tai vyksta automatiškai, sklandžiai ir tik tuomet, kai yra būtina, vairuotojui nereikia nieko daryti. Vos tik priekinės ašies sukibimas pasidaro pakankamas, visų ratų pavara yra išjungiama ir automobilis vėl tampa varomas 2 ratais.

4X4 PRIVALUMAI

peugeot-box
  • Automatinė 4x4 transmisija su visko mova
  • Didesnė prošvaisa
  • Komfortas (spyruoklės ir pakaba)
  • Automobiles Dangel yra 4x4 specialistas
  • Prisitaikymas / yra padidinto pravažumo modelių
  • Apsaugos