i

NESIBAIGIANTIS MALONUMAS

/image/93/4/peugeot-5008-2016-163-fr.156934.jpg

Vikrus ir lengvai valdomas naujasis PEUGEOT 5008 SUV automobilis suteikia visas prabangaus sedano dinamines savybes ir akustinį komfortą. Puikios naujojo modelio variklių savybės, suderintos su naujausios kartos EAT8 automatine transmisija*, elektromechaniniu vairo stiprintuvu ir itin mažu kėbulo svoriu suteikia pavyzdinį valdymą ir džiugius vairavimo potyrius.

BLUEHDI

PEUGEOT 5008 SUV automobiliuose naudojami„ Euro 6 standarto „BlueHDi“* dyzeliniai varikliai didelį pajėgumą derina su ribota tarša. Išskirtinė selektyvaus katalizatoriaus („Selective Catalytic Reduction“ – SCR) technologija ir papildomas smulkiųjų dalelių filtras sumažina „BlueHDi“ variklių degalų sąnaudas ir CO2 taršą apriboja, kartu azoto oksido (NOx) taršą sumažinant iki 90 proc. ir eliminuojant 99,9 proc. smulkiųjų dalelių.

PURETECH

Naujajame PEUGEOT 5008 SUV automobilyje montuojami trijų cilindrų benzininiai „PureTech“ „Euro 6“* standarto varikliai dėl nedidelio svorio ir mažų matmenų leidžia pagerinti dinamines automobilio savybes. Jie suteikia išskirtinį vairavimo malonumą ir aukščiausio lygio dinamines savybes, nedarydami kompromisų patikimumo ir ilgaamžiškumo srityse. Paskelbtas „2016,2017,2018 metų variklio“ konkurso nugalėtoju savo kategorijoje. Jis siūlomas su naujaja EAT8 automatine transmisija.

LAISVĖ VEIKTI

/image/93/2/peugeot-5008-2016-078-fr.156932.jpg

Išlaisvinkite save ir susitelkite tik į savo trajektoriją. Visureigių pasaulyje išgarsėjusi naujoji važiavimo nuolydžiu kontrolės sistema „Hill Assist Descent Control“ (HADC), esanti padidinto sukibimo kontrolės („Advanced Grip Control“)* pakete, automatiškai parenka greitį ir išlaiko tobulą automobilio kontrolę, važiuojant stačiu nuolydžiu.

VISKAS SUJUNGTA

/image/93/1/peugeot-5008-2016-349-fr.156931.jpg

8 colių jutikliniame ekrane, pasinaudoję „Miror Screen“ funkcija**, atkartokite savo suderinamas mėgstamiausias programėles ir centrinėje konsolėje įkraukite savo išmanųjį telefoną***

* Priklausomai nuo versijos – standartinėje arba papildomoje įrangoje ** Priklausomai nuo versijos standartinėje arba papildomoje įrangoje siūloma arba nesiūloma „Mirror Screen“ funkcija naudoja telefono duomenų planą, jei vairuotojas naudojasi duomenų perdavimą suteikiančiosiomis mobiliojo ryšio paslaugomis ir nesukuria papildomų mokesčių už duomenų perdavimą. Savo įrenginius naudotojai sujungia su automobiliu, naudodamiesi USB laidu. „Mirror Screen“ funkcija veikia naudojantis „Android Auto“ (atsisiunčiamos į „Android“ išmaniuosius telefonus, sustabdžius automobilį), „Apple CarPlay™“ („iOS“ išmanieji telefonai) arba „MirrorLink®“ technologija (su „MirrorLink®“ suderinamuose išmaniuosiuose telefonuose). Funkcionuos tik „Android Auto“, „Apple CarPlay™“ arba „MirrorLink®“ sertifikuotos programėlės, jūsų pačių saugumui sustabdžius automobilį arba (priklausomai nuo atvejo) juo važiuojant. Kai kurios iš jų gali būti mokamos. „Android Auto“ ir „Apple CarPlay™“ gali būti valdomos balsu. Sužinokite daugiau – http://www.peugeot.fr/ services-et-accessoires/services-connectes/mirror-screen.html *** Priklausomai nuo versijos „Qi“ standartus atitinkanti įrenginių įkrovimo įranga siūloma standartinėje arba papildomoje versijoje, arba gali būti nesiūloma

AUKŠTOS KOKYBĖS GARSAS

/image/93/3/peugeot-5008-2016-101-uk.156933.jpg

Mėgaukitės aukštos klasės dešimties garsiakalbių „Focal®“* garso sistema, kuri apsupa jaudinančiais garso potyriais.

* Priklausomai nuo versijos – standartinėje arba papildomoje įrangoje