SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

SAUGUMAS

„Peugeot Traveller“ įrangoje yra eilė naujausios kartos pagalbinių vairavimo sistemų, didinančių važiavimo saugumą ir komfortą. Priklausomai nuo versijos, vienos jų yra bazinėje įrangoje, kitos – siūlomos papildomai, arba visai nesiūlomos.

GALINIO VAIZDO KAMERA

Galinio vaizdo kamera automatiškai įjungiama, kai įjungiama atbulinės eigos pavara. Ji aprėpia 180° apžvalgos lauką, esantį už jūsų vienatūrio. Vaizde rodomos krypties linijos, kurios juda priklausomai nuo vairo judesių. Jeigu už automobilio pasirodys bet kokios kliūtys, sistema automatiškai priartins vaizdą. Pareikalavus galima rinktis ir kitokius vaizdo režimus.

/image/72/6/peugeot_traveller_galerie-21-2.45726.jpg

i

KELIO ŽENKLUS ATPAŽĮSTANTI IR GREIČIO REŽIMĄ REKOM

Daugiafunkcė kamera atpažįsta greitį ribojančius ženklus ir apie greičio režimą perspėja vairuotoją prietaisų skydelyje bei/arba akių lygyje esančiame. Jūs šį greičio rodmenį galite nustatyti savo greičio ribotuve arba pastovaus greičio kontrolės sistemoje, jeigu ji įjungta.

i

AUTOMATIŠKAI PERJUNGIAMI ŽIBINTAI

Naktį įsijungianti išmani sistema automatiškai perjungia priekinių žibintų tolimąsias arba artimąsias šviesas, atsižvelgdama į kameros užfiksuojamus kitus automobilius.

i

ACTIVE CITY BRAKE

„Active Safety Brake“ yra naujausios kartos automatinė ekstremalaus stabdymo sistema, įsijungianti, kai nustatomas neišvengiamas susidūrimas. Automobilyje įrengta kamera ir radaras gali užfiksuoti bet kurią judančią arba stovinčią kliūtį. Tokiu atveju, jeigu vairuotojas nepradeda stabdyti (ar daro tai nepakankamai efektyviai), sistema pati įjungia stabdžių sistemą. važiuojant ne didesniu nei 30 km/h greičiu, tai leidžia visiškai išvengti susidūrimo arba, nepriklausomai nuo greičio, sumažinti susidūrimo pasekmes.

IŠVAŽIAVIMO IŠ EISMO JUOSTOS PERSPĖJIMO SISTEMA

(LDW)

/image/68/9/peugeot_traveller_layout4-6.45689.jpg

Ši įranga nustato, kada automobilis nevalingai (neparodžius posūkio) kerta ištisinę arba punktyrinę liniją. Tuomet pavargusį arba laikinai koncentraciją į kelią praradusį vairuotoją perspėja garso ir vaizdo signalai.

AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA

Pasinaudodama keturiais jūsų vienatūrio priekyje ir gale esančiais atstumo jutikliais, sistema perspėja vairuotoją apie aklojoje zonoje (kairėje arba dešinėje pusėje) esančius automobilius. Tuomet ant šoninių veidrodėlių ir prietaisų skydelyje įžiebiami perspėjimo signalai.

SAUGOS PAGALVĖS

/image/79/8/peugeot_traveller_galerie-22-2.45798.jpg

„PEUGEOT Traveller“ salone gali būti įrengtos šešios saugos pagalvės, įskaitant dvi priekines pagalves, dvi šonines pagalves ir dvi užuolaidines pagalves, apsaugančias galinėse eilėse sėdinčių keleivių galvas.