SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

DIZAINAS

Vienatūris „PEUGEOT Traveller“ yra tobulas kvietimas išsiruošti į laisvalaikio išvyką arba tolimą kelionę.

GALINGAS DIZAINAS

peugeot-travel

Šis komfortabilus ir smagus vienatūris „PEUGEOT Traveller“ žino, ką reiškia būti geriausiu. Ryškus „PEUGEOT Traveller“ dizainas su vertikaliomis radiatoriaus grotelėmis, 

peugeot_traveller

LED dienos žibintais ir ksenono priekiniais žibintais spinduliuoja tvirtumu ir elegancija.

PRISITAIKYMAS PRIE JŪSŲ POREIKIŲ

/image/70/6/peugeot_traveller_galerie-5-1.45706.jpg

„PEUGEOT Traveller“ vienatūris siūlomas su trijų ilgių kėbulais. Bet kurioje iš šių erdvių versijų gali patogiai keliauti aštuoni keleiviai.  

LENGVAS PRIĖJIMAS PRIE AUTOMOBILIO

/image/70/7/peugeot_traveller_galerie-6-2.45707.jpg

Slankiojančių šoninių durų valdymas su laisvų rankų įranga leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti „PEUGEOT Traveller“ duris net tada, kai jūsų rankos užimtos. Ši unikali technologija atrakina ir atidaro slankiojančias duris, tiesiog pamojavus koja po galiniu automobilio buferiu. Viskas, ko jums reikia – turėti savo elektroninį raktą.

/image/70/9/peugeot_traveller_galerie-7-2.45709.jpg

Patogiai atidaromas galinis stiklas leidžia pasiekti bagažinę, išvengiant dangčio atidarymo – tai gali būti patogu ankštose stovėjimo vietose.

LAISVĖS JAUSMAS

/image/71/0/peugeot_traveller_galerie-8-2.45710.jpg
/image/71/1/peugeot_traveller_galerie-9-2.45711.jpg

„PEUGEOT Traveller“ vienatūrio įrangoje yra naujos kartos „Grip Control®“ technologija, kuri pagerina jo valdymą, pasinaudodama traukos kontrolės sistemos pagalba. Pasukdami prietaisų skydelyje esantį valdiklį, jūs galite pasirinkti geriausiai esamoms kelio sąlygoms tinkamą sukibimo režimą: „Sniegas“, „bekelė“, „smėlis“, standartinė arba išjungta ESP. Dabar jūs galite atsipalaiduoti ir mėgautis savo kelione, žinodami, kad jūs visuomet turėsite pilną automobilio kontrolę.

SALONO DIZAINAS

VAIRUOTOJO KOMFORTAS

Traveller

„PEUGEOT Traveller“ vienatūrio salonas paskirtas vairuotojo komfortui. Laiptelis palengvina įlipimą į pakylėtą vairuotojo vietą, kuri pasiūlo sedaną primenančią sėdėjimo poziciją. Prisėskite: vairuotojo postas pasitinka paprastu ir moderniu dizainu su elegantiškomis medžiagomis ir pažangia įranga.

DIDESNIS GEBĖJIMAS PRISITAIKYTI

peugeot_traveller
peugeot-travel

Visų trijų ilgių „PEUGEOT Traveller“ versijos siūlomos su 5, 7 ir 8 sėdimų vietų salonu. Jos visos buvo sukurtos, atsižvelgiant į visus jūsų poreikius. Antroji ir trečioji sėdynių eilės sudarytos iš 2/3 – 1/3 dalimis padalintų sekcijų, kurios tarpusavyje yra visiškai atskiros ir bėgiais gali būti stumdomos pirmyn ir atgal. Tai galinei salono erdvei suteikia lankstumo ir praktiškumo. Siekiant dar didesnio universalumo, sėdynės gali būti ne tik stumdomos, bet ir išimamos.

Pagaliau, jūs galite nulenkti priekinės „PEUGEOT Traveller“ vienatūrio keleivio sėdynės dalį ir vežti iki 3,5 m ilgio objektus.

peugeot_traveller

MATYKITE VISĄ VAIZDĄ

 Du stikliniai skydai, kurie gali būti uždengiami ir atidengiami nepriklausomai vienas nuo kito, saloną užpildo natūralia šviesa ir suteikia panoraminį dangaus vaizdą. Stoge įmontuoti LED tipo šviestuvai, o individualios skaitymo lemputės kiekvienam keleiviui suteikia papildomą komfortą. Dar labiau padidinant salono patogumą, „PEUGEOT Traveller“ vienatūryje įrengtos, galinėms sėdynėms skirtos, ventiliacijos angos ir švelni oro kondicionavimo sistema – šiuo metu tai yra išskirtinė įranga rinkoje.

OPTIMIZUOTOS KELIONĖS SĄLYGOS

Traveller
Traveller
Traveller

Standartinėje įrangoje yra vaikų stebėjimo veidrodėlis, atlenkiami staliukai ant priekinių sėdynių nugarėlių, saulės skydeliai galinėms sėdynėms ir didelė lentyna daiktams – labai paranki įranga, keliaujant su šeima ar draugais. 

MAKSIMALIAI IŠNAUDOTAS KROVINIŲ SKYRIUS

peugeot_traveller
peugeot_traveller

 „PEUGEOT Traveller“ vienatūris sutalpins visus jūsų krovinius. Paprasčiausiai sulankstykite trečiąją sėdynių eilę ir naudokitės 1 350 litrų tūrio bagažinės erdve. Visiškai išėmus trečiąją sėdynių eilę, bagažinė padidėja iki 1 978 litrų. Tačiau jūs galite išimti ir antrąją sėdynių eilę, suformuodami neįtikėtiną, 3 397 litrų tūrio, bagažinės skyrių. Pagaliau, jūs galite nulenkti priekinės „PEUGEOT Traveller“ keleivio sėdynės dalį ir vežti iki 3,5 m ilgio objektus.