i

PEUGEOT TRAVELLER

PEUGEOT TRAVELLER

Su „PEUGEOT Traveller MPV“ mėgaukitės nauju požiūriu į komfortabilias keliones ir erdves. Harmoningai derantis išskirtinis dizainas, PEUGEOT valdymo savybės, „BlueHDi“ Euro 6 varikliai, elegancija ir aukštos klasės komfortas.

Traveller Allure BlueHDi 180 AT8

traveller allure+

Jei nuspręstumėte lizingu įsigyti 36 800 Eur vertės automobilį ir automobilio pardavėjui sumokėtumėte 7 360,60 Eur (20 proc.  turto vertės, įskaitant PVM) pradinę įmoką nuosavomis lėšomis, tai finansuojama suma būtų 29 440,00 Eur,  lizingo įmoka, mokama kiekvieną mėnesį, būtų 322,11 Eur. Bendra lizingo kaina (apskaičiuota įtraukus per lizingo laikotarpį mokėtinas lizingo palūkanas, administravimo mokestį ir sąskaitos tvarkymo mokestį) būtų 2 220,76 Eur, darant prielaidą, kad Jūs esate klientas, kurio rizika pagal AB SEB banko rizikos vertinimo metodiką yra labai maža, lizingo sutarties terminas – 5 metai, valiuta – eurai, taikoma 2018. 05.28. kintamųjų palūkanų norma – 1,90 proc. (palūkanų norma nurodyta taikant 1,9 proc. ir 6 mėn. EURIBOR kintamąsias palūkanas), likutinė turto vertė lizingo termino pabaigoje 11 776  Eur (32 proc.  turto vertės, įskaitant PVM). Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 2,16 procento. Tai finansavimo paslauga, kurią teikia AB SEB bankas. Su finansavimo sąlygomis susipažinkite www.seb.lt ir, jeigu reikia, pasikonsultuokite su  banko darbuotojais.

3 PRIEŽASTYS PASIRINKTI „PEUGEOT TRAVELLER“

KVIETIMAS KELIAUTI

peugeot_traveller

DIDESNIS GEBĖJIMAS PRISITAIKYTI

peugeot_traveller

NAUJAS ATSKAITOS TAŠKAS VIENATŪRIŲ RINKOJE

peugeot_traveller

KVIETIMAS KELIAUTI

peugeot_traveller

 „PEUGEOT Traveller“ yra tobulas kvietimas išsiruošti į laisvalaikio išvyką arba tolimą kelionę. Jo modernus ir elegantiškas siluetas suformuoja erdvų ir prabangų saloną, kuriame viskas buvo sukurta, galvojant apie jūsų komfortą. Šis komfortabilus ir smagus vienatūris žino, ką reiškia būti geriausiu. Ryškus „PEUGEOT Traveller“ dizainas su vertikaliomis radiatoriaus grotelėmis, LED dienos žibintais ir ksenono priekiniais žibintais spinduliuoja tvirtumu ir elegancija. Palengvinkite savo keliones, naudodamiesi naujausios kartos, balsu valdoma, 3D navigacijos sistema. Ji taip pat naudoja „PEUGEOT Connect“ paslaugas ir realiu laiku teikiamą „TomTom Traffici“ eismo informaciją.

DIDESNIS GEBĖJIMAS PRISITAIKYTI

peugeot_traveller
peugeot_traveller

Siūlomi trys „PEUGEOT Traveller“ kėbulo ilgiai ir kasdieniam naudojimui skirtas žemas kėbulas, siekiantis vos 1,9 m. Didelis įrangos asortimentas ir 5,7 arba 8 keleiviams skirtas salonas „PEUGEOT Traveller“ (net „Compact“ versijoje) padaro neįtikėtinai patogiu naudotis ir prisitaikančiu prie jūsų poreikių. Jūs galite išnaudoti visus erdvės privalumus, kuriuos suteikia naujoviškais bėgiais pirmyn ir atgal važinėjančios sėdynės. Stikliniai stogo skydai gali būti nepriklausomai vienas nuo kito uždengiami arba atidengiami, todėl jūs galite pasirinkti, kiek natūralios šviesos jums reikia. Vienatūris „PEUGEOT Traveller“ turi viską, ko reikia jūsų gyvenimo palengvinimui. Pažangi laisvų rankų įranga jums suteikia galimybę atrakinti, atidaryti ir uždaryti elektra valdomas, slankiojančias duris, tiesiog pamojavus koja po galiniu buferiu. Viskas, ko jums reikia – turėti savo elektroninį raktą.

NAUJAS ATSKAITOS TAŠKAS VIENATŪRIŲ RINKOJE

peugeot_traveller
peugeot_traveller

Naujojo „PEUGEOT Traveller“ platforma sukurta, panaudojant „Efficient Modular Platform 2“ (EMP2). Ji leidžia pasiekti aukštą kokybės, komforto ir rekordinį degalų sąnaudų lygį. Ši nauja platforma užtikrina neįtikėtiną naudingą erdvę ir vairavimo komfortą, vienatūrį pateikdama kaip pirmaujantį PEUGEOT erudicijos pavyzdį.

Nuo 95 iki 180 AG pasiekiantys „BlueHDi“ varikliai ir nauja automatinė EAT6 transmisija suteikia itin didelį vairavimo malonumą, kuris suderintas su vienomis iš geriausių degalų sąnaudų ir taršos charakteristikų šiame rinkos segmente.

Traveller

SURASKITE PREKYBOS ATSTOVĄ

Atrodo, nepavyksta atsisiųsti. Prašome pabandyti vėliau. Jeigu trukdžiai išlieka, susisiekite su mumis

KITOS VERSIJOS