SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

Naujasis „308 GTi by PEUGEOT SPORT“ su „PEUGEOT i-Cockpit®“, „Driver Sport Pack“ paketu, išjungiama ESP, ryšio įranga ir pagalbinėmis vairavimo sistemomis yra sukurtas tam, kad suteiktų dinamiško vairavimo potyrius, užtikrinant visišką saugumą.

„PEUGEOT i-COCKPIT®“: NAUJAS VAIRAVIMO BŪDAS

/image/03/2/peugeot-308gti-2017-449-fr.268032.jpg

PALAIKANT KIEKVIENO JŪSŲ INSTINKTO BUDRUMĄ

Atsisėskite į išskirtinį automobilį. „308 GTi“ panaudota unikali „PEUGEOT i-Cockpit®“ įranga papuošta „Red Line“ stiliaus tematika. Atsiduokite savo pojūčiams, sėdę prie vairo su integruotais valdymo įrenginiais. Jūsų potyrius dar labiau sustiprins jutiklinis ekranas ir akių lygyje įrengtas prietaisų skydelis. Pojūčius sustiprina ir juos emocijomis praturtina „Driver Sport Pack“ paketas, išjungiama ESP ir raiškus, galingas, aukštos klasės „Denon Hi-Fi Pack“i aparatūros garsas.

/image/48/8/peugeot-308gti-2015-147-fr.260488.jpg

INTENSYVŪS POJŪČIAI

„Driver Sport Pack“ sustiprina automobilyje vyraujančią sportišką atmosferą: Centrinėje konsolėje esančio SPORT mygtuko paspaudimas pakeičia prietaisų skydelio spalvą iš baltos į raudoną, centriniame ekrane pateikia papildomą informaciją (galią, sukimo momentą, kompresoriaus spaudimą, skersinį ir išilginį pagreitį), sustiprina variklio garsą (pasinaudojant garso aparatūros įranga) ir pakeičia akceleratoriaus pedalo veikimo algoritmą.

RYŠYS

/image/48/4/peugeot-308gti-0905js-421.260484.jpg

100 procentų skaitmeninis, išskirtinis „PEUGEOT i-Cockpit®“ jums suteikia aukštos klasės ryšio galimybes. Pasinaudodami jutikliniu ekranu, leiskitės vedami interneto prieigą naudojančios 3D navigacijos sistemos ir išnaudokite „Mirror Screen Triple Play“* funkciją, atverdami mobilaus ryšio pasaulį.

*Veiks tik „Android Auto“, „Apple CarPlayTM“ ir „MirrorLink®“ sertifikuotos programos: priklausomai nuo nustatymų, jos gali veikti tiek automobiliui važiuojant, tiek stovint. Automobiliui važiuojant, kai kurios programų funkcijos gali būti išjungiamos. Kai kuris turinys, kuris jūsų išmaniajam telefonui teikiamas nemokamai, pasinaudojus atitinkamomis „Android Auto“, „Apple CarPlayTM“ arba „MirrorLink®“ programomis, gali būti prieinamas tik tik su mokama prenumerata. Priklausomai nuo atskirų derinių, „Mirror Screen“ veikia, susiderindama su „Android Auto“ („Android“ naudojančiuose telefonuose), „Apple CarPlayTM“ (telefonuose su „iOS“) arba „MirrorLink®“ („Android“ telefonuose su „MirrorLink®“ technologija) ir pasitelkdama telefono mobilaus ryšio prieiga. Norėdami daugiau informacijos, apsilankykite   http://www.peugeot.fr/marque-et-technologie/technologies/connectivite.html

PALAIKANT VISŲ JŪSŲ POJŪČIŲ BUDRUMĄ

i

Vienodai manevringas tiek tolimose kelionėse, tiek mieste, naujasis „PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT“ visuomet garantuoja kontrolę ir siūlo eilę pagalbinių vairavimo sistemųi, padedančių aptikti pavojų ir parkuoti automobilį.– „Safety Pack“ pakete yra aktyvi perspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos sistema, vairuotojo dėmesingumo stebėjimo funkcija, automatinė artimųjų ir tolimųjų šviesų perjungimo sistema bei kelio ženklų atpažinimo sistema su greičio rekomendavimo funkcija. – „Safety Side Pack“ apima „Park Assist“ įrangą (suteikiant aktyvią pagalbą, statant automobilį į stovėjimo vietą tiek lygiagrečiai, tiek reikiamu kampu), stebinčią akląsias zonasi ir „VisioPark 1“.

KELIO ŽENKLUS ATPAŽĮSTANTI IR GREIČIO REŽIMĄ REKOMENDUOJANTI

i

Daugiafunkcė vaizdo kamera atpažįsta greitį ribojančius kelio ženklus ir apie apribojimus perspėja prietaisų skydelyje. Rekomenduojama pranešimus apie greitį ribojančius ženklus naudoti kaip papildomą informaciją jūsų navigacijos sistemoje arba greičio ribotuvui.

ĮSPĖJIMO APIE IŠVAŽIAVIMĄ IŠ EISMO JUOSTOS SISTEMA

i

Ši funkcija aptinka, kai automobilis, neįjungiant posūkio indikatorių, nevalingai arba nereguliariai kerta eismo juostas. Perspėjantys garso ir vaizdo signalai yra itin naudingi, jeigu vairuotojas jaučia nuovargį arba trumpam praranda koncentraciją. Aktyvi, apie išvažiavimą iš eismo juostos perspėjanti sistema taip pat apima ir važiavimo krypties koregavimo funkciją: vos tik sistema nustato nevalingą eismo juostos linijos kirtimą, vairo mechanizmas nukreipia automobilį priešinga kryptimi, palaikydamas pirminę automobilio trajektoriją.

AKTYVI AKLŲJŲ ZONŲ STEBĖJIMO SISTEMA

i

Keturi, priekiniame ir galiniame jūsų „308 GTi by PEUGEOT SPORT“ buferyje esantys jutikliai jus perspėja apie aklosiose zonose (tiek kairėje, tiek dešinėje pusėje) esančius automobilius. Aklojoje zonoje pastebėjus automobilį, ant vieno iš išorinių veidrodėlių arba prietaisų skydelyje įžiebiamos įspėjimo lemputės. Priedo prie įspėjimo lemputės ant šoninio veidrodėlio, sistema įsijungs* tokiu atveju, kai bus nustatytas automobilio judėjimas link pastebėtos kliūties arba bus įjungtas tos pusės posūkio signalas – taip perspėjant vairuotoją ir siekiant išvengti automobilių susidūrimo.