i nepavyko atsisiųsti medžiagos

Atraskite „308 GTi by PEUGEOT SPORT“ išraiškingą ir dinamišką dizainą. Jo gerai matoma ir nesunkiai identifikuojama, išskirtinai sportiška įranga pamalonins visus automobilių mylėtojus.

VISAI GAMAI BŪDINGAS PAJĖGUMAS

„Full LED“ tipo priekiniai žibintai, posūkio kryptimi „bėgantys“ posūkių indikatorių signalai, nauja „Magnetic Blue“/„Perla Nera Black Coupe Franche“i išvaizda – visa tai pabrėžia automobilio galią. Išskirtinumą demonstruoja „GTi“ apdaila su raudonais, keturių stūmoklių priekiniais stabdžių diskais su PEUGEOT SPORT užrašais ir 380 mm stabdžių diskai, matomi po plačiais, 19 colių „Carbon“ aliuminio ratlankiais. Pasiruoškite visiškai naujiems vairavimo potyriams.

IŠŠŪKIO SIEKIS – MŪSŲ GENUOSE

/image/47/2/peugeot-308gti-0905js-413.260472.jpg
/image/47/0/peugeot-308gti-0905js-409.260470.jpg
/image/47/4/peugeot-308gti-0905js-415.260474.jpg

Plastiškos naujojo „PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT“ linijos žymi kelią į naujus iššūkius, užtikrindamos galingus pojūčius. Jo charakterį paryškina blizgiai juodos, vertikalios radiatoriaus grotelės ir raudonos PEUGEOT raidės ir specialiai sukurta apatinė buferio dalis su plačiomis aušinimo angomis. Visa tai suderinta su didesnei galiai pritaikyta dviguba išmetimo sistema.

ENTUZIASTAMS SKIRTAS SALONAS

Patekus į naujojo „PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT“ saloną, kaip mat apims entuziazmas. Kiekvienoje detalėje matyti jo sportiška elegancija: aukščiausios rūšies oda aptrauktas vairo ratas su „GTi“ ženklu, raudonomis siūlėmis ir žymėmis, nerūdijančio plieno pedalai ir kojos atrama, PEUGEOT SPORT aliuminio durys. Salone dominuoja su subtiliomis raudonomis siūlėmis suderintas anglies atspalvis. Sportiškumo pojūtį sukuria oda, audiniai ir „Alcantara“ medžiagos. Patogiai įsitaisę kūną apglėbiančiose sėdynėse, galite visais savo pojūčiais jausti kelią kiekvienoje savo kelionėje.