SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

Expert

MATMENYS IR TALPUMAS

  • /image/11/2/peugeot_expert_dimensions-min-1.17112.jpg

  • /image/11/4/peugeot_expert_dimensions-min-2.17114.jpg

  • /image/11/6/peugeot_expert_dimensions-min-3.17116.jpg

„BlueHDi“ TECHNOLOGIJA

/image/11/9/peugeot_expert_layout4-1.17119.jpg

BlueHDitechnologija derinama tiek su mechanine transmisija, tiek su 6 laipsnių automatizuota pavarų dėže ir 1.6 l BlueHDi 120 AG S&Svarikliu, kuris bet kurioje situacijoje vairavimą paverčia komfortabiliu, malonumą teikiančiu užsiėmimu. Elektroninis automatizuotos pavarų dėžės valdymas automatiškai optimizuoja pavarų jungimą, kartu dar labiau sumažindamas degalų sąnaudas. Naudodamasis prietaisų skydelyje įmontuotu režimų valdikliu ir prie vairo rato esančiomis mentelėmis, vairuotojas visuomet išlaiko galimybę perjungti pavaras mechaniniu būdu.

PEUGEOT EXPERT TECHNINĖ INFORMACIJA

DEGALŲ SĄNAUDOS IR IŠMETAMAS CO2 KIEKIS

  • WLTP - reikšmės lentelėje

(1) Degalų sąnaudos ir išmetamas CO₂ kiekis pateikiami pagal WLTP (Reglamentas (ES) 2017/948). Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. naujų transporto priemonių tipas tvirtinamas pagal pasaulinę suderintą lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūrą (WLTP) – naują tikroviškesnę bandymo procedūrą, pagal kurią matuojamos degalų sąnaudos ir išmetamas CO₂ kiekis. Ši WLTP procedūra visiškai pakeičia naująjį Europos važiavimo ciklą (NEDC), kuris buvo anksčiau naudota bandymo procedūra. Kadangi bandymo sąlygos tikroviškesnės, pagal WLTP procedūrą išmatuotos degalų sąnaudos ir išmetamas CO₂ kiekis daugeliu atveju yra didesni, negu išmatuoti pagal NEDC procedūrą. Daugiau informacijos: https://www.peugeotlietuva.lt/marke-ir-technologijos/wltp.html

  • NEDC - reikšmės lentelėje

(2) Degalų sąnaudų ir išmetamo CO2 kiekio vertės nustatomos pagal naują WLTP reglamentavimą (Reglamentas (ES) 2017/948); gautos vertės konvertuotos į NEDC, kad būtų galima palyginti su kitomis transporto priemonėmis. Išsamesnės informacijos teiraukitės pardavėjo. Apskaičiuojant vertes neatsižvelgiama į naudojimo sąlygas, vairavimo stilių, įrangą ar pasirenkamuosius priedus; vertės gali kisti ir dėl padangų rūšies.