TECHNOLOGIJA

Naujojo „PEUGEOT 208“ technologinė įranga buvo sukurta, siekiant sustiprinti jūsų vairavimo potyrius, didinant malonumą ir komfortą, tuo pat metu suteikiant išskirtinį efektyvumą ir saugumą.

KOMPAKTIŠKAS IR ULTRAMANEVRINGAS

/image/45/0/peugeot-208-2015-316-fr.img.55450.jpg

PEUGEOT 208 tiek mieste, tiek užmiestyje jaučiasi kaip namuose, todėl jis idealiai tinka kasdieniam naudojimui. O su galinio vaizdo kamera ir radarais (važiuojant atbuline eiga, nustatančiais atstumą iki artimiausių kliūčių) priedo „Park Assist“ sistema (aktyvi pagalbinė parkavimo įranga, kuri, važiuojant mažesniu, nei 7 km/h greičiu padeda pastatyti automobilį išilgai kelio arba nišose), jį lengva ir parkuoti.

/image/44/6/peugeot-208-2015-471-fr.img.55446.jpg

Nedidelis vairo ratas kartu su kompaktiškais naujojo PEUGEOT 208 gabaritais (ilgis nesiekia 4 metrų) automobiliui suteikia gyvybingumą ir išskirtinai lengvą valdymą. Tai – idealus receptas tikrajam vairavimo malonumui.

AUTOMOBILĮ SU KELIU JUNGIANTYS KOMPONENTAI

PEUGEOT 208 buvo sukurtas tam, kad, išnaudodamas itin efektyvių „PureTech“ ir „BlueHDi“ variklių galimybes, pasiūlytų išskirtines važiavimo savybes, kurios suderintų universalumą ir ekonomiją, neaukojant vairavimo malonumo. „PEUGEOT i-Cockpit“, jos nedidelis vairo ratas ir automobilį su keliu jungiantys komponentai, kurie optimizuoja automobilio svorį bei yra pritaikyti įvairiems varikliams, taip pat kartu su naujojo PEUGEOT 208 ratų baze siūlo idealią komforto ir aukščiausio lygio valdymo savybių sintezę. Rezultatas: tikrasis vairavimo malonumas.

LED TIPO PRIEKINIAI ŽIBINTAI

/image/67/9/peugeot_208_2015_166_fr.10679.jpg

Su išvaizdą suformuojančiais juodos spalvos ir chromo kontūrais, aukštųjų technologijų LED žibintų simboliu, naujojo PEUGEOT 208 priekiniai žibintai suteikia aštresnę, glotnesnę ir labiau išskirtinę išvaizdą, tuo pat metu užtikrindami puikų matomumą, ypač – kelkraščiuose ir posūkiuose.

AUKŠTŲJŲ TECHNOLOGIJŲ ŽIBINTAI

/image/68/0/peugeot_208_2015_168_fr.10680.jpg

Akį akimirksniu patraukia nauji, opalo spalvos, trijų matmenų ir trijų nagų įspūdį sukuriantys LED tipo galiniai PEUGEOT 208  žibintai. Šie nauji žibintai su trijų nagų simboliu – aiškiu PEUGEOT ženklu – montuojami visoje PEUGEOT 208 modelių gamoje.

MIRROR SCREEN

„Mirror Screen“ funkcija leidžia automobilio 7 colių jutiklinio ekrano pagalba naudotis jūsų išmaniajame telefone esančiomis programomis, kurios suderinamos su „MirrorLink®“ arba „CarPlay®“ programine įranga. Optimizuojant programų naudojimosi lengvumą ir siekiant užtikrinti maksimalų saugumą, jas naudojant automobilyje, suderinamos programos yra specialiai pritaikytos vairavimui.