DIZAINAS

PEUGEOT dizaineriai visų pirma siekė sustiprinti naujojo PEUGEOT 208 patrauklumą ir išraiškingumą, jo išvaizdai suteikiant daugiau efektingumo ir sukuriant ryškesnę tapatybę, tuo pat metu automobilį padarant tvirtesnį ir pastebimai geresnės kokybės.

JAUDINANTIS, GYVYBINGAS DIZAINAS

Peugeot 208
208

Miesto hečbekas, įsodrintomis asmeninėmis savybėmis ir atnaujintu, rafinuotu stiliumi.  Naujasis PEUGEOT 208 siūlo prašmatnius, sportiškus bruožus su moderniomis, dinamiškomis proporcijomis (sumažintomis kėbulo iškyšomis, nedidelio aukščio) ir prašmatniu stiliumi (plastiškos formos šonais, chromuotais langų rėmais).

Priekinėje dalyje naujam priekiniam buferiui suteiktos aštresnės linijos, suformuojančios švaresnio ir galingesnio stiliaus įspūdį. Padidintos radiatoriaus grotelės apjuostos storesniu kontūru ir dabar visiškai integruotos į buferį.  Šį stiliaus atnaujinimą vainikuoja dviejų tonų priekiniai žibintai, įrėminti išvaizdą sustiprinančiomis juodo spalvos ir chromo kaukėmis bei LED šviestuvų simbolis – aiškus ir nesupainiojamas kačių giminės galios ir technologinio tobulumo požymis.

UŽDEGANTI TAPATYBĖ

Peugeot 208
Peugeot 208

Nauji galiniai žibintai ir jų trimačio efekto LED nagų formos žibintai suteikia ryškų, akį patraukiantį akcentą. Ypatingai lygi apdaila, opalo atspalvio raudona spalva ir trimatis efektas juos paverčia tikrais modernios technologijos šedevrais.  Šie nauji žibintai su trijų nagų simboliu – aiškiu PEUGEOT ženklu – montuojami visoje PEUGEOT 208 modelių gamoje.

ŠVIEŽIOS, MODERNIOS SPALVOS

/image/59/2/peugeot_208_2015_433_fr.10592.jpg

Naujojo PEUGEOT 208 gamai siūlomos spalvos ir apdaila – matiniai, metalo ar perlamutro atspalvio, taip pat tekstūriniai paviršiai – dabar praplėsta naujais kūriniais. Šis turtingas, 12 galimybių pasirinkimas buvo sukurtas, atsižvelgiant į didėjantį poreikį išskirtinumui. Mūsų nauja, metalinio atspalvio oranžinė „Orange POWER“ spalva spinduliuoja jaunyste, dinamiškumu ir šviežumu. Gyvybinga, kibirkščiuojanti išvaizda tviska saulėje, pasitarnauja tiek automobiliui, tiek jo vairuotojui.

TEKSTŪRINIAI PAVIRŠIAI

Naujasis PEUGEOT 208 taip pat siūlo dvi naujas ir itin naujoviškas tekstūrines spalvas, suderinančias matinės ir satino dangos savybes: „ICE Grey“ pilka ir „ICE Silver“ sidabrinė. Šie išskirtiniai išvaizdos komponentai intensyviai reaguoja į apšvietimo pokyčius, simbolizuodami automobilio dinamišką individualizmą. Jų granuliuota tekstūra suteikia iššaukiantį ir unikalų pojūtį, akimirksniu PEUGEOT 208 pristatantį kaip tvirtą automobilį, galintį gerai pasirūpinti savo vairuotoju ir keleiviais. Tvirtesnės ir lengviau prižiūrimos nei klasikiniai matiniai dažai, šios dangos yra ypatingai atsparios mikro įbrėžimams ir puikiai atlaiko dažną plovimą – tiek plaunant aukšto slėgio srove, tiek su šepečiais. Ir kadangi šie dažai dabar siūlomi kaip standartinė masinio automobilio apdaila, ši danga pagaliau yra prieinama visiems.

IŠORĖS SUASMENINIMAS

Naujajam PEUGEOT 208 siūlomi išorės suasmeninimo paketai. Šie paketai suderina blizgios juodos spalvos eleganciją (radiatoriaus grotelių kontūras, šoniniai veidrodėliai, rūko žibintų laikikliai) su į akį krintančiais spalvos akcentais („EQUALIZER“ radiatoriaus grotelės su spalvotu 3D efektu, PEUGEOT užrašai priekyje ir gale, rūko lempų rėmelis ir mirksintys posūkių indikatoriai)                                                                                  

  • Spalvoti akcentai „LIME Yellow“ paketą padaro ryškiu, moderniu ir šauniu.      
  • „MENTHOL White“ paketas  su baltais akcentais sukuria dinamišką, elegantišką atmosferą...

RATLANKIAI

/image/60/8/peugeot_208_icegrey_1502pc112.10608.jpg
/image/60/7/peugeot_208_icesilver_1502pc110.10607.jpg
/image/60/6/peugeot_208_1502pc111.10606.jpg

Gamoje siūlo nauji ratlankiai, pradedant nuo 15’’ NIOBIUM ratų gaubtų ir baigiant naujais 16’’ TITANE lengvo liejinio ratlankiais. Dabar pasirinkimui siūlomi skirtingi 16’’ ir 17’’ lengvo liejinio ratlankiai. Jų išskirtinumą padidina dažyti apvadai, deimantais apdoroti paviršiai, arba originali išvaizda, sukurta nuosekliai pjaustant deimantais, taip pat graviruojant lazeriu.

SALONO DIZAINAS

208

PEUGEOT I-COCKPIT

Akivaizdžiai natūrali, aukščiausio lygio „PEUGEOT i-Cockpit“ ergonomika suteikia vairavimo malonumą, valdymo lengvumą ir preciziją. Kartu su dideliu, 7 colių, jutikliniu ekranu ir akių lygyje esančiu prietaisų skydeliu, patogesnis laikyti nedidelis vairo ratas sustiprina vairavimo pojūčius, suteikdamas jiems daugiau greitumo ir intensyvumo.

MENAS DETALĖSE

208
Peugeot 208
Peugeot 208

Interjero dizainas – modernus, neperkrautas ir tobulai atitinka išorės dizainą. Lengvos ir išraiškingos prietaisų skydelio linijos, kates akių formos ventiliacijos angos kiekvienoje priekinio salono skydo pusėje ir kiti elementai byloja apie kiekvienai detalei suteiktą išskirtinį dėmesį. Išraiškingo dizaino, karštyje suformuotas priekinis salono skydas minkštu paviršiumi suteikia aukštos kokybės pojūtį.

208

AUKŠTOSIOS TECHNOLOGIJOS PRIETAISŲ SKYDELYJE

Aukštai pakeltas prietaisų skydelis suteikia galimybę gerai matyti analoginius indikatorius, kurie liudija automobilio mechanikos tikslumą. Santūrus, elegantiškas skydelio dizainas, baltas jo apšvietimas ir centre esantis ekranas užtikrina visuomet tikslią ir gerai matomą informaciją. Visa esminė informacija yra visuomet matoma, neatitraukiant akių nuo kelio.

208

NEDIDELIS VAIRO RATAS

Nedidelis vairo ratas kartu su kompaktiškais naujojo PEUGEOT 208 gabaritais (ilgis nesiekia 4 metrų) automobiliui suteikia gyvybingumą ir išskirtinai lengvą valdymą. Tai – idealus receptas tikrajam vairavimo malonumui. Nuo trečiojo apdailos lygio vairo ratas siūlomas su odos apdaila, taip sustiprinant šiltą ir rafinuotą salono atmosferą.

208

JUTIKLINIS EKRANAS

Didelis, 7 colių jutiklinis ekranas suteikia galimybę lengvai naudotis daugybe funkcijų. Jis taip pat suteikia geriausias ryšio funkcijas, pasinaudojant „Bluetooth“ ryšiu ir USB jungtimi, suteikiant galimybę atkurti iš išorinio grotuvo transliuojamus garso ir vaizdo įrašus.

IŠORĖS SUASMENINIMAS

Naujasis PEUGEOT 208 siūlo galimybes specialiais paketais suasmeninti jo saloną. Jie jums leidžia įžengti į aukštesnįjį rinkos segmentą, kupiną rafinuotų detalių: pradedant sportiškomis sėdynėmis, tęsiant chromuota ventiliacijos angų apdaila ir baigiant spalvotais akcentais ant apmušalų, vairo rato, prietaisų skydo ir durų vidinės apdailos. 

  • „MENTHOL White“ paketas  su baltais akcentais sukuria dinamišką, elegantišką atmosferą.                                                        
  • „LIME Yellow“ paketas su spalvotais akcentais suteikia ryškią, modernią ir stilingą išvaizdą.
/image/60/9/peugeot_208_2015_634_fr.10609.jpg